Ritinių bendruomenės centras - rekvizitai ir įmonės duomenys
Įmonės amžius: 23 m. 8 mėn.
Įmonės apžvalga
Bazinė informacija
Įmonės pavadinimas
Ritinių bendruomenės centras
Įmonės kodas
174825819
Registracijos adresas
Šakių r. sav., Šakių sen., Prūselių k., Miško g. 4-1, LT-71101
Registracijos data
2003-02-19
Įmonės amžius: 23 m. 8 mėn.
Kontaktinė informacija
Keisti duomenis
Telefonas
Pateikiamas kaip paveikslėlis – nukopijuoti negalima
El. paštas
Pateikiamas kaip paveikslėlis – nukopijuoti negalima
Svetainė
Neturime
Rodikliai
Rizikos veiksniai
Veikla
Juridinė forma
Asociacija
EVRK veikla
Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla
Sektorius
Namų ūkiams paslaugas teikiančios ne pelno institucijos
Nuosavybės forma
Privati be užsienio kapitalo
Paramos gavėjas
Taip, nuo 2005-04-28
NVO
Nevyriausybinė organizacija nuo 2023-10-26
Ritinių bendruomenės centras
Įmonės kodas: 174825819
Adresas: Šakių r. sav., Šakių sen., Prūselių k., Miško g. 4-1, LT-71101
Aprašymas
Šis aprašymas sugeneruotas dirbtinio intelekto.
Ritinių bendruomenės centras yra veikianti asociacija, įregistruota 2003 m. (įmonės kodas 174825819). Ji priskiriama viešajam tipui ir ne pelno institucijų, teikiančių paslaugas namų ūkiams, sektoriui. Nuosavybės forma nurodyta kaip privati nuosavybė, kai Lietuvos fiziniams ir juridiniams asmenims priklauso daugiau kaip 50 % įstatinio kapitalo ir nėra užsienio investuotojų kapitalo. Organizacija valdoma pagal vadovo su valdyba/taryba modelį, o pagal dydį yra mikro įmonė. Pagrindinė veikla kodu T.94.99.00 – kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla. Bendrovė veikia Prūselių k., Šakių sen., Šakių r. sav., Marijampolės apskr., adresu Miško g. 4-1, LT-71101.
Finansiniai rodikliai rodo labai mažą veiklos mastą. Pajamos padidėjo nuo 781 EUR 2023 m. iki 2,5 tūkst. EUR 2024 m. ir 2,8 tūkst. EUR 2025 m. 2023 m. įmonė patyrė 1,3 tūkst. EUR nuostolį, 2024 m. nuostolis sumažėjo iki 106 EUR, o 2025 m. užfiksuotas 103 EUR grynasis pelnas. 2025 m. pelno marža siekė 3,7 %, metinis pajamų augimas buvo 11,1 %, o per dvejus metus – 260,3 %. 2025 m. visas turtas siekė 402 EUR, o įsipareigojimai – 14 EUR.
Finansiniai rodikliai rodo labai mažą veiklos mastą. Pajamos padidėjo nuo 781 EUR 2023 m. iki 2,5 tūkst. EUR 2024 m. ir 2,8 tūkst. EUR 2025 m. 2023 m. įmonė patyrė 1,3 tūkst. EUR nuostolį, 2024 m. nuostolis sumažėjo iki 106 EUR, o 2025 m. užfiksuotas 103 EUR grynasis pelnas. 2025 m. pelno marža siekė 3,7 %, metinis pajamų augimas buvo 11,1 %, o per dvejus metus – 260,3 %. 2025 m. visas turtas siekė 402 EUR, o įsipareigojimai – 14 EUR.
Įjunkite įmonės stebėseną
Laiku pastebėkite rizikas ir galimybes. Gaukite automatinius el. pašto pranešimus apie Ritinių bendruomenės centras VMI/Sodros skolas, reitingų ar darbuotojų skaičiaus pokyčius bei paminėjimus spaudoje.
Atsisiųskite išsamią įmonės ataskaitą
Priimkite užtikrintus sprendimus turėdami visą informaciją apie Ritinių bendruomenės centras. Viename dokumente rasite pilnus finansinius duomenis, rizikos bei potencialo vertinimą ir svarbiausias „Scoris" įžvalgas.