Lanresta - Įmonės finansai
|
EUR
|
2018
Nuo: 2018-01-01
Iki: 2018-12-31
|
2019
Nuo: 2019-01-01
Iki: 2019-12-31
|
2020
Nuo: 2020-01-01
Iki: 2020-12-31
|
2021
Nuo: 2021-01-01
Iki: 2021-12-31
|
2022
Nuo: 2022-01-01
Iki: 2022-12-31
|
2023
Nuo: 2023-01-01
Iki: 2023-12-31
|
2024
Nuo: 2024-01-01
Iki: 2024-12-31
|
2025
Nuo: 2025-01-01
Iki: 2025-12-31
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Finansiniai duomenys
|
||||||||
| Pardavimo pajamos | 57,323 | 44,846 | 45,573 | 65,703 | 56,036 | 40,418 | 28,415 | 57,903 |
| Pelnas prieš apmokestinimą | 722 | 2,587 | -1,039 | 1,789 | -1,138 | 377 | -3,109 | 4,454 |
| Grynasis pelnas | 614 | 2,470 | -1,039 | 1,789 | -1,138 | 360 | -3,109 | 4,454 |
| Nuosavas kapitalas | -1,944 | 526 | -513 | 1,276 | 138 | 498 | -2,611 | 1,844 |
| Įsipareigojimai | 2,301 | 4,895 | 2,433 | 6,615 | 3,638 | 4,613 | 5,731 | 3,667 |
| Ilgalaikis turtas | 5 | 5 | 5 | 5 | 335 | 233 | 131 | 5 |
| Trumpalaikis turtas | 352 | 5,416 | 1,915 | 7,886 | 3,441 | 4,878 | 2,989 | 5,506 |
| Turtas viso | 357 | 5,421 | 1,920 | 7,891 | 3,776 | 5,111 | 3,120 | 5,511 |
|
Sumokėti mokesčiai
|
||||||||
| VMI mokesčiai | - | - | - | - | - | 500 | 1,471 | - |
|
Finansiniai rodikliai
|
||||||||
| Pajamų pokytis y/y | -27.5% | -21.8% | +1.6% | +44.2% | -14.7% | -27.9% | -29.7% | +103.8% |
| ROA Turto grąža. Grynojo pelno ir turto santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | 172.0% | 45.6% | -54.1% | 22.7% | -30.1% | 7.0% | -99.6% | 80.8% |
| ROE Kapitalo grąža. Grynojo pelno ir nuosavo kapitalo santykis. Parodo grąžą akcininkams. | - | 469.6% | - | 140.2% | -824.6% | 72.3% | - | 241.5% |
| Pelno marža Grynojo pelno ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | 1.1% | 5.5% | -2.3% | 2.7% | -2.0% | 0.9% | -10.9% | 7.7% |
| EBT% EBT (Earnings Before Taxes) ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | 1.3% | 5.8% | -2.3% | 2.7% | -2.0% | 0.9% | -10.9% | 7.7% |
| Įsipareigojimai/Nuosavybė Įsipareigojimų ir nuosavo kapitalo santykis parodo įmonės kapitalo struktūrą. | - | 9.3 | - | 5.2 | 26.4 | 9.3 | - | 2.0 |
| Pajamos vienam darbuotojui Pajamų ir vidutinio metinio darbuotojų skaičiaus santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | 57,323 | 44,846 | 45,573 | 65,703 | 56,036 | 40,418 | 15,499 | 19,301 |
Įsigyti pilnas finansines ataskaitas
Pelno/Nuostolių, Balanso, Pinigų srautų, Kapitalo
Pardavimo pajamos
Matykite Scoris duomenis Google paieškoje
Pažymėkite Scoris kaip mėgstamą šaltinį. Vienas paspaudimas, be registracijos.
Lanresta - Sodros skolos
| Nuo | Iki | Skola, € |
|---|---|---|
| 2026-03-29 | 2026-04-09 | 2.95 |
| 2026-03-17 | 2026-03-27 | 2.95 |
| 2024-11-18 | 2024-11-18 | 46.17 |
| 2023-12-18 | 2024-01-11 | 24.68 |
Lanresta - VMI nepriemokos
2026-10-13 dienos įmonės Lanresta pradelstos VMI nepriemokos suma yra: 0 €
| Nuo | Iki | Pradelsta, € |
|---|---|---|
| 2026-09-01 | 2026-10-13 | 0.02 |
| 2026-04-24 | 2026-04-24 | 5.0 |
| 2025-03-02 | 2025-03-04 | 34.03 |
| 2025-02-28 | 2025-03-01 | 34.02 |
| 2025-02-23 | 2025-02-25 | 11.0 |
| 2025-01-30 | 2025-02-10 | 7.99 |
| 2024-12-14 | 2024-12-16 | 26.29 |
| 2024-11-17 | 2024-11-18 | 49.54 |
VMI skolų informacija kaupiama nuo 2024-10-07. Senesnių periodų skolos nebus rodomos.
Įmonės finansinės padėties analizė
Šis aprašymas sugeneruotas dirbtinio intelekto.
Praneškite, jei netikslus.
Lanresta, UAB, uždaroji akcinė bendrovė (kodas 300014750), vykdo plastikinių durų ir langų gamybą. 2025 m. bendrovė gavo 57,9 tūkst. Eur pajamų ir uždirbo 4,5 tūkst. Eur grynojo pelno, o grynojo pelningumo marža siekė 7,7%. Pajamos per metus padidėjo 103,8%, o per dvejus metus buvo 43,3% didesnės, todėl matomas ryškus atsigavimas po 2024 m., kai pajamos sumažėjo iki 28,4 tūkst. Eur, o grynasis nuostolis siekė 3,1 tūkst. Eur. 2023 m. pajamos sudarė 40,4 tūkst. Eur, o grynasis pelnas buvo 360 Eur. 2025 m. pabaigoje balansas išliko nedidelis: turtas siekė 5,5 tūkst. Eur, nuosavas kapitalas – 1,8 tūkst. Eur, o įsipareigojimai – 3,7 tūkst. Eur. Skolos ir nuosavo kapitalo santykis buvo 1,99, o turto apyvartumas – 10,51 karto. Pelningumo rodikliai buvo stiprūs, tačiau pasiekti esant labai mažai nuosavo kapitalo ir turto bazei. Pajamos vienam darbuotojui sudarė 19,3 tūkst. Eur, o pelnas vienam darbuotojui – 1,5 tūkst. Eur.