AUTO RVR, UAB - finansai ir skolos

Įmonės amžius: 18 m. 4 mėn.

AUTO RVR - Įmonės finansai

EUR
2018
Nuo: 2018-01-01
Iki: 2018-12-31
2019
Nuo: 2019-01-01
Iki: 2019-12-31
2020
Nuo: 2020-01-01
Iki: 2020-12-31
2021
Nuo: 2021-01-01
Iki: 2021-12-31
2022
Nuo: 2022-01-01
Iki: 2022-12-31
2023
Nuo: 2023-01-01
Iki: 2023-12-31
2024
Nuo: 2024-01-01
Iki: 2024-12-31
2025
Nuo: 2025-01-01
Iki: 2025-12-31
Finansiniai duomenys
Pardavimo pajamos 102,546 130,735 152,844 223,340 147,356 111,247 172,668 64,635
Pelnas prieš apmokestinimą -46,851 1,451 538 937 - - - -
Grynasis pelnas -46,851 1,378 511 890 521 468 876 550
Nuosavas kapitalas 36,928 62,305 62,816 63,706 64,227 64,672 65,572 66,122
Įsipareigojimai 15,795 9,350 3,515 3,948 9,231 8,264 2,987 1,169
Ilgalaikis turtas 36,373 58,055 48,056 57,735 42,039 47,147 44,428 36,439
Trumpalaikis turtas 16,153 13,600 18,275 9,919 0 25,789 24,131 30,852
Turtas viso 52,526 71,655 66,331 67,654 42,039 72,936 68,559 67,291
Sumokėti mokesčiai
VMI mokesčiai - - - - - 584 3,776 4,818
Soc. draudimo įmokos - - - - - - 2,305 662
Finansiniai rodikliai
Pajamų pokytis y/y -26.4% +27.5% +16.9% +46.1% -34.0% -24.5% +55.2% -62.6%
ROA Turto grąža. Grynojo pelno ir turto santykis. Rodo įmonės efektyvumą. -89.2% 1.9% 0.8% 1.3% 1.2% 0.6% 1.3% 0.8%
ROE Kapitalo grąža. Grynojo pelno ir nuosavo kapitalo santykis. Parodo grąžą akcininkams. -126.9% 2.2% 0.8% 1.4% 0.8% 0.7% 1.3% 0.8%
Pelno marža Grynojo pelno ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. -45.7% 1.1% 0.3% 0.4% 0.4% 0.4% 0.5% 0.9%
EBT% EBT (Earnings Before Taxes) ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. -45.7% 1.1% 0.4% 0.4% - - - -
Įsipareigojimai/Nuosavybė Įsipareigojimų ir nuosavo kapitalo santykis parodo įmonės kapitalo struktūrą. 0.4 0.2 0.1 0.1 0.1 0.1 0.0 0.0
Pajamos vienam darbuotojui Pajamų ir vidutinio metinio darbuotojų skaičiaus santykis. Rodo įmonės efektyvumą. 25,114 40,226 48,266 51,540 49,119 41,717 44,085 15,512

Įsigyti pilnas finansines ataskaitas

Pelno/Nuostolių, Balanso, Pinigų srautų, Kapitalo

9.99 € + PVM Pirkti

Matykite Scoris duomenis Google paieškoje

Pažymėkite Scoris kaip mėgstamą šaltinį. Vienas paspaudimas, be registracijos.

AUTO RVR - Sodros skolos

Nuo Iki Skola, €
2025-04-30 2025-04-30 298.67
2025-04-16 2025-04-24 298.67
2024-08-26 2024-09-15 2.53
2024-08-19 2024-08-25 285.59
2024-07-16 2024-07-17 287.71
2023-10-17 2023-10-22 350.31
2023-04-18 2023-04-18 53.94
2021-11-03 2021-11-07 0.07

AUTO RVR - VMI nepriemokos

Nuo Iki Pradelsta, €
2025-04-20 2025-04-26 1.59
2025-04-16 2025-04-19 19.5
2025-04-14 2025-04-15 1984.67
2025-04-10 2025-04-13 1983.61
2025-04-09 2025-04-09 1977.83
2025-04-04 2025-04-08 3881.77
2025-04-02 2025-04-03 3878.62
2025-03-28 2025-04-01 4873.34
2025-03-02 2025-03-02 198.6
2025-02-28 2025-03-01 198.5
2025-01-10 2025-01-15 189.35
2025-01-09 2025-01-09 188.15
2024-12-13 2024-12-15 33.32
2024-12-06 2024-12-12 33.25
2024-12-03 2024-12-05 33.05
2024-11-28 2024-12-02 0.22
2024-11-17 2024-11-27 0.02
2024-10-16 2024-10-16 162.26

VMI skolų informacija kaupiama nuo 2024-10-07. Senesnių periodų skolos nebus rodomos.

Įmonės finansinės padėties analizė

Šis aprašymas sugeneruotas dirbtinio intelekto. Praneškite, jei netikslus.
AUTO RVR, UAB (kodas 301767683) yra uždaroji akcinė bendrovė, vykdanti krovininį kelių transportą. 2025 m. bendrovė gavo 64,6 tūkst. EUR pajamų ir uždirbo 550 EUR grynojo pelno, o pelno marža siekė 0,8%. Palyginti su 2024 m., veiklos rezultatai susilpnėjo: tuomet pajamos buvo 172,7 tūkst. EUR, grynasis pelnas sudarė 876 EUR, o 2023 m. – 111,2 tūkst. EUR pajamų ir 468 EUR pelno. Taigi per trejus metus matyti augimas 2024 m. ir ryškus pajamų sumažėjimas 2025 m., tačiau veikla išliko pelninga visą laikotarpį.

Balansas išliko tvirtas. 2025 m. turtas sudarė 67,3 tūkst. EUR, šiek tiek mažiau nei 68,6 tūkst. EUR 2024 m. Nuosavas kapitalas siekė 66,1 tūkst. EUR, o įsipareigojimai – tik 1,2 tūkst. EUR, todėl kapitalo struktūra išliko labai konservatyvi. Nuosavo kapitalo dalis sudarė 98,3%, skolos ir nuosavo kapitalo santykis – 0,02, turto apyvartumas – 0,96 karto. ROE ir ROA buvo po 0,8%. Pajamos vienam darbuotojui sudarė 16,2 tūkst. EUR, o pelnas vienam darbuotojui – 138 EUR.