Privatumo sąlygos - Scoris

Mūsų privatumo politika ir Sąlygos

Neregistruotiems Scoris platformos lankytojams

Atsipalaiduokite

Scoris sukurtas taip, kad nerinktume jokių asmeninių duomenų apie jus. Naudojame svetainės analitikos sprendimus, kurie anonimizuoja visus jūsų asmeninius duomenis ir nenaudoja slapukų.

Todėl mūsų svetainė yra viena iš nedaugelio, kuri neturi įkyraus slapukų sutikimo banerio!

Techniškai vienas slapukas gali būti sukurtas, kurį sukurs mūsų CDN paslaugos tiekėjai "Cloudflare". Deja neturime galimybės jo išjungti, tačiau patikiname, kad jokie jūsų asmeniniai duomenys jo pagalba nebus renkami, tai yra visiškai techninis slapukas būtinas suteikti CDN paslaugai.

Scoris nariams

Kaip ir neregistruotiems nariams - nerankame jokių asmeninių jūsų duomenų analitikos ar marketingo tikslais. Viskas anonimizuota ir nenaudoja slapukų.

Tačiau norint sukurti jūsų paskyrą bus reikalingas jūsų el. pašto adresas, kurį patys turėsite mums nurodyti ir jį naudosite prisijungimui. Taigi nurodykite tik tokį el. paštą, kurį norite, kad mes žinotume.

Prisijungiant prie sistemos sukursime slapuką jūsų kompiuteryje. Tai darome tik jūsų pačių patogumo tikslais, kad nereiktų kas kartą apsilankius svetainėje prisijungti iš naujo.

Atnaujinant įmonės duomenis

Jeigu pildote formą atnaujinti įmonės duomenis, mes prašysime jūsų vardo/pavardės, el. pašto adreso ir telefono.

Nenaudosime šių duomenų jokiais tikslais. Šie duomenys renkami ir saugomi audito tikslais - kad žinotume kas kada keitė kokios įmonės duomenis, kad išvengtume neteisėtų duomenų keitimų ir galėtume imtis veiksmų, jeigu tai įvyko.