RETAS - Įmonės finansai
|
EUR
|
2018
Nuo: 2018-01-01
Iki: 2018-12-31
|
2019
Nuo: 2019-01-01
Iki: 2019-12-31
|
2020
Nuo: 2020-01-01
Iki: 2020-12-31
|
2021
Nuo: 2021-01-01
Iki: 2021-12-31
|
2022
Nuo: 2022-01-01
Iki: 2022-12-31
|
2023
Nuo: 2023-01-01
Iki: 2023-12-31
|
2024
Nuo: 2024-01-01
Iki: 2024-12-31
|
2025
Nuo: 2025-01-01
Iki: 2025-12-31
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Finansiniai duomenys
|
||||||||
| Pardavimo pajamos | - | 200 | - | - | 2,150 | 23,020 | 10,000 | 34,000 |
| Pelnas prieš apmokestinimą | 5,588 | -3,593 | -3,397 | -3,763 | -2,517 | 22,311 | 8,392 | 30,050 |
| Grynasis pelnas | 5,518 | -3,593 | -3,397 | -3,763 | -2,517 | 22,311 | 8,193 | 30,050 |
| Nuosavas kapitalas | 16,834 | 13,241 | 9,844 | 6,081 | 3,564 | 25,875 | 34,068 | 64,118 |
| Įsipareigojimai | 5,098 | 430 | 10,471 | 3,035 | 3,151 | 4 | 227 | 2,600 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 2,500 | 1,937 | 4,375 | 0 | 18,683 | 28,403 | 61,808 |
| Trumpalaikis turtas | 21,932 | 11,171 | 18,378 | 4,741 | 6,715 | 7,196 | 5,892 | 4,910 |
| Turtas viso | 21,932 | 13,671 | 20,315 | 9,116 | 6,715 | 25,879 | 34,295 | 66,718 |
|
Sumokėti mokesčiai
|
||||||||
| VMI mokesčiai | - | - | - | - | - | - | 20 | 206 |
|
Finansiniai rodikliai
|
||||||||
| Pajamų pokytis y/y | - | - | - | - | - | +970.7% | -56.6% | +240.0% |
| ROA Turto grąža. Grynojo pelno ir turto santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | 25.2% | -26.3% | -16.7% | -41.3% | -37.5% | 86.2% | 23.9% | 45.0% |
| ROE Kapitalo grąža. Grynojo pelno ir nuosavo kapitalo santykis. Parodo grąžą akcininkams. | 32.8% | -27.1% | -34.5% | -61.9% | -70.6% | 86.2% | 24.0% | 46.9% |
| Pelno marža Grynojo pelno ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | - | -1796.5% | - | - | -117.1% | 96.9% | 81.9% | 88.4% |
| EBT% EBT (Earnings Before Taxes) ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | - | -1796.5% | - | - | -117.1% | 96.9% | 83.9% | 88.4% |
| Įsipareigojimai/Nuosavybė Įsipareigojimų ir nuosavo kapitalo santykis parodo įmonės kapitalo struktūrą. | 0.3 | 0.0 | 1.1 | 0.5 | 0.9 | 0.0 | 0.0 | 0.0 |
| Pajamos vienam darbuotojui Pajamų ir vidutinio metinio darbuotojų skaičiaus santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | - | 200 | - | - | 2,150 | 19,731 | 10,000 | 34,000 |
Įsigyti pilnas finansines ataskaitas
Pelno/Nuostolių, Balanso, Pinigų srautų, Kapitalo
Pardavimo pajamos
Matykite Scoris duomenis Google paieškoje
Pažymėkite Scoris kaip mėgstamą šaltinį. Vienas paspaudimas, be registracijos.
