Apie mus

Kas mes?

Scoris – Lietuvos įmonių duomenų bazė ir atvirų duomenų platforma. Teikiame duomenis apie visas Lietuvos įmones, kuriuos pristatome aiškiai ir visiškai nemokamai (ir be įkyrių registracijų!), o naudojantis „Rinkos filtro” pagalba, galite labai paprastai ieškoti įmonių pagal kriterijus, susikurti įvairius įmonių sąrašus ir juos parsisiųsti tolimesnei analizei.

Pradėjome veiklą 2023-01-18

Įmonė: MB Scoris, 306224848

Mūsų komanda

Duomenų ir analizės ekspertas, atvirų duomenų fanatikas. Užtikrina, kad įmonių duomenys būtų surenkami laiku ir kokybiškai ir nugultų į tvarkingą duomenų bazę, taip pat produkto vystymu ir verslo administravimu.

Mykolas Jarašiūnas

Co-Founder / CTO

Ilgametę patirtį sukaupęs programavimo guru. Užtikrina, kad svetainė veiktų greitai, stabiliai ir saugiai.

Jim Strømberg

Co-Founder / Advisor

Ilgametę tarptautinio verslo patirtį turintis ekspertas. Padeda aniems dviems neprarasti dėmesio ir susitelkti ties svarbiausiais dalykais.

Dažniausi klausimai

Taip. Tai yra oficialūs duomenys iš oficialių viešų šaltinių. Skiriame daug dėmesio duomenų išvalymui ir sutvarkymui.

Jeigu pastebėjote neatitikimų – susisiekite.

Juridinių asmenų registras (JAR),  Juridinių asmenų dalyvių informacinė sistema (JADIS), Sodra, Atvirų duomenų portalas, Regitra.

Galite nemokėti ir pasiekti visus mūsų turimus duomenis iš oficialių šaltinių. Tačiau apjungti visus prieinamus duomenis nėra paprastas darbas. Mes apjungėme duomenis, išvalėme ir paruošėme juos ir šią paslaugą parduodame jums. 

Turime du produktus – Įmonės paieška ir Rinkos filtras. Įmonės paieška yra nemokama paslauga – galite pažiūrėti kokius duomenis turime apie pasirinktą įmonę. Rinkos filtras – mokama paslauga, kuri suteiks jums daug informacijos apie rinką, konkurentus ir potencialius partnerius.

Mūsų svetainėje galite atnaujinti įmonės kontaktinę informaciją ir aprašymą. Kitų duomenų keitimą reiktų inicijuoti oficialiuose registruose.

Duomenys atnaujinami kiekvieną dieną. Tačiau, kai kurie šaltiniai skelbia duomenis tik mėnesio dažnumu.

Susisiekime

Reikia duomenų? Turite klausimų? Reikia pavyzdžio?

Telefonas

+370 614 89707

El. paštas

[email protected]

Rekvizitai

MB Scoris, į.k. 306224848
Vilnius, Kalvarijų g. 125

Užsakymas

Jeigu darote konkretų užsakymą, tuomet užpildykite užsakymo formą.

Atsiųskite mum žinutę

Parašykite mums ir greitai susisieksime.