3 RILL - Įmonės finansai
|
EUR
|
2018
Nuo: 2018-01-01
Iki: 2018-12-31
|
2019
Nuo: 2019-01-01
Iki: 2019-12-31
|
2020
Nuo: 2020-01-01
Iki: 2020-12-31
|
2021
Nuo: 2021-01-01
Iki: 2021-12-31
|
2022
Nuo: 2022-01-01
Iki: 2022-12-31
|
2023
Nuo: 2023-01-01
Iki: 2023-12-31
|
2024
Nuo: 2024-01-01
Iki: 2024-12-31
|
2025
Nuo: 2025-01-01
Iki: 2025-12-31
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Finansiniai duomenys
|
||||||||
| Pardavimo pajamos | - | - | 6,015 | 3,240 | 272,200 | 451,622 | 500,960 | 1,822,314 |
| Pelnas prieš apmokestinimą | -275,357 | -139,142 | 2,053,388 | 1,989,795 | 245,856 | 404,397 | 435,003 | 1,743,205 |
| Grynasis pelnas | -275,357 | -139,142 | 2,053,388 | 1,954,323 | 245,856 | 404,397 | 435,003 | 1,743,205 |
| Nuosavas kapitalas | 4,457,456 | 5,030,258 | 6,805,998 | 8,645,321 | 8,518,977 | 8,923,374 | 10,617,377 | 11,535,582 |
| Įsipareigojimai | 5,145,548 | 5,289,033 | 3,167,212 | 1,464,314 | 1,237,462 | 1,265,281 | 1,279,566 | 1,299,094 |
| Ilgalaikis turtas | 9,587,050 | 10,308,355 | 9,967,736 | 9,970,348 | 9,740,128 | 9,749,085 | 11,474,565 | 11,599,251 |
| Trumpalaikis turtas | 15,569 | 10,556 | 5,225 | 139,156 | 19,936 | 441,556 | 429,264 | 1,240,262 |
| Turtas viso | 9,602,619 | 10,318,911 | 9,972,961 | 10,109,504 | 9,760,064 | 10,190,641 | 11,903,829 | 12,839,513 |
|
Sumokėti mokesčiai
|
||||||||
| VMI mokesčiai | - | - | - | - | - | - | 71,044 | 131,043 |
|
Finansiniai rodikliai
|
||||||||
| Pajamų pokytis y/y | - | - | - | -46.1% | +8301.2% | +65.9% | +10.9% | +263.8% |
| ROA Turto grąža. Grynojo pelno ir turto santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | -2.9% | -1.3% | 20.6% | 19.3% | 2.5% | 4.0% | 3.7% | 13.6% |
| ROE Kapitalo grąža. Grynojo pelno ir nuosavo kapitalo santykis. Parodo grąžą akcininkams. | -6.2% | -2.8% | 30.2% | 22.6% | 2.9% | 4.5% | 4.1% | 15.1% |
| Pelno marža Grynojo pelno ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | - | - | 34137.8% | 60318.6% | 90.3% | 89.5% | 86.8% | 95.7% |
| EBT% EBT (Earnings Before Taxes) ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | - | - | 34137.8% | 61413.4% | 90.3% | 89.5% | 86.8% | 95.7% |
| Įsipareigojimai/Nuosavybė Įsipareigojimų ir nuosavo kapitalo santykis parodo įmonės kapitalo struktūrą. | 1.2 | 1.1 | 0.5 | 0.2 | 0.1 | 0.1 | 0.1 | 0.1 |
| Pajamos vienam darbuotojui Pajamų ir vidutinio metinio darbuotojų skaičiaus santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | - | - | 3,008 | 1,620 | 136,100 | 225,811 | 193,923 | 607,438 |
Įsigyti pilnas finansines ataskaitas
Pelno/Nuostolių, Balanso, Pinigų srautų, Kapitalo
Pardavimo pajamos
Konsoliduoti 3 RILL finansai
|
EUR
|
2022
Nuo: 2022-01-01
Iki: 2022-12-31
|
2023
Nuo: 2023-01-01
Iki: 2023-12-31
|
2024
Nuo: 2024-01-01
Iki: 2024-12-31
|
2025
Nuo: 2025-01-01
Iki: 2025-12-31
|
|---|---|---|---|---|
|
Finansiniai duomenys
|
||||
| Pardavimo pajamos | 85,407,769 | 77,659,076 | 78,818,401 | 78,479,825 |
| Pelnas prieš apmokestinimą | 1,377,798 | 1,192,845 | 2,810,295 | -1,266,448 |
| Grynasis pelnas | 1,065,539 | 1,126,947 | 2,328,615 | -486,861 |
| Nuosavas kapitalas | 13,354,069 | 14,563,335 | 16,441,951 | 17,691,364 |
| Įsipareigojimai | 20,834,969 | 19,171,631 | 23,103,511 | 19,024,464 |
| Ilgalaikis turtas | 21,156,233 | 21,234,717 | 20,776,507 | 26,506,713 |
| Trumpalaikis turtas | 17,485,112 | 17,623,686 | 23,312,112 | 14,921,914 |
| Turtas viso | 38,641,345 | 38,858,403 | 44,088,619 | 41,428,627 |
Matykite Scoris duomenis Google paieškoje
Pažymėkite Scoris kaip mėgstamą šaltinį. Vienas paspaudimas, be registracijos.
3 RILL - Sodros skolos
Įmonė skolų Sodrai neturėjo
3 RILL - VMI nepriemokos
Įmonė nepriemokų (skolų) VMI neturėjo
VMI skolų informacija kaupiama nuo 2024-10-07. Senesnių periodų skolos nebus rodomos.
Įmonės finansinės padėties analizė
Šis aprašymas sugeneruotas dirbtinio intelekto.
Praneškite, jei netikslus.
3 RILL, UAB yra uždaroji akcinė bendrovė (kodas 144252071), vykdanti konsultacinę verslo ir kito valdymo veiklą. 2025 m., naujausiais finansiniais metais, bendrovė gavo 1,82 mln. EUR pajamų ir uždirbo 1,74 mln. EUR grynojo pelno, palyginti su 501,0 tūkst. EUR pajamų ir 435,0 tūkst. EUR grynojo pelno 2024 m. Toks augimas tęsė 2023 m. pradėtą kilimo tendenciją, kai pajamos sudarė 451,6 tūkst. EUR, o grynasis pelnas – 404,4 tūkst. EUR. 2025 m. pajamos per metus išaugo 263,8%, o per dvejus metus – 303,5%. Pelningumas išliko itin aukštas: grynojo pelno marža siekė 95,7%. Balansas taip pat didėjo: turtas pasiekė 12,84 mln. EUR, nuosavas kapitalas – 11,54 mln. EUR, o įsipareigojimai sudarė 1,30 mln. EUR. Nuosavo kapitalo dalis siekė 89,8%, skolos ir nuosavo kapitalo santykis buvo 0,11. Nuosavo kapitalo grąža sudarė 15,1%, turto grąža – 13,6%. Turto apyvartumas buvo 0,14 karto, o pajamos vienam darbuotojui siekė 607,4 tūkst. EUR, pelnas vienam darbuotojui – 581,1 tūkst. EUR.