Apsaugos legionas, UAB - finansai ir skolos
Įmonės amžius: 21 m. 6 mėn.
Apsaugos legionas - Įmonės finansai
|
EUR
|
2018
Nuo: 2018-01-01
Iki: 2018-12-31
|
2019
Nuo: 2019-01-01
Iki: 2019-12-31
|
2020
Nuo: 2020-01-01
Iki: 2020-12-31
|
2021
Nuo: 2021-01-01
Iki: 2021-12-31
|
2022
Nuo: 2022-01-01
Iki: 2022-12-31
|
2023
Nuo: 2023-01-01
Iki: 2023-12-31
|
2024
Nuo: 2024-01-01
Iki: 2024-12-31
|
2025
Nuo: 2025-01-01
Iki: 2025-12-31
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Finansiniai duomenys
|
||||||||
| Pardavimo pajamos | 182,792 | 217,070 | 148,334 | 126,874 | 121,714 | 195,554 | 225,003 | 17,117 |
| Pelnas prieš apmokestinimą | 28,477 | -3,058 | 10,640 | -59,151 | 44,682 | 73,727 | 125,037 | -26,693 |
| Grynasis pelnas | 27,096 | -3,058 | 9,028 | -53,480 | 37,910 | 62,631 | 118,778 | -26,693 |
| Nuosavas kapitalas | 130,927 | 127,869 | 136,879 | 62,206 | 100,116 | 42,505 | 73,283 | -4,410 |
| Įsipareigojimai | 38,570 | 63,594 | 45,360 | 43,989 | 32,897 | 90,870 | 22,442 | 7,972 |
| Ilgalaikis turtas | 28,352 | 54,367 | 48,685 | 42,537 | 41,383 | 52,204 | 21,440 | 2,947 |
| Trumpalaikis turtas | 141,145 | 137,096 | 133,554 | 63,658 | 91,630 | 81,171 | 74,285 | 615 |
| Turtas viso | 169,497 | 191,463 | 182,239 | 106,195 | 133,013 | 133,375 | 95,725 | 3,562 |
|
Sumokėti mokesčiai
|
||||||||
| VMI mokesčiai | - | - | - | - | - | 56,706 | 81,881 | 17,712 |
| Soc. draudimo įmokos | - | - | - | - | - | 17,791 | 13,280 | 1,044 |
|
Finansiniai rodikliai
|
||||||||
| Pajamų pokytis y/y | +14.5% | +18.8% | -31.7% | -14.5% | -4.1% | +60.7% | +15.1% | -92.4% |
| ROA Turto grąža. Grynojo pelno ir turto santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | 16.0% | -1.6% | 5.0% | -50.4% | 28.5% | 47.0% | 124.1% | -749.4% |
| ROE Kapitalo grąža. Grynojo pelno ir nuosavo kapitalo santykis. Parodo grąžą akcininkams. | 20.7% | -2.4% | 6.6% | -86.0% | 37.9% | 147.3% | 162.1% | - |
| Pelno marža Grynojo pelno ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | 14.8% | -1.4% | 6.1% | -42.2% | 31.1% | 32.0% | 52.8% | -155.9% |
| EBT% EBT (Earnings Before Taxes) ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | 15.6% | -1.4% | 7.2% | -46.6% | 36.7% | 37.7% | 55.6% | -155.9% |
| Įsipareigojimai/Nuosavybė Įsipareigojimų ir nuosavo kapitalo santykis parodo įmonės kapitalo struktūrą. | 0.3 | 0.5 | 0.3 | 0.7 | 0.3 | 2.1 | 0.3 | - |
| Pajamos vienam darbuotojui Pajamų ir vidutinio metinio darbuotojų skaičiaus santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | 8,094 | 5,947 | 6,794 | 8,650 | 11,235 | 18,051 | 36,987 | 7,608 |
Įsigyti pilnas finansines ataskaitas
Pelno/Nuostolių, Balanso, Pinigų srautų, Kapitalo
Pardavimo pajamos
Matykite Scoris duomenis Google paieškoje
Pažymėkite Scoris kaip mėgstamą šaltinį. Vienas paspaudimas, be registracijos.
