Lenkimų seniūnijos bendruomenė - finansai ir skolos

Įmonės amžius: 25 m. 2 mėn.

Įmonės finansai

EUR
2018
Nuo: 2018-01-01
Iki: 2018-12-31
2019
Nuo: 2019-01-01
Iki: 2019-12-31
2021
Nuo: 2021-01-01
Iki: 2021-12-31
2022
Nuo: 2022-01-01
Iki: 2022-12-31
2023
Nuo: 2023-01-01
Iki: 2023-12-31
2024
Nuo: 2024-01-01
Iki: 2024-12-31
2025
Nuo: 2025-01-01
Iki: 2025-12-31
Finansiniai duomenys
Pardavimo pajamos - - 9,845 7,716 12,083 38,074 43,631
Pelnas prieš apmokestinimą - - 1,749 338 -200 0 0
Grynasis pelnas - - 1,749 338 -200 0 0
Nuosavas kapitalas 0 2,291 0 2,627 200 0 0
Įsipareigojimai 0 120 0 0 0 13,045 14,428
Ilgalaikis turtas 45 4 661 1,494 3,800 3,596 3,081
Trumpalaikis turtas 3,591 4,065 3,376 7,177 3,215 9,449 11,347
Turtas viso 3,636 4,069 4,037 8,671 7,015 13,045 14,428
Sumokėti mokesčiai
VMI mokesčiai - - - - - 1,595 2,332
Finansiniai rodikliai
Pajamų pokytis y/y - - - -21.6% +56.6% +215.1% +14.6%
ROA Turto grąža. Grynojo pelno ir turto santykis. Rodo įmonės efektyvumą. - - 43.3% 3.9% -2.9% 0.0% 0.0%
ROE Kapitalo grąža. Grynojo pelno ir nuosavo kapitalo santykis. Parodo grąžą akcininkams. - - - 12.9% -100.0% - -
Pelno marža Grynojo pelno ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. - - 17.8% 4.4% -1.7% 0.0% 0.0%
EBT% EBT (Earnings Before Taxes) ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. - - 17.8% 4.4% -1.7% 0.0% 0.0%
Įsipareigojimai/Nuosavybė Įsipareigojimų ir nuosavo kapitalo santykis parodo įmonės kapitalo struktūrą. - 0.1 - - - - -
Pajamos vienam darbuotojui Pajamų ir vidutinio metinio darbuotojų skaičiaus santykis. Rodo įmonės efektyvumą. - - - - - 19,037 21,816

Įsigyti pilnas finansines ataskaitas

Pelno/Nuostolių, Balanso, Pinigų srautų, Kapitalo

9.99 € + PVM Pirkti

Matykite Scoris duomenis Google paieškoje

Pažymėkite Scoris kaip mėgstamą šaltinį. Vienas paspaudimas, be registracijos.

Sodros skolos

Nuo Iki Skola, €
2025-07-16 2025-07-16 400.72
2025-06-17 2025-06-25 371.32
2024-12-22 2024-12-31 1.16
2024-12-17 2024-12-20 1.16
2024-11-18 2024-12-12 1.16
2024-11-04 2024-11-14 1.16
2024-10-24 2024-10-27 1.16
2024-09-17 2024-10-21 1.15
2024-07-16 2024-07-16 2.12
2024-06-18 2024-07-10 2.12
2024-04-23 2024-05-06 2.12
2024-02-28 2024-03-07 320.78

VMI nepriemokos

2026-10-11 dienos įmonės pradelstos VMI nepriemokos suma yra: 2 €

Nuo Iki Pradelsta, €
2026-10-01 2026-10-11 1.82
2026-09-16 2026-09-30 1.54
2026-09-01 2026-09-02 1.54
2026-08-19 2026-08-31 1.05
2026-07-22 2026-08-07 1.05
2026-07-01 2026-07-21 4.39
2026-06-17 2026-06-30 3.9
2026-06-01 2026-06-05 3.9
2026-05-19 2026-05-31 3.48
2026-01-03 2026-03-30 3.48
2025-12-01 2025-12-29 2.64
2025-11-14 2025-11-30 1.38
2025-10-02 2025-10-07 1.38
2025-09-16 2025-10-01 0.96
2025-08-21 2025-09-08 0.96
2025-08-08 2025-08-18 227.4
2025-08-01 2025-08-07 5.04
2025-07-31 2025-07-31 3.36
2025-06-17 2025-07-30 1.68
2025-06-02 2025-06-16 0.84
2025-05-17 2025-06-01 0.42
2025-04-24 2025-05-07 0.42
2025-01-08 2025-02-20 1.06
2024-12-17 2024-12-30 0.56
2024-12-03 2024-12-12 0.56
2024-10-01 2024-10-16 2.8

VMI skolų informacija kaupiama nuo 2024-10-07. Senesnių periodų skolos nebus rodomos.

Įmonės finansinės padėties analizė

Šis aprašymas sugeneruotas dirbtinio intelekto. Praneškite, jei netikslus.
Lenkimų seniūnijos bendruomenė (kodas 174588277) yra asociacija, vykdanti religinių organizacijų veiklą. 2025 m., t. y. naujausiais finansiniais metais, pajamos siekė €43.6K ir, palyginti su 2024 m. (€38.1K), padidėjo 14.6%. Per dvejus metus pajamos išaugo 261.1% nuo €12.1K 2023 m., todėl matomas ryškus veiklos masto didėjimas. Vienintelis pateiktas pelno rodiklis yra 2023 m., kai iš €12.1K pajamų buvo patirtas €200 grynasis nuostolis, rodantis labai nedidelę neigiamą maržą. Balansas taip pat augo: visas turtas padidėjo nuo €7.0K 2023 m. iki €13.0K 2024 m. ir €14.4K 2025 m. 2025 m. įsipareigojimai sudarė €14.4K, o turtą sudarė €3.1K ilgalaikio ir €11.3K trumpalaikio turto. 2025 m. turto apyvartumas siekė 3.02 karto, o pajamos vienam darbuotojui buvo €21.8K, kas rodo santykinai nuosaikų produktyvumą mažai organizacijai.