Scoris – Lietuvos įmonių duomenų bazė verslo informacijai rasti

Picture of Scoris

Scoris

Lietuvos verslo ekspertai

Įvadas

Lietuvos verslo aplinka nuolat auga ir kinta. Naujos įmonės atsiranda kasdien, o informacija apie šias įmones tampa vis svarbesne. Kadangi įmonių duomenys yra būtini veiksmingam verslo vystymui, Scoris – Lietuvos įmonių duomenų bazė verslo informacijai rasti yra galingas įrankis, kuris padės gauti visą reikiamą informaciją.

Scoris: Lietuvos įmonių duomenų bazė

Scoris logotipas
Scoris logotipas

Scoris – tai Lietuvos įmonių duomenų bazė, kuri įgalina greitai ir tiksliai rasti informaciją apie šalyje veikiančias įmones. Scoris leidžia susipažinti su aktualiais įmonių duomenimis, gauti įmonių sąrašus ir kitą svarbią verslo informaciją.

Įmonių duomenys („Įmonės paieška”): informacija apie bet kurią Lietuvos įmonę

Įmonės paieška
Scoris „Įmonės paieška”

Scoris „Įmonės paieška” įrankis pateikia įvairią informaciją apie įmones, tokią kaip:

 1. Įmonės pavadinimas, juridinio asmens kodas ir adresas
 2. Veiklos sritis, pagal Ekonominės veiklos rūšių klasifikatorių (EVRK/NACE)
 3. Įmonės valdymo struktūra
 4. Įmonės naudos gavėnjų struktūrą
 5. Įmonių autopartas ir registruotos transporto priemonės
 6. Įmonių sąrašai pagal regionus, veiklos sritis ar kitus kriterijus.
 7. Finansinės ataskaitos
 8. Skolų duomenys

Scoris siūlo patogią platformą, kurioje galima greitai rasti ir analizuoti šiuos duomenis.

Įmonių sąrašai („Rinkos filtras”): platforma rinkos informacijai gauti

Rinkos filtras
Scoris „Rinkos filtras”

Scoris „Rinkos filtras” – tai svarbi Scoris paslaugos dalis, įrankis leidžiantis naudotojams susigeneruoti įmonių sąrašus patiems. „Rinkos filtras” leidžia greitai ir patogiai susipažinti su konkrečių sektorių, regionų ar kitų kriterijų pagal įmonių duomenis. Įmonių sąrašai suteikia galimybę:

 1. Rasti potencialius klientus ar partnerius
 2. Identifikuoti konkurentus ir jų veiklos ypatumus
 3. Analizuoti rinkos tendencijas ir augimo galimybes
 4. Atlikti verslo analizę ir įvertinti rinkos perspektyvas
 5. Ieškoti panašių įmonių

Verslo informacija: kaip naudotis Scoris

Scoris naudojimas yra paprastas ir intuityvus.

Jeigu jus domina konkrečios įmonės informacija – keliaukite į https://scoris.lt ir paieškoje pradėkite rašyti įmonės pavadinimą arba įmonės kodą ir būsite nukreipti į „Įmonės paiešką” su konkrečios įmonės informacija.

Jeigu jums reikia įmonių sąrašų pagal konkrečius kriterijus ar norite atlikti rinkos analizę, keliaukite į „Rinkos filtras”, suveskite norimus kriterijus, pasirinkite rodiklius, dimensijas ir įmonės atributus ir susigeneruokite norimą sąrašą. Jeigu nepavyksta, ar trūksta duomenų – susisiekite su mumis ir rasime būdą jums padėti.

Kaip naudotis platforma – paaiškins ir šis video:

Scoris privalumai

Scoris – tai moderni ir patikima įmonių duomenų bazė, kuri siūlo šiuos privalumus:

 1. Dažnai atnaujinama informacija. Scoris nuolat atnaujina duomenis, kad vartotojai galėtų gauti naujausią ir tiksliausią informaciją.
 2. Aukštas duomenų tikslumas. Scoris dirba su patikimais šaltiniais, tokių kaip Sodra, Registrų centras ir kitos institucijos. Pritaikome algoritmus duomenų kokybės užtikrinimui.
 3. Patogumas ir našumas. Scoris leidžia greitai ir lengvai rasti reikiamą informaciją, taip sutaupant laiką ir išteklius.
 4. Dauguma mūsų duomenų nemokami. Norint parsisiųsti sugeneruotą įmonių sąrašą, reikės įsigyti narystę, kuri kainuos gerokai pigiau, nei bet kurios kitos alternatyvos rinkoje.
 5. Jeigu esate studentas ar nepelno organizacija ir duomenų jums reikia ne komerciniais tikslais – susisiekite ir pasiūlysime prieigą prie mūsų duomenų nemokamai.

Išvada

Scoris – tai Lietuvos įmonių duomenų bazė, kuri leidžia greitai ir tiksliai rasti aktualią verslo informaciją. Naudodamiesi Scoris, galite susipažinti su įmonių duomenimis, gauti reikiamus įmonių sąrašus ir kitą svarbią verslo informaciją. Scoris padeda geriau suprasti Lietuvos verslo aplinką, rasti potencialius partnerius ir analizuoti rinkos tendencijas, suteikiant verslui reikiamą pranašumą.

Kiti mūsų pranešimai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *