NACIONALINĖ ŽURNALISTŲ KŪRĖJŲ ASOCIACIJA - finansai ir skolos
Įmonės amžius: 21 m. 4 mėn.
Įmonės finansai
|
EUR
|
2018
Nuo: 2018-01-01
Iki: 2018-12-31
|
2019
Nuo: 2019-01-01
Iki: 2019-12-31
|
2020
Nuo: 2020-01-01
Iki: 2020-12-31
|
2021
Nuo: 2021-01-01
Iki: 2021-12-31
|
2022
Nuo: 2022-01-01
Iki: 2022-12-31
|
2023
Nuo: 2023-01-01
Iki: 2023-12-31
|
2024
Nuo: 2024-01-01
Iki: 2024-12-31
|
2025
Nuo: 2025-01-01
Iki: 2025-12-31
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Finansiniai duomenys
|
||||||||
| Pardavimo pajamos | - | 4,131 | 3,693 | 5,414 | 194,225 | 241,725 | 177,190 | 47,244 |
| Pelnas prieš apmokestinimą | - | - | - | - | -568 | 844 | -997 | 271 |
| Grynasis pelnas | - | - | - | - | -568 | 844 | -997 | 271 |
| Nuosavas kapitalas | 4,287 | 1,721 | 854 | 2,663 | 2,095 | 2,939 | 1,942 | 2,213 |
| Įsipareigojimai | 7,324 | 3,084 | 920 | 16,080 | 2,104 | 507 | 1,625 | 667 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 25,036 | 20,373 | 58,263 | 85,036 | 59,724 | 26,522 | 3,567 | 5,387 |
| Turtas viso | 25,036 | 20,373 | 58,263 | 85,036 | 59,724 | 26,522 | 3,567 | 5,387 |
|
Sumokėti mokesčiai
|
||||||||
| VMI mokesčiai | - | - | - | - | - | 3,223 | 2,174 | 1,663 |
| Soc. draudimo įmokos | - | - | - | - | - | 663 | 1,604 | 1,823 |
|
Finansiniai rodikliai
|
||||||||
| Pajamų pokytis y/y | - | - | -10.6% | +46.6% | +3487.5% | +24.5% | -26.7% | -73.3% |
| ROA Turto grąža. Grynojo pelno ir turto santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | - | - | - | - | -1.0% | 3.2% | -28.0% | 5.0% |
| ROE Kapitalo grąža. Grynojo pelno ir nuosavo kapitalo santykis. Parodo grąžą akcininkams. | - | - | - | - | -27.1% | 28.7% | -51.3% | 12.2% |
| Pelno marža Grynojo pelno ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | - | - | - | - | -0.3% | 0.3% | -0.6% | 0.6% |
| EBT% EBT (Earnings Before Taxes) ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | - | - | - | - | -0.3% | 0.3% | -0.6% | 0.6% |
| Įsipareigojimai/Nuosavybė Įsipareigojimų ir nuosavo kapitalo santykis parodo įmonės kapitalo struktūrą. | 1.7 | 1.8 | 1.1 | 6.0 | 1.0 | 0.2 | 0.8 | 0.3 |
| Pajamos vienam darbuotojui Pajamų ir vidutinio metinio darbuotojų skaičiaus santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | - | 1,377 | 943 | 1,354 | 50,668 | 80,575 | 53,158 | 11,811 |
Įsigyti pilnas finansines ataskaitas
Pelno/Nuostolių, Balanso, Pinigų srautų, Kapitalo
Pardavimo pajamos
Matykite Scoris duomenis Google paieškoje
Pažymėkite Scoris kaip mėgstamą šaltinį. Vienas paspaudimas, be registracijos.
Sodros skolos
| Nuo | Iki | Skola, € |
|---|---|---|
| 2026-03-17 | 2026-03-27 | 1.47 |
| 2024-02-19 | 2024-02-19 | 193.12 |
| 2021-12-16 | 2021-12-28 | 0.02 |
VMI nepriemokos
Įmonė nepriemokų (skolų) VMI neturėjo
VMI skolų informacija kaupiama nuo 2024-10-07. Senesnių periodų skolos nebus rodomos.
Įmonės finansinės padėties analizė
Šis aprašymas sugeneruotas dirbtinio intelekto.
Praneškite, jei netikslus.
NACIONALINĖ ŽURNALISTŲ KŪRĖJŲ ASOCIACIJA (kodas 300122886) yra Asociacija, vykdanti profesinių narystės organizacijų veiklą. 2025 m., kurie yra naujausi finansiniai metai, pajamos sudarė 47,2 tūkst. Eur, palyginti su 177,2 tūkst. Eur 2024 m. ir 241,7 tūkst. Eur 2023 m., todėl per laikotarpį matomas ryškus mažėjimas. 2025 m. grynasis pelnas siekė 271 Eur, kai 2024 m. buvo užfiksuotas 997 Eur nuostolis, o 2023 m. – 844 Eur pelnas. 2025 m. pelningumo marža sudarė 0,6%, rodydama grįžimą į nedidelį pelną po nuostolio ankstesniais metais. Balanso rodikliai išliko maži: turto buvo 5,4 tūkst. Eur, nuosavo kapitalo – 2,2 tūkst. Eur, o įsipareigojimų – 667 Eur. Naujausi santykiniai rodikliai rodo gana lengvą kapitalo struktūrą: skolų ir nuosavo kapitalo santykis siekė 0,30, o nuosavo kapitalo dalis – 41,1%. 2025 m. nuosavo kapitalo grąža buvo 12,2%, turto grąža – 5,0%, o turto apyvartumas – 8,77 karto. Pajamos vienam darbuotojui siekė 11,8 tūkst. Eur, o pelnas vienam darbuotojui – 68 Eur.