Molėtų rajono ūkininkų sąjunga - rekvizitai ir įmonės duomenys
Įmonės amžius: 28 m. 1 mėn.
Įmonės apžvalga
Bazinė informacija
Įmonės pavadinimas
Molėtų rajono ūkininkų sąjunga
Įmonės kodas
167600786
Registracijos adresas
Molėtai, Vilniaus g. 44, LT-33140
Registracijos data
1998-09-22
Įmonės amžius: 28 m. 1 mėn.
Kontaktinė informacija
Keisti duomenis
Telefonas
Pateikiamas kaip paveikslėlis – nukopijuoti negalima
El. paštas
Neviešinama
(asmeninis)
Svetainė
Neturime
Rodikliai
Rizikos veiksniai
Veikla
Juridinė forma
Asociacija
EVRK veikla
Profesinių narystės organizacijų veikla
Sektorius
Namų ūkiams paslaugas teikiančios ne pelno institucijos
Nuosavybės forma
Privati be užsienio kapitalo
Paramos gavėjas
Taip, nuo 2004-03-22
NVO
Nevyriausybinė organizacija nuo 2023-02-23
Molėtų rajono ūkininkų sąjunga
Įmonės kodas: 167600786
Adresas: Molėtai, Vilniaus g. 44, LT-33140
Aprašymas
Šis aprašymas sugeneruotas dirbtinio intelekto.
Molėtų rajono ūkininkų sąjunga (įmonės kodas 167600786) yra veikianti asociacija, įregistruota 1998 m. Tai viešojo pobūdžio, privati nuosavybė valdoma organizacija, veikianti namų ūkiams paslaugas teikiančių ne pelno institucijų sektoriuje, o jos valdymas apibūdinamas kaip vadovas su valdyba/taryba. Įmonė priskiriama mikro dydžio kategorijai. Jos veikla registruota pagal EVRK kodą T.94.12.00 – Profesinių narystės organizacijų veikla. Organizacijos buveinė yra Molėtuose, Vilniaus g. 44, LT-33140, Molėtų r. sav., Utenos apskr.
Finansiniai rodikliai rodo nedidelę veiklos apimtį. Pajamos 2023 m. siekė 6,1 tūkst. Eur, 2024 m. sumažėjo iki 1,7 tūkst. Eur, o 2025 m. padidėjo iki 2,2 tūkst. Eur. Tai reiškia, kad 2025 m. pajamos augo 28,4% palyginti su ankstesniais metais, tačiau išliko gerokai mažesnės nei 2023 m.; per dvejus metus fiksuotas 64,6% sumažėjimas. 2023 finansiniai metai baigti uždirbus 1,6 tūkst. Eur grynojo pelno, o pelningumo marža siekė 26,9%. 2024 m. užfiksuotas 512 Eur grynasis nuostolis ir -30,6% marža. 2025 m. turto vertė siekė 9,1 tūkst. Eur, įsipareigojimai – 159 Eur, ilgalaikis turtas – 2,8 tūkst. Eur, o trumpalaikis turtas – 6,3 tūkst. Eur.
Finansiniai rodikliai rodo nedidelę veiklos apimtį. Pajamos 2023 m. siekė 6,1 tūkst. Eur, 2024 m. sumažėjo iki 1,7 tūkst. Eur, o 2025 m. padidėjo iki 2,2 tūkst. Eur. Tai reiškia, kad 2025 m. pajamos augo 28,4% palyginti su ankstesniais metais, tačiau išliko gerokai mažesnės nei 2023 m.; per dvejus metus fiksuotas 64,6% sumažėjimas. 2023 finansiniai metai baigti uždirbus 1,6 tūkst. Eur grynojo pelno, o pelningumo marža siekė 26,9%. 2024 m. užfiksuotas 512 Eur grynasis nuostolis ir -30,6% marža. 2025 m. turto vertė siekė 9,1 tūkst. Eur, įsipareigojimai – 159 Eur, ilgalaikis turtas – 2,8 tūkst. Eur, o trumpalaikis turtas – 6,3 tūkst. Eur.
Įjunkite įmonės stebėseną
Laiku pastebėkite rizikas ir galimybes. Gaukite automatinius el. pašto pranešimus apie Molėtų rajono ūkininkų sąjunga VMI/Sodros skolas, reitingų ar darbuotojų skaičiaus pokyčius bei paminėjimus spaudoje.
Atsisiųskite išsamią įmonės ataskaitą
Priimkite užtikrintus sprendimus turėdami visą informaciją apie Molėtų rajono ūkininkų sąjunga. Viename dokumente rasite pilnus finansinius duomenis, rizikos bei potencialo vertinimą ir svarbiausias „Scoris" įžvalgas.