Didžiųjų prekybos centrų konkurencija

Scoris

Scoris

Lietuvos verslo ekspertai

Įdomu panagrinėti, kokia gi didžiųjų prekybos centrų konkurencija, ilgalaikėje perspektyvoje. Šįkart per vieną prizmę – darbuotojus ir atlyginimus.

Įžanga

Nuėjus į Maxima prekybos centrą (manau ir kitus panašiai, tiesiog dažniausiai einu į Maxima), jau tiesiog akis bado, kaip mažai darbuotojų (faktas grįstas asmenine patirtitimi). Dažniausiai dirba tik savitarnos kasos. Jei koks klausimas ar problema, sulaukti dėmesio gana sudėtinga.

Norėjau patikrinti, kaip mano jausmas atrodo per skaičių prizmę. Laimei, Maxima skelbia savo prekybos centrų ir darbuotojų skaičių:

Vidutinis darbuotojų skaičius viename prekybos centre nuo 2015m. piko sumažėjo trečdaliu!

Kaip atrodo kiti prekybos centrai?

Labai įdomu, kaip atrodo kiti prekybos centrai. Ne visi skelbia prekybos centrų duomenis, tai tenka remtis tik darbuotojų skaičiumi. Maxima darbuotojų skaičius per paskutinius 5 metus mažėjo 20%, Iki mažėjo 12%. Rimi ir Norfa darbuotojų skaičius beveik nepakito. Lidl darbuotojų skaičius augo gan stipriai, bet jie vykdė intensyvią plėtrą.

Atlyginimų statistika

O kaip gi atrodo atlyginimų statistika? Gan nuobodžiai, tiesa sakant. Visur augo ir visur augo gan stipriai, bet labai panašiai visuose prekybos centruose. Maximoje ir Norfoje daugiausiai, greičiausiai dėl nemažo atotrūkio nuo Lidl.

Visos įmonės Scoris platformoje:

Kiti mūsų pranešimai

Atsakymų: 1

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *