Iksfera - Įmonės finansai
|
EUR
|
2018
Nuo: 2018-01-01
Iki: 2018-12-31
|
2019
Nuo: 2019-01-01
Iki: 2019-12-31
|
2020
Nuo: 2020-01-01
Iki: 2020-12-31
|
2021
Nuo: 2021-01-01
Iki: 2021-12-31
|
2022
Nuo: 2022-01-01
Iki: 2022-12-31
|
2023
Nuo: 2023-01-01
Iki: 2023-12-31
|
2024
Nuo: 2024-01-01
Iki: 2024-12-31
|
2025
Nuo: 2025-01-01
Iki: 2025-12-31
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Finansiniai duomenys
|
||||||||
| Pardavimo pajamos | 4,920,038 | 6,726,191 | 5,267,962 | 5,189,205 | 5,288,393 | 8,147,136 | 4,056,196 | 2,156,303 |
| Pelnas prieš apmokestinimą | 209,835 | 722,906 | 372,162 | -321,692 | 932,786 | 2,819,632 | -148,254 | -298,022 |
| Grynasis pelnas | 209,835 | 705,687 | 372,162 | -321,692 | 898,749 | 2,428,674 | -148,254 | -298,022 |
| Nuosavas kapitalas | 2,394,150 | 3,099,837 | 3,471,999 | 3,150,308 | 4,049,057 | 6,477,731 | 6,329,477 | 6,031,455 |
| Įsipareigojimai | 2,776,678 | 2,497,049 | 2,076,026 | 2,116,691 | 1,612,714 | 1,264,342 | 792,854 | 79,501 |
| Ilgalaikis turtas | 3,828,653 | 3,916,819 | 3,557,044 | 3,606,947 | 3,108,871 | 4,320,326 | 4,637,418 | 4,903,690 |
| Trumpalaikis turtas | 1,342,175 | 1,620,195 | 1,936,076 | 1,555,601 | 2,478,890 | 3,377,972 | 2,450,298 | 1,228,271 |
| Turtas viso | 5,170,828 | 5,537,014 | 5,493,120 | 5,162,548 | 5,587,761 | 7,698,298 | 7,087,716 | 6,131,961 |
|
Sumokėti mokesčiai
|
||||||||
| VMI mokesčiai | - | - | - | - | - | 337,724 | 422,733 | 74,440 |
| Soc. draudimo įmokos | - | - | - | - | - | 205,979 | 174,815 | 128,140 |
|
Finansiniai rodikliai
|
||||||||
| Pajamų pokytis y/y | -1.0% | +36.7% | -21.7% | -1.5% | +1.9% | +54.1% | -50.2% | -46.8% |
| ROA Turto grąža. Grynojo pelno ir turto santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | 4.1% | 12.7% | 6.8% | -6.2% | 16.1% | 31.5% | -2.1% | -4.9% |
| ROE Kapitalo grąža. Grynojo pelno ir nuosavo kapitalo santykis. Parodo grąžą akcininkams. | 8.8% | 22.8% | 10.7% | -10.2% | 22.2% | 37.5% | -2.3% | -4.9% |
| Pelno marža Grynojo pelno ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | 4.3% | 10.5% | 7.1% | -6.2% | 17.0% | 29.8% | -3.7% | -13.8% |
| EBT% EBT (Earnings Before Taxes) ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | 4.3% | 10.7% | 7.1% | -6.2% | 17.6% | 34.6% | -3.7% | -13.8% |
| Įsipareigojimai/Nuosavybė Įsipareigojimų ir nuosavo kapitalo santykis parodo įmonės kapitalo struktūrą. | 1.2 | 0.8 | 0.6 | 0.7 | 0.4 | 0.2 | 0.1 | 0.0 |
| Pajamos vienam darbuotojui Pajamų ir vidutinio metinio darbuotojų skaičiaus santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | 80,767 | 92,245 | 69,621 | 76,312 | 123,465 | 217,741 | 132,628 | 101,872 |
Įsigyti pilnas finansines ataskaitas
Pelno/Nuostolių, Balanso, Pinigų srautų, Kapitalo
Pardavimo pajamos
Matykite Scoris duomenis Google paieškoje
Pažymėkite Scoris kaip mėgstamą šaltinį. Vienas paspaudimas, be registracijos.