Apsaugos legionas - Sodros skolos
Praeitos darbo dienos įmonės Apsaugos legionas pradelstos SODRA nepriemokos suma yra: 379 €
| Nuo | Iki | Skola, € |
|---|---|---|
| 2026-10-14 | 2026-10-14 | 378.87 |
| 2026-10-11 | 2026-10-12 | 378.87 |
| 2026-10-07 | 2026-10-09 | 378.87 |
| 2026-10-05 | 2026-10-05 | 378.87 |
| 2026-10-03 | 2026-10-04 | 558.87 |
| 2026-09-26 | 2026-09-28 | 558.87 |
| 2026-09-20 | 2026-09-21 | 558.87 |
| 2026-09-16 | 2026-09-17 | 558.87 |
| 2026-09-05 | 2026-09-14 | 15.75 |
| 2026-08-23 | 2026-09-02 | 15.75 |
| 2026-08-12 | 2026-08-19 | 15.75 |
| 2026-07-27 | 2026-08-11 | 804.57 |
| 2026-07-26 | 2026-07-26 | 788.82 |
| 2026-07-23 | 2026-07-25 | 804.57 |
| 2026-07-19 | 2026-07-22 | 788.82 |
| 2026-06-16 | 2026-07-17 | 788.82 |
| 2026-06-11 | 2026-06-15 | 487.81 |
| 2026-05-20 | 2026-06-08 | 487.81 |
| 2026-05-17 | 2026-05-19 | 907.27 |
| 2026-05-03 | 2026-05-14 | 606.26 |
| 2026-04-27 | 2026-04-29 | 606.26 |
| 2026-04-26 | 2026-04-26 | 603.89 |
| 2026-04-24 | 2026-04-25 | 606.26 |
| 2026-04-20 | 2026-04-23 | 603.89 |
| 2026-04-13 | 2026-04-15 | 302.88 |
| 2026-03-29 | 2026-04-12 | 308.26 |
| 2026-03-27 | 2026-03-27 | 312.66 |
| 2026-03-25 | 2026-03-26 | 308.26 |
| 2026-03-17 | 2026-03-24 | 312.66 |
| 2026-01-01 | 2026-01-14 | 0.62 |
| 2025-12-16 | 2025-12-30 | 0.62 |
| 2025-09-16 | 2025-09-23 | 3.97 |
| 2025-07-16 | 2025-07-22 | 280.45 |
| 2024-01-16 | 2024-01-21 | 94.03 |
| 2023-11-16 | 2023-12-03 | 85.98 |
| 2023-09-18 | 2023-09-28 | 48.66 |
| 2023-08-17 | 2023-08-22 | 4.14 |
| 2023-07-26 | 2023-08-10 | 1.24 |
| 2023-07-24 | 2023-07-25 | 1.29 |
| 2023-07-18 | 2023-07-18 | 15.35 |
| 2023-06-16 | 2023-06-27 | 189.16 |
| 2023-05-16 | 2023-06-12 | 89.38 |
| 2023-05-02 | 2023-05-11 | 1.11 |
| 2023-04-26 | 2023-04-28 | 1.11 |
| 2023-04-25 | 2023-04-25 | 163.44 |
| 2023-04-18 | 2023-04-24 | 162.33 |
| 2023-03-16 | 2023-04-13 | 74.06 |
| 2023-02-17 | 2023-02-23 | 88.27 |
| 2023-01-23 | 2023-01-25 | 78.47 |
| 2023-01-17 | 2023-01-22 | 76.57 |
| 2022-12-16 | 2022-12-27 | 258.27 |
| 2022-11-21 | 2022-12-14 | 101.46 |
| 2022-11-17 | 2022-11-18 | 101.46 |
| 2022-10-18 | 2022-11-13 | 1.12 |
| 2022-09-16 | 2022-10-11 | 1.12 |
| 2022-08-23 | 2022-09-14 | 1.12 |
| 2022-07-25 | 2022-08-10 | 1.12 |
| 2022-05-17 | 2022-05-26 | 153.57 |
| 2022-04-25 | 2022-05-11 | 77.00 |
| 2022-04-19 | 2022-04-24 | 76.34 |
| 2022-01-27 | 2022-02-14 | 0.56 |
| 2022-01-18 | 2022-01-24 | 276.00 |
| 2021-12-16 | 2021-12-22 | 184.17 |
