Rotulių kaimo bendruomenė - finansai ir skolos
Įmonės amžius: 19 m. 4 mėn.
Įmonės finansai
|
EUR
|
2018
Nuo: 2018-01-01
Iki: 2018-12-31
|
2019
Nuo: 2019-01-01
Iki: 2019-12-31
|
2020
Nuo: 2020-01-01
Iki: 2020-12-31
|
2021
Nuo: 2021-01-01
Iki: 2021-12-31
|
2022
Nuo: 2022-01-01
Iki: 2022-12-31
|
2023
Nuo: 2023-01-01
Iki: 2023-12-31
|
2024
Nuo: 2024-01-01
Iki: 2024-12-31
|
2025
Nuo: 2025-01-01
Iki: 2025-12-31
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Finansiniai duomenys
|
||||||||
| Pardavimo pajamos | - | - | - | - | 13,426 | 6,027 | 11,451 | 1,198 |
| Pelnas prieš apmokestinimą | - | - | - | - | 8,949 | -9,801 | 10,425 | -11,305 |
| Grynasis pelnas | - | - | - | - | 8,949 | -9,801 | 10,425 | -11,305 |
| Nuosavas kapitalas | -267 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Įsipareigojimai | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | 0 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 942 | 1,605 | 1,799 | 2,022 | 10,971 | - | - | 290 |
| Turtas viso | 942 | 1,605 | 1,799 | 2,022 | 10,971 | 0 | 0 | 290 |
|
Finansiniai rodikliai
|
||||||||
| Pajamų pokytis y/y | - | - | - | - | - | -55.1% | +90.0% | -89.5% |
| ROA Turto grąža. Grynojo pelno ir turto santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | - | - | - | - | 81.6% | - | - | -3898.3% |
| ROE Kapitalo grąža. Grynojo pelno ir nuosavo kapitalo santykis. Parodo grąžą akcininkams. | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Pelno marža Grynojo pelno ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | - | - | - | - | 66.7% | -162.6% | 91.0% | -943.7% |
| EBT% EBT (Earnings Before Taxes) ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | - | - | - | - | 66.7% | -162.6% | 91.0% | -943.7% |
| Įsipareigojimai/Nuosavybė Įsipareigojimų ir nuosavo kapitalo santykis parodo įmonės kapitalo struktūrą. | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Pajamos vienam darbuotojui Pajamų ir vidutinio metinio darbuotojų skaičiaus santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | - | - | - | - | - | - | - | - |
Įsigyti pilnas finansines ataskaitas
Pelno/Nuostolių, Balanso, Pinigų srautų, Kapitalo
Pardavimo pajamos
Matykite Scoris duomenis Google paieškoje
Pažymėkite Scoris kaip mėgstamą šaltinį. Vienas paspaudimas, be registracijos.
Sodros skolos
Įmonė skolų Sodrai neturėjo
VMI nepriemokos
Įmonė nepriemokų (skolų) VMI neturėjo
VMI skolų informacija kaupiama nuo 2024-10-07. Senesnių periodų skolos nebus rodomos.
Įmonės finansinės padėties analizė
Šis aprašymas sugeneruotas dirbtinio intelekto.
Praneškite, jei netikslus.
Rotulių kaimo bendruomenė, kodas 300883845, yra asociacija, vykdanti kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veiklą. 2025 m. pajamos sumažėjo iki 1,2 tūkst. EUR, palyginti su 11,5 tūkst. EUR 2024 m., t. y. metinis kritimas sudarė 89,5 %, o per dvejus metus, lyginant su 2023 m., pajamos sumažėjo 80,1 %. 2025 m. bendrovė patyrė 11,3 tūkst. EUR grynąjį nuostolį, kai 2024 m. buvo uždirbta 10,4 tūkst. EUR grynojo pelno, todėl veiklos rezultatai akivaizdžiai suprastėjo. 2023 m. taip pat fiksuotas 9,8 tūkst. EUR nuostolis, tad 2024 m. pagerėjimas buvo laikinas. 2025 m. pelningumo rodikliai buvo neigiami, o labai didelis ROA atspindi itin mažą turto bazę. Metų pabaigoje turtas siekė tik 290 EUR, visa suma buvo trumpalaikis turtas. Turto apyvartumo rodiklis buvo 4,13 karto, rodantis pajamas iš labai nedidelės balansinės bazės.