Menininkų grupė "Žuvies akis" - rekvizitai ir įmonės duomenys
Įmonės amžius: 23 m. 11 mėn.
Įmonės apžvalga
Bazinė informacija
Įmonės pavadinimas
Menininkų grupė "Žuvies akis"
Įmonės kodas
142113030
PVM kodas
LT100019068410
Registracijos adresas
Klaipėda, Kretingos g. 43-7, LT-92303
Registracijos data
2002-11-25
Įmonės amžius: 23 m. 11 mėn.
Kontaktinė informacija
Keisti duomenis
Telefonas
Pateikiamas kaip paveikslėlis – nukopijuoti negalima
El. paštas
Pateikiamas kaip paveikslėlis – nukopijuoti negalima
Svetainė
https://www.zuviesakis.lt
Įmonės vadovas
Tik registruotiems nariams
Prisijunkite
Rodikliai
Rizikos veiksniai
Veikla
Juridinė forma
Asociacija
EVRK veikla
Profesinių narystės organizacijų veikla
Sektorius
Namų ūkiams paslaugas teikiančios ne pelno institucijos
Nuosavybės forma
Privati be užsienio kapitalo
Paramos gavėjas
Taip, nuo 2020-05-11
NVO
Nevyriausybinė organizacija nuo 2025-03-05
Menininkų grupė "Žuvies akis"
Įmonės kodas: 142113030
Adresas: Klaipėda, Kretingos g. 43-7, LT-92303
PVM mokėtojo kodas: LT100019068410
Aprašymas
Šis aprašymas sugeneruotas dirbtinio intelekto.
Menininkų grupė "Žuvies akis" (įmonės kodas 142113030) yra veikianti asociacija, įregistruota 2002 m. Įmonė priskiriama viešajam sektoriui, yra privati nuosavybė, valdoma tik vadovo ir veikia ne pelno institucijų, teikiančių paslaugas namų ūkiams, sektoriuje. Pagrindinė veikla pagal EVRK yra T.94.12.00 – profesinių narystės organizacijų veikla. Įmonė registruota Klaipėdoje, Klaipėdos m. sav., Klaipėdos apskrityje.
Finansiškai 2025 m. bendrovė gavo 174,6 tūkst. EUR pajamų, t. y. 15,8 % daugiau nei 2024 m., kai pajamos siekė 150,8 tūkst. EUR, tačiau mažiau nei 2023 m., kai jos buvo 185,9 tūkst. EUR. 2025 m. užfiksuotas 5,1 tūkst. EUR grynasis nuostolis, palyginti su 778 EUR pelnu 2024 m. ir 2,0 tūkst. EUR nuostoliu 2023 m. 2025 m. pelno marža sudarė -2,9 %. Nuosavas kapitalas išliko neigiamas ir 2025 m. siekė -7,0 tūkst. EUR, įsipareigojimai padidėjo iki 8,1 tūkst. EUR, o turtas sudarė 1,1 tūkst. EUR. Naujausi darbuotojų duomenys pateikiami už 2026 m., tačiau vidutinio darbuotojų skaičiaus ir atlygio reikšmės duomenyse nepateiktos.
Finansiškai 2025 m. bendrovė gavo 174,6 tūkst. EUR pajamų, t. y. 15,8 % daugiau nei 2024 m., kai pajamos siekė 150,8 tūkst. EUR, tačiau mažiau nei 2023 m., kai jos buvo 185,9 tūkst. EUR. 2025 m. užfiksuotas 5,1 tūkst. EUR grynasis nuostolis, palyginti su 778 EUR pelnu 2024 m. ir 2,0 tūkst. EUR nuostoliu 2023 m. 2025 m. pelno marža sudarė -2,9 %. Nuosavas kapitalas išliko neigiamas ir 2025 m. siekė -7,0 tūkst. EUR, įsipareigojimai padidėjo iki 8,1 tūkst. EUR, o turtas sudarė 1,1 tūkst. EUR. Naujausi darbuotojų duomenys pateikiami už 2026 m., tačiau vidutinio darbuotojų skaičiaus ir atlygio reikšmės duomenyse nepateiktos.
Įjunkite įmonės stebėseną
Laiku pastebėkite rizikas ir galimybes. Gaukite automatinius el. pašto pranešimus apie Menininkų grupė "Žuvies akis" VMI/Sodros skolas, reitingų ar darbuotojų skaičiaus pokyčius bei paminėjimus spaudoje.
Atsisiųskite išsamią įmonės ataskaitą
Priimkite užtikrintus sprendimus turėdami visą informaciją apie Menininkų grupė "Žuvies akis". Viename dokumente rasite pilnus finansinius duomenis, rizikos bei potencialo vertinimą ir svarbiausias „Scoris" įžvalgas.