| 2021-11-16 | 2021-11-24 | 40.23 |
Apsaugos legionas - VMI nepriemokos
2026-10-13 dienos įmonės Apsaugos legionas pradelstos VMI nepriemokos suma yra: 199 €
| Nuo | Iki | Pradelsta, € |
|---|---|---|
| 2026-10-07 | 2026-10-13 | 198.79 |
| 2026-10-01 | 2026-10-06 | 199.95 |
| 2026-09-28 | 2026-09-30 | 199.42 |
| 2026-09-04 | 2026-09-27 | 0.42 |
| 2026-09-01 | 2026-09-03 | 258.18 |
| 2026-08-28 | 2026-08-31 | 257.76 |
| 2026-05-28 | 2026-06-05 | 7.76 |
| 2026-04-01 | 2026-04-23 | 41.75 |
| 2026-03-29 | 2026-03-31 | 41.69 |
| 2026-02-21 | 2026-02-21 | 0.69 |
| 2025-12-15 | 2025-12-15 | 0.3 |
| 2025-12-11 | 2025-12-14 | 0.18 |
| 2025-12-05 | 2025-12-10 | 72.99 |
| 2025-12-01 | 2025-12-04 | 72.91 |
| 2025-11-28 | 2025-11-30 | 72.81 |
| 2025-07-28 | 2025-07-28 | 45.38 |
| 2025-07-25 | 2025-07-27 | 14.38 |
| 2025-07-17 | 2025-07-24 | 7.81 |
| 2025-07-16 | 2025-07-16 | 186.03 |
| 2025-07-09 | 2025-07-15 | 1552.31 |
| 2025-07-02 | 2025-07-08 | 1633.78 |
| 2025-07-01 | 2025-07-01 | 1866.34 |
| 2025-06-30 | 2025-06-30 | 1861.34 |
| 2025-06-24 | 2025-06-29 | 1861.54 |
| 2025-06-22 | 2025-06-23 | 2045.54 |
| 2025-06-19 | 2025-06-21 | 2042.53 |
| 2025-02-20 | 2025-02-24 | 13.62 |
VMI skolų informacija kaupiama nuo 2024-10-07. Senesnių periodų skolos nebus rodomos.
Įmonės finansinės padėties analizė
Šis aprašymas sugeneruotas dirbtinio intelekto.
Praneškite, jei netikslus.
Apsaugos legionas, UAB (įmonės kodas 300107642) yra uždaroji akcinė bendrovė, vykdanti tyrimo ir privačios apsaugos veiklą. 2025 m., kurie yra naujausi finansiniai metai, pajamos smarkiai sumažėjo iki 17,1 tūkst. Eur, palyginti su 225,0 tūkst. Eur 2024 m. ir 195,6 tūkst. Eur 2023 m., todėl matomas aiškus dviejų metų apyvartos smukimas. Įmonė nuo 62,6 tūkst. Eur grynojo pelno 2023 m. ir 118,8 tūkst. Eur 2024 m. 2025 m. perėjo į 26,7 tūkst. Eur grynąjį nuostolį, o pelningumo marža tapo ryškiai neigiama. Šį pablogėjimą lydėjo ir silpnesnė balanso padėtis: turtas sumažėjo iki 3,6 tūkst. Eur, nuosavas kapitalas tapo neigiamas ir siekė -4,4 tūkst. Eur, o įsipareigojimai sudarė 8,0 tūkst. Eur. 2025 m. turto struktūra buvo labai maža: ilgalaikis turtas sudarė 2,9 tūkst. Eur, trumpalaikis – 615 Eur. Nepaisant silpnų naujausių metų, turto apyvartumas siekė 4,81 karto, pajamos vienam darbuotojui – 8,6 tūkst. Eur, o pelnas vienam darbuotojui buvo -13,3 tūkst. Eur. Geriausi rezultatai per trejų metų laikotarpį buvo pasiekti 2024 m., prieš staigų 2025 m. kritimą.