LM Road, MB - rekvizitai ir įmonės duomenys
Įmonės amžius: 35 m. 8 mėn.
Įmonės apžvalga
Bazinė informacija
Įmonės pavadinimas
LM Road, MB
Įmonės kodas
171234120
PVM kodas
LT712341219
Registracijos adresas
Radviliškis, Gedimino g. 15-10, LT-82174
Registracijos data
1991-02-28
Įmonės amžius: 35 m. 8 mėn.
Kontaktinė informacija
Keisti duomenis
Telefonas
Pateikiamas kaip paveikslėlis – nukopijuoti negalima
El. paštas
Neviešinama
(asmeninis)
Svetainė
Neturime
Įmonės vadovas
Tik registruotiems nariams
Prisijunkite
Rodikliai
Rizikos veiksniai
Veikla
Juridinė forma
Mažoji bendrija
EVRK veikla
Krovininis kelių transportas
Nuosavybės forma
Privati be užsienio kapitalo
MB "LM Road"
Įmonės kodas: 171234120
Adresas: Radviliškis, Gedimino g. 15-10, LT-82174
PVM mokėtojo kodas: LT712341219
Aprašymas
Šis aprašymas sugeneruotas dirbtinio intelekto.
LM Road, MB (įmonės kodas 171234120) yra veikianti privati mažoji bendrija, registruota 1991 m. Įmonė priskiriama mikro dydžio kategorijai, veikia nacionalinių privačiųjų ne finansų bendrovių sektoriuje, yra privati nuosavybė, o valdymas nurodytas kaip tik vadovas. Įmonės buveinė yra Radviliškyje, Gedimino g. 15-10, Radviliškio r. sav., Šiaulių apskrityje. Pagrindinė veikla – krovininis kelių transportas (EVRK H.49.41.00).
2025 finansiniais metais įmonė gavo 237,5 tūkst. EUR pajamų, šiek tiek daugiau nei 228,2 tūkst. EUR 2023 m., todėl per dvejus metus fiksuotas 4,1 % augimas. 2025 m. grynasis pelnas siekė 156 EUR, kai 2023 m. jis buvo 8,0 tūkst. EUR, tad pelningumas buvo labai menkas, nors apyvarta išliko stabili. 2025 m. pabaigoje nuosavas kapitalas sudarė 59,7 tūkst. EUR, turtas – 78,7 tūkst. EUR, o įsipareigojimai – 19,0 tūkst. EUR. Turto struktūroje dominavo trumpalaikis turtas, o nuosavo kapitalo rodiklis siekė 75,9 %.
Vidutinis darbuotojų skaičius 2023, 2024 ir 2025 m. buvo stabilus – po 4 darbuotojus, ir toks pats išliko ir 2026 m. kol kas. Vidutinis mėnesio darbo užmokestis 2026 m. kol kas siekė 1 427,92 EUR, per metus augo 9,8 %, o metinis darbo užmokesčio fondas sudarė 68,5 tūkst. EUR.
2025 finansiniais metais įmonė gavo 237,5 tūkst. EUR pajamų, šiek tiek daugiau nei 228,2 tūkst. EUR 2023 m., todėl per dvejus metus fiksuotas 4,1 % augimas. 2025 m. grynasis pelnas siekė 156 EUR, kai 2023 m. jis buvo 8,0 tūkst. EUR, tad pelningumas buvo labai menkas, nors apyvarta išliko stabili. 2025 m. pabaigoje nuosavas kapitalas sudarė 59,7 tūkst. EUR, turtas – 78,7 tūkst. EUR, o įsipareigojimai – 19,0 tūkst. EUR. Turto struktūroje dominavo trumpalaikis turtas, o nuosavo kapitalo rodiklis siekė 75,9 %.
Vidutinis darbuotojų skaičius 2023, 2024 ir 2025 m. buvo stabilus – po 4 darbuotojus, ir toks pats išliko ir 2026 m. kol kas. Vidutinis mėnesio darbo užmokestis 2026 m. kol kas siekė 1 427,92 EUR, per metus augo 9,8 %, o metinis darbo užmokesčio fondas sudarė 68,5 tūkst. EUR.
Įjunkite įmonės stebėseną
Laiku pastebėkite rizikas ir galimybes. Gaukite automatinius el. pašto pranešimus apie LM Road, MB VMI/Sodros skolas, reitingų ar darbuotojų skaičiaus pokyčius bei paminėjimus spaudoje.
Atsisiųskite išsamią įmonės ataskaitą
Priimkite užtikrintus sprendimus turėdami visą informaciją apie LM Road, MB. Viename dokumente rasite pilnus finansinius duomenis, rizikos bei potencialo vertinimą ir svarbiausias „Scoris" įžvalgas.