Autokebas - Įmonės finansai
|
EUR
|
2018
Nuo: 2018-01-01
Iki: 2018-12-31
|
2019
Nuo: 2019-01-01
Iki: 2019-12-31
|
2020
Nuo: 2020-01-01
Iki: 2020-12-31
|
2021
Nuo: 2021-01-01
Iki: 2021-12-31
|
2022
Nuo: 2022-01-01
Iki: 2022-12-31
|
2023
Nuo: 2023-01-01
Iki: 2023-12-31
|
2024
Nuo: 2024-01-01
Iki: 2024-12-31
|
2025
Nuo: 2025-01-01
Iki: 2025-12-31
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Finansiniai duomenys
|
||||||||
| Pardavimo pajamos | 41,354 | 43,104 | 36,440 | 39,800 | 35,764 | 41,282 | 40,742 | 44,719 |
| Pelnas prieš apmokestinimą | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Grynasis pelnas | -208 | -1,264 | 9,120 | -2,729 | -4,189 | -1,713 | -2,786 | -905 |
| Nuosavas kapitalas | 3,024 | 1,760 | 10,880 | 8,151 | 3,961 | 2,249 | -538 | -1,443 |
| Įsipareigojimai | 2,142 | 1,666 | 1,835 | 1,484 | 1,426 | 1,358 | 4,016 | 4,193 |
| Ilgalaikis turtas | 972 | 657 | 1,711 | 1,028 | 632 | 263 | 3 | 3 |
| Trumpalaikis turtas | 4,147 | 2,722 | 10,957 | 8,560 | 4,692 | 3,344 | 3,205 | 2,544 |
| Turtas viso | 5,119 | 3,379 | 12,668 | 9,588 | 5,324 | 3,607 | 3,208 | 2,547 |
|
Sumokėti mokesčiai
|
||||||||
| VMI mokesčiai | - | - | - | - | - | 3,285 | 2,196 | 3,056 |
| Soc. draudimo įmokos | - | - | - | - | - | 7,541 | 8,360 | 8,624 |
|
Finansiniai rodikliai
|
||||||||
| Pajamų pokytis y/y | +6.9% | +4.2% | -15.5% | +9.2% | -10.1% | +15.4% | -1.3% | +9.8% |
| ROA Turto grąža. Grynojo pelno ir turto santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | -4.1% | -37.4% | 72.0% | -28.5% | -78.7% | -47.5% | -86.8% | -35.5% |
| ROE Kapitalo grąža. Grynojo pelno ir nuosavo kapitalo santykis. Parodo grąžą akcininkams. | -6.9% | -71.8% | 83.8% | -33.5% | -105.8% | -76.2% | - | - |
| Pelno marža Grynojo pelno ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | -0.5% | -2.9% | 25.0% | -6.9% | -11.7% | -4.1% | -6.8% | -2.0% |
| EBT% EBT (Earnings Before Taxes) ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Įsipareigojimai/Nuosavybė Įsipareigojimų ir nuosavo kapitalo santykis parodo įmonės kapitalo struktūrą. | 0.7 | 0.9 | 0.2 | 0.2 | 0.4 | 0.6 | - | - |
| Pajamos vienam darbuotojui Pajamų ir vidutinio metinio darbuotojų skaičiaus santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | 7,754 | 7,958 | 7,288 | 9,950 | 8,941 | 10,321 | 10,186 | 11,180 |
Įsigyti pilnas finansines ataskaitas
Pelno/Nuostolių, Balanso, Pinigų srautų, Kapitalo
Pardavimo pajamos
Matykite Scoris duomenis Google paieškoje
Pažymėkite Scoris kaip mėgstamą šaltinį. Vienas paspaudimas, be registracijos.
Autokebas - Sodros skolos
| Nuo | Iki | Skola, € |
|---|---|---|
| 2026-08-18 | 2026-08-18 | 820.40 |
| 2026-07-28 | 2026-08-17 | 1.35 |
| 2026-07-23 | 2026-07-26 | 1.35 |
| 2026-07-19 | 2026-07-20 | 833.04 |
| 2026-07-16 | 2026-07-17 | 833.04 |
| 2026-05-17 | 2026-05-20 | 838.20 |
| 2026-05-03 | 2026-05-14 | 5.56 |
| 2026-04-23 | 2026-04-29 | 5.56 |
| 2026-03-27 | 2026-03-27 | 553.81 |
| 2026-03-17 | 2026-03-23 | 553.81 |
| 2026-02-26 | 2026-02-26 | 728.68 |
| 2026-02-18 | 2026-02-25 | 749.04 |
| 2026-01-21 | 2026-01-26 | 793.01 |
| 2026-01-16 | 2026-01-20 | 792.19 |
| 2025-12-16 | 2025-12-18 | 784.70 |
| 2025-08-28 | 2025-08-29 | 3.94 |
| 2025-08-19 | 2025-08-21 | 3.94 |
| 2025-07-24 | 2025-08-13 | 3.94 |
| 2025-06-17 | 2025-06-22 | 745.62 |
| 2025-05-16 | 2025-05-25 | 795.13 |
| 2025-05-04 | 2025-05-15 | 2.92 |