Iksfera - Sodros skolos
| Nuo | Iki | Skola, € |
|---|---|---|
| 2023-07-26 | 2023-08-03 | 166.27 |
| 2023-07-18 | 2023-07-24 | 166.27 |
| 2023-05-16 | 2023-05-16 | 17946.11 |
| 2023-05-02 | 2023-05-04 | 19143.41 |
| 2023-04-18 | 2023-04-28 | 19143.41 |
| 2023-04-06 | 2023-04-17 | 4190.67 |
| 2023-03-16 | 2023-04-05 | 20340.71 |
| 2023-03-06 | 2023-03-15 | 6830.79 |
| 2023-02-17 | 2023-03-05 | 21538.01 |
| 2023-02-08 | 2023-02-16 | 7841.05 |
| 2023-02-06 | 2023-02-07 | 22735.31 |
| 2023-01-17 | 2023-02-03 | 22735.31 |
| 2023-01-06 | 2023-01-16 | 8753.01 |
| 2022-12-16 | 2023-01-05 | 23932.67 |
| 2022-12-13 | 2022-12-15 | 10520.94 |
| 2022-11-21 | 2022-12-12 | 25130.09 |
| 2022-11-17 | 2022-11-18 | 25130.09 |
| 2022-11-08 | 2022-11-16 | 12030.06 |
| 2022-10-18 | 2022-11-07 | 26327.39 |
| 2022-10-06 | 2022-10-17 | 12816.92 |
| 2022-10-05 | 2022-10-05 | 27524.75 |
| 2022-09-19 | 2022-10-04 | 27529.29 |
| 2022-09-16 | 2022-09-18 | 27693.45 |
| 2022-09-06 | 2022-09-15 | 16128.69 |
| 2022-08-23 | 2022-09-05 | 28722.05 |
| 2022-08-04 | 2022-08-22 | 15809.15 |
| 2022-07-18 | 2022-08-03 | 29919.35 |
| 2022-07-15 | 2022-07-17 | 16306.95 |
| 2022-06-16 | 2022-07-14 | 31116.65 |
| 2022-06-13 | 2022-06-15 | 18522.50 |
| 2022-06-09 | 2022-06-12 | 31116.65 |
| 2022-05-17 | 2022-06-08 | 32313.95 |
| 2022-05-12 | 2022-05-16 | 18255.83 |
| 2022-05-11 | 2022-05-11 | 32313.95 |
| 2022-04-25 | 2022-05-10 | 33511.25 |
| 2022-04-19 | 2022-04-24 | 33511.19 |
| 2022-04-14 | 2022-04-18 | 19524.10 |
| 2022-03-18 | 2022-04-13 | 34040.49 |
| 2022-03-16 | 2022-03-17 | 35376.49 |
| 2022-03-09 | 2022-03-15 | 34708.49 |
| 2022-02-17 | 2022-03-08 | 35905.79 |
| 2022-02-15 | 2022-02-16 | 22143.91 |
| 2022-01-18 | 2022-02-14 | 37103.09 |
| 2022-01-14 | 2022-01-17 | 23722.03 |
| 2021-12-16 | 2022-01-13 | 38300.39 |
| 2021-12-13 | 2021-12-15 | 25059.99 |
| 2021-11-16 | 2021-12-12 | 39497.69 |
| 2021-11-15 | 2021-11-15 | 25930.77 |
| 2021-11-08 | 2021-11-14 | 40704.37 |
| 2021-11-05 | 2021-11-07 | 40695.59 |
| 2021-10-18 | 2021-11-04 | 40694.75 |
| 2021-10-14 | 2021-10-17 | 26909.37 |
| 2021-09-14 | 2021-10-13 | 41892.05 |
Iksfera - VMI nepriemokos
| Nuo | Iki | Pradelsta, € |
|---|---|---|
| 2025-08-15 | 2025-08-19 | 327.92 |
VMI skolų informacija kaupiama nuo 2024-10-07. Senesnių periodų skolos nebus rodomos.
Įmonės finansinės padėties analizė
Šis aprašymas sugeneruotas dirbtinio intelekto.
Praneškite, jei netikslus.
Iksfera, UAB (kodas 179886676) yra uždaroji akcinė bendrovė, vykdanti krovininį kelių transportą. 2025 m. bendrovė gavo 2,16 mln. EUR pajamų, tai yra 46,8% mažiau nei 2024 m. ir 73,5% mažiau nei prieš dvejus metus, todėl matomas ryškus veiklos masto sumažėjimas nuo 8,15 mln. EUR 2023 m. ir 4,06 mln. EUR 2024 m. 2025 m. grynasis nuostolis padidėjo iki 298,0 tūkst. EUR, palyginti su 148,3 tūkst. EUR nuostoliu 2024 m., kai 2023 m. įmonė dar uždirbo 2,43 mln. EUR grynojo pelno. 2025 m. pelno marža buvo -13,8%. Metų pabaigoje turtas siekė 6,13 mln. EUR, nuosavas kapitalas sudarė 6,03 mln. EUR, o įsipareigojimai – 79,5 tūkst. EUR. Balansas išliko labai stipriai finansuojamas nuosavu kapitalu: nuosavo kapitalo santykis buvo 98,4%, o skolos ir nuosavo kapitalo santykis – 0,01. Ilgalaikis turtas sudarė 4,90 mln. EUR, trumpalaikis turtas – 1,23 mln. EUR. Turto apyvartumas siekė 0,35 karto. 2025 m. pajamos vienam darbuotojui sudarė 102,7 tūkst. EUR, o nuostolis vienam darbuotojui – 14,2 tūkst. EUR.