Huper IT, UAB - rekvizitai ir įmonės duomenys
Įmonės amžius: 20 m. 10 mėn.
Įmonės apžvalga
Bazinė informacija
Įmonės pavadinimas
Huper IT, UAB
Įmonės kodas
300519674
PVM kodas
LT100002184112
Registracijos adresas
Vilniaus r. sav., Zujūnų sen., Raišių k., Debesų g. 19, LT-14168
Registracijos data
2005-12-29
Įmonės amžius: 20 m. 10 mėn.
Kontaktinė informacija
Keisti duomenis
Telefonas
Pateikiamas kaip paveikslėlis – nukopijuoti negalima
El. paštas
Pateikiamas kaip paveikslėlis – nukopijuoti negalima
Svetainė
https://www.apklausos.lt
Įmonės vadovas
Tik registruotiems nariams
Prisijunkite
Rodikliai
Rizikos veiksniai
Veikla
Juridinė forma
Uždaroji akcinė bendrovė
EVRK veikla
Konsultacinė verslo ir kito valdymo veikla
Nuosavybės forma
Privati be užsienio kapitalo
UAB Huper IT
Įmonės kodas: 300519674
Adresas: Vilniaus r. sav., Zujūnų sen., Raišių k., Debesų g. 19, LT-14168
PVM mokėtojo kodas: LT100002184112
Aprašymas
Šis aprašymas sugeneruotas dirbtinio intelekto.
Huper IT, UAB (įmonės kodas 300519674) yra veikianti uždaroji akcinė bendrovė, registruota 2005 m. Tai privati Lietuvos įmonė, priskiriama nacionalinėms privačiosioms ne finansų bendrovėms, o jos valdymas nurodytas kaip „tik vadovas“. Bendrovė klasifikuojama kaip mikro įmonė ir veikia adresu Debesų g. 19, Raišių k., Zujūnų sen., Vilniaus r. sav., Vilniaus apskr. Pagrindinė veikla pagal EVRK yra N.70.20.00 – konsultacinė verslo ir kito valdymo veikla.
Finansiniai rezultatai rodo augimą: 2025 m. pajamos siekė 129,2 tūkst. EUR ir, palyginti su ankstesniais metais, didėjo 8,3 %, o per dvejus metus – 65,4 %. 2025 m. grynasis pelnas sudarė 66,0 tūkst. EUR, o pelno marža pasiekė 51,1 %, kai 2024 m. grynasis pelnas buvo 36,0 tūkst. EUR. Metų pabaigoje nuosavas kapitalas padidėjo iki 232,2 tūkst. EUR, turtas – iki 881,9 tūkst. EUR, o įsipareigojimai – iki 649,8 tūkst. EUR. Nuosavo kapitalo rodiklis siekė 26,3 %.
Darbuotojų skaičius išliko stabilus: 2023–2025 m. vidutiniškai dirbo po 1 darbuotoją, o 2026 m. vidurkis taip pat yra 1 darbuotojas so far in 2026.
Finansiniai rezultatai rodo augimą: 2025 m. pajamos siekė 129,2 tūkst. EUR ir, palyginti su ankstesniais metais, didėjo 8,3 %, o per dvejus metus – 65,4 %. 2025 m. grynasis pelnas sudarė 66,0 tūkst. EUR, o pelno marža pasiekė 51,1 %, kai 2024 m. grynasis pelnas buvo 36,0 tūkst. EUR. Metų pabaigoje nuosavas kapitalas padidėjo iki 232,2 tūkst. EUR, turtas – iki 881,9 tūkst. EUR, o įsipareigojimai – iki 649,8 tūkst. EUR. Nuosavo kapitalo rodiklis siekė 26,3 %.
Darbuotojų skaičius išliko stabilus: 2023–2025 m. vidutiniškai dirbo po 1 darbuotoją, o 2026 m. vidurkis taip pat yra 1 darbuotojas so far in 2026.
Įjunkite įmonės stebėseną
Laiku pastebėkite rizikas ir galimybes. Gaukite automatinius el. pašto pranešimus apie Huper IT, UAB VMI/Sodros skolas, reitingų ar darbuotojų skaičiaus pokyčius bei paminėjimus spaudoje.
Atsisiųskite išsamią įmonės ataskaitą
Priimkite užtikrintus sprendimus turėdami visą informaciją apie Huper IT, UAB. Viename dokumente rasite pilnus finansinius duomenis, rizikos bei potencialo vertinimą ir svarbiausias „Scoris" įžvalgas.