| 2025-05-01 | 2025-05-01 | 2.92 |
| 2025-04-24 | 2025-04-29 | 2.92 |
| 2025-04-16 | 2025-04-21 | 200.00 |
| 2025-03-26 | 2025-03-26 | 492.74 |
| 2025-03-18 | 2025-03-25 | 792.19 |
| 2025-02-18 | 2025-02-20 | 792.19 |
| 2024-10-16 | 2024-11-11 | 0.02 |
| 2024-09-17 | 2024-10-10 | 0.02 |
| 2024-08-19 | 2024-09-12 | 0.02 |
| 2024-07-24 | 2024-08-11 | 0.02 |
| 2024-04-16 | 2024-05-09 | 2.81 |
| 2023-09-29 | 2023-10-08 | 0.38 |
| 2023-05-16 | 2023-05-16 | 663.24 |
| 2022-07-25 | 2022-08-10 | 0.15 |
| 2022-05-17 | 2022-06-13 | 17.02 |
| 2022-01-28 | 2022-02-07 | 0.20 |
Autokebas - VMI nepriemokos
| Nuo | Iki | Pradelsta, € |
|---|---|---|
| 2026-09-01 | 2026-09-02 | 0.68 |
| 2026-08-31 | 2026-08-31 | 0.55 |
| 2026-08-20 | 2026-08-30 | 0.4 |
| 2026-08-14 | 2026-08-19 | 2.78 |
| 2026-08-02 | 2026-08-13 | 0.4 |
| 2026-07-17 | 2026-08-01 | 0.11 |
| 2026-06-23 | 2026-07-07 | 0.11 |
| 2026-06-05 | 2026-06-22 | 1.93 |
| 2026-05-08 | 2026-05-14 | 1.93 |
| 2026-05-07 | 2026-05-07 | 327.15 |
| 2026-03-27 | 2026-04-28 | 3.21 |
| 2026-03-13 | 2026-03-26 | 3.93 |
| 2026-03-08 | 2026-03-12 | 3.21 |
| 2026-02-27 | 2026-03-07 | 3.93 |
| 2026-02-21 | 2026-02-26 | 3.21 |
| 2026-01-15 | 2026-01-23 | 2.32 |
| 2026-01-08 | 2026-01-14 | 2.96 |
| 2025-12-20 | 2026-01-07 | 0.08 |
| 2025-12-17 | 2025-12-19 | 2.65 |
| 2025-12-12 | 2025-12-16 | 3.29 |
| 2025-10-25 | 2025-12-11 | 0.08 |
| 2025-09-13 | 2025-10-24 | 0.36 |
| 2025-09-12 | 2025-09-12 | 2.56 |
| 2025-08-15 | 2025-09-11 | 0.08 |
| 2025-08-14 | 2025-08-14 | 2.56 |
| 2025-08-12 | 2025-08-13 | 2.44 |
| 2025-07-20 | 2025-08-11 | 0.08 |
| 2025-07-15 | 2025-07-19 | 1.86 |
| 2025-06-23 | 2025-07-14 | 0.08 |
| 2025-06-07 | 2025-06-22 | 1.6 |
| 2025-05-24 | 2025-06-06 | 0.08 |
| 2025-05-17 | 2025-05-23 | 0.96 |
| 2025-05-13 | 2025-05-16 | 1.11 |
| 2025-04-23 | 2025-05-12 | 0.08 |
| 2025-04-16 | 2025-04-22 | 0.48 |
| 2025-03-27 | 2025-04-15 | 0.08 |
| 2025-03-22 | 2025-03-26 | 0.48 |
| 2025-03-15 | 2025-03-21 | 0.2 |
| 2025-02-26 | 2025-03-14 | 0.08 |
| 2025-02-20 | 2025-02-25 | 18.76 |
| 2024-12-14 | 2024-12-20 | 18.26 |
| 2024-10-10 | 2024-10-13 | 18.17 |
VMI skolų informacija kaupiama nuo 2024-10-07. Senesnių periodų skolos nebus rodomos.
Įmonės finansinės padėties analizė
Šis aprašymas sugeneruotas dirbtinio intelekto.
Praneškite, jei netikslus.
Autokebas, UAB (kodas 144408741) yra uždaroji akcinė bendrovė, vykdanti variklinių transporto priemonių remonto ir techninės priežiūros veiklą. 2025 m. įmonė gavo €44,7 tūkst. pajamų, tai yra 9,8% daugiau nei 2024 m. ir 8,3% daugiau nei 2023 m. Pajamų dinamika 2023–2025 m. buvo gana stabili, tačiau su nuosaikiu augimu: nuo €41,3 tūkst. 2023 m. iki €40,7 tūkst. 2024 m. ir €44,7 tūkst. 2025 m. Pelningumas išliko silpnas, nors paskutiniais metais pagerėjo: 2025 m. grynasis nuostolis sumažėjo iki €905, palyginti su €2,8 tūkst. 2024 m. ir €1,7 tūkst. 2023 m., o pelno marža pagerėjo iki -2,0% nuo -6,8% ir -4,1%. Turtas 2025 m. sumažėjo iki €2,5 tūkst. nuo €3,2 tūkst. 2024 m. ir €3,6 tūkst. 2023 m. Nuosavas kapitalas išliko neigiamas ir siekė -€1,4 tūkst., o įsipareigojimai sudarė €4,2 tūkst. Ilgalaikio turto buvo tik €3, todėl didžioji turto dalis buvo trumpalaikė. Pajamos vienam darbuotojui sudarė €11,2 tūkst., o nuostolis vienam darbuotojui – €226. Su nuosavu kapitalu susijusius rodiklius reikėtų vertinti atsargiai, nes 2024 ir 2025 m. jis buvo neigiamas.