INDEKA - Įmonės finansai
|
EUR
|
2018
Nuo: 2018-01-01
Iki: 2018-12-31
|
2019
Nuo: 2019-01-01
Iki: 2019-12-31
|
2020
Nuo: 2020-01-01
Iki: 2020-12-31
|
2021
Nuo: 2021-01-01
Iki: 2021-12-31
|
2022
Nuo: 2022-01-01
Iki: 2022-12-31
|
2023
Nuo: 2023-01-01
Iki: 2023-12-31
|
2024
Nuo: 2024-01-01
Iki: 2024-12-31
|
2025
Nuo: 2025-01-01
Iki: 2025-12-31
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Finansiniai duomenys
|
||||||||
| Pardavimo pajamos | 14,159 | 3,240 | 819,283 | 651,693 | 314,027 | 90,956 | 12,188 | 701,964 |
| Pelnas prieš apmokestinimą | - | - | - | - | - | - | -60,765 | 32,321 |
| Grynasis pelnas | -41,675 | -62,066 | 184,510 | 187,063 | 11,701 | -58,061 | -60,765 | 30,760 |
| Nuosavas kapitalas | 91,335 | 29,269 | 213,779 | 400,842 | 412,532 | 354,471 | 318,473 | 354,094 |
| Įsipareigojimai | 1,230,786 | 1,311,061 | 748,783 | 554,430 | 500,637 | 1,348,298 | 1,260,276 | 1,375,212 |
| Ilgalaikis turtas | 1,263,231 | 1,282,934 | 301,014 | 652,021 | 710,813 | 1,376,030 | 1,481,484 | 1,095,555 |
| Trumpalaikis turtas | 58,880 | 57,396 | 660,588 | 303,251 | 202,356 | 326,739 | 97,265 | 633,751 |
| Turtas viso | 1,322,111 | 1,340,330 | 961,602 | 955,272 | 913,169 | 1,702,769 | 1,578,749 | 1,729,306 |
|
Sumokėti mokesčiai
|
||||||||
| VMI mokesčiai | - | - | - | - | - | 3,772 | 2,555 | 57,702 |
|
Finansiniai rodikliai
|
||||||||
| Pajamų pokytis y/y | -16.7% | -77.1% | +25186.5% | -20.5% | -51.8% | -71.0% | -86.6% | +5659.5% |
| ROA Turto grąža. Grynojo pelno ir turto santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | -3.2% | -4.6% | 19.2% | 19.6% | 1.3% | -3.4% | -3.8% | 1.8% |
| ROE Kapitalo grąža. Grynojo pelno ir nuosavo kapitalo santykis. Parodo grąžą akcininkams. | -45.6% | -212.1% | 86.3% | 46.7% | 2.8% | -16.4% | -19.1% | 8.7% |
| Pelno marža Grynojo pelno ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | -294.3% | -1915.6% | 22.5% | 28.7% | 3.7% | -63.8% | -498.6% | 4.4% |
| EBT% EBT (Earnings Before Taxes) ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | - | - | - | - | - | - | -498.6% | 4.6% |
| Įsipareigojimai/Nuosavybė Įsipareigojimų ir nuosavo kapitalo santykis parodo įmonės kapitalo struktūrą. | 13.5 | 44.8 | 3.5 | 1.4 | 1.2 | 3.8 | 4.0 | 3.9 |
| Pajamos vienam darbuotojui Pajamų ir vidutinio metinio darbuotojų skaičiaus santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | 14,159 | 3,240 | 819,283 | 651,693 | 314,027 | 90,956 | 12,188 | 701,964 |
Įsigyti pilnas finansines ataskaitas
Pelno/Nuostolių, Balanso, Pinigų srautų, Kapitalo
Pardavimo pajamos
Matykite Scoris duomenis Google paieškoje
Pažymėkite Scoris kaip mėgstamą šaltinį. Vienas paspaudimas, be registracijos.
INDEKA - Sodros skolos
| Nuo | Iki | Skola, € |
|---|---|---|
| 2026-05-17 | 2026-05-17 | 22.84 |
| 2022-02-17 | 2022-02-22 | 0.05 |
| 2022-01-31 | 2022-02-01 | 0.05 |
| 2021-11-18 | 2021-12-06 | 0.01 |
| 2021-11-16 | 2021-11-17 | 20.46 |
| 2021-10-18 | 2021-10-19 | 20.46 |
INDEKA - VMI nepriemokos
Įmonė nepriemokų (skolų) VMI neturėjo
VMI skolų informacija kaupiama nuo 2024-10-07. Senesnių periodų skolos nebus rodomos.