RETAS - Sodros skolos
| Nuo | Iki | Skola, € |
|---|---|---|
| 2026-10-03 | 2026-10-05 | 6.00 |
| 2026-09-26 | 2026-09-28 | 6.00 |
| 2026-09-20 | 2026-09-21 | 6.00 |
| 2026-09-16 | 2026-09-17 | 6.00 |
| 2026-09-05 | 2026-09-15 | 4.30 |
| 2026-08-23 | 2026-09-02 | 4.30 |
| 2026-08-18 | 2026-08-19 | 4.30 |
| 2026-07-23 | 2026-08-17 | 2.60 |
| 2026-07-19 | 2026-07-22 | 2.59 |
| 2026-07-16 | 2026-07-17 | 2.59 |
| 2026-06-16 | 2026-07-15 | 0.89 |
| 2026-02-18 | 2026-03-03 | 4.05 |
| 2026-01-21 | 2026-02-17 | 2.35 |
| 2026-01-16 | 2026-01-20 | 2.33 |
| 2026-01-01 | 2026-01-15 | 0.84 |
| 2025-12-16 | 2025-12-30 | 0.84 |
| 2025-10-22 | 2025-11-11 | 0.86 |
| 2025-10-16 | 2025-10-21 | 0.84 |
| 2025-09-16 | 2025-09-16 | 4.35 |
| 2025-09-07 | 2025-09-15 | 2.86 |
| 2025-08-31 | 2025-09-03 | 2.86 |
| 2025-08-28 | 2025-08-29 | 1.37 |
| 2025-08-20 | 2025-08-27 | 2.86 |
| 2025-08-19 | 2025-08-19 | 1.37 |
| 2025-06-11 | 2025-06-16 | 0.39 |
| 2025-06-08 | 2025-06-09 | 0.39 |
| 2025-05-16 | 2025-06-04 | 0.39 |
| 2024-11-18 | 2024-11-26 | 2.63 |
| 2024-10-24 | 2024-11-17 | 1.35 |
| 2024-10-16 | 2024-10-23 | 1.28 |
| 2024-09-17 | 2024-09-26 | 4.92 |
| 2024-08-19 | 2024-09-16 | 3.64 |
| 2024-07-24 | 2024-08-18 | 2.36 |
| 2024-07-16 | 2024-07-23 | 2.35 |
| 2024-06-18 | 2024-07-15 | 1.07 |
RETAS - VMI nepriemokos
| Nuo | Iki | Pradelsta, € |
|---|---|---|
| 2026-09-16 | 2026-10-05 | 7.06 |
| 2026-08-18 | 2026-09-15 | 5.46 |
| 2026-07-16 | 2026-08-17 | 3.86 |
| 2026-06-16 | 2026-07-15 | 2.26 |
| 2026-05-15 | 2026-06-15 | 0.66 |
| 2026-02-11 | 2026-03-02 | 5.86 |
| 2026-01-15 | 2026-02-10 | 4.46 |
| 2025-12-12 | 2026-01-14 | 3.06 |
| 2025-11-14 | 2025-12-11 | 1.66 |
| 2025-10-16 | 2025-11-13 | 0.26 |
| 2025-09-16 | 2025-09-17 | 3.86 |
| 2025-08-14 | 2025-09-15 | 2.46 |
| 2025-07-15 | 2025-08-13 | 1.06 |
| 2025-05-13 | 2025-06-01 | 0.16 |
VMI skolų informacija kaupiama nuo 2024-10-07. Senesnių periodų skolos nebus rodomos.
Įmonės finansinės padėties analizė
Šis aprašymas sugeneruotas dirbtinio intelekto.
Praneškite, jei netikslus.
RETAS, UAB (kodas 302443702) yra uždaroji akcinė bendrovė, vykdanti naujų pastatų statybos veiklą. 2025 metais bendrovė gavo 34,0 tūkst. Eur pajamų ir uždirbo 30,1 tūkst. Eur grynojo pelno, palyginti su 10,0 tūkst. Eur pajamų ir 8,2 tūkst. Eur grynojo pelno 2024 metais bei 23,0 tūkst. Eur pajamų ir 22,3 tūkst. Eur grynojo pelno 2023 metais. 2025 metais pajamos, palyginti su ankstesniais metais, augo labai sparčiai, o pelningumas išliko itin aukštas – grynojo pelno marža siekė 88,4%. Per dvejų metų laikotarpį pajamos padidėjo 47,7%. 2025 metų pabaigoje bendras turtas sudarė 66,7 tūkst. Eur, nuosavas kapitalas – 64,1 tūkst. Eur, o įsipareigojimai – 2,6 tūkst. Eur, todėl kapitalo struktūra buvo labai tvirta, o nuosavo kapitalo dalis siekė 96,1%. Ilgalaikis turtas sudarė 61,8 tūkst. Eur, trumpalaikis – 4,9 tūkst. Eur. 2025 metais ROE buvo 46,9%, ROA – 45,0%, o turto apyvartumas siekė 0,51 karto. Pajamos vienam darbuotojui sudarė 34,0 tūkst. Eur, o pelnas vienam darbuotojui – 30,1 tūkst. Eur.