Staiga - Įmonės finansai
|
EUR
|
2018
Nuo: 2018-01-01
Iki: 2018-12-31
|
2019
Nuo: 2019-01-01
Iki: 2019-12-31
|
2020
Nuo: 2020-01-01
Iki: 2020-12-31
|
2021
Nuo: 2021-01-01
Iki: 2021-12-31
|
2022
Nuo: 2022-01-01
Iki: 2022-12-31
|
2023
Nuo: 2023-01-01
Iki: 2023-12-31
|
2024
Nuo: 2024-01-01
Iki: 2024-12-31
|
2025
Nuo: 2025-01-01
Iki: 2025-12-31
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Finansiniai duomenys
|
||||||||
| Pardavimo pajamos | 175,027 | 103,320 | 372,469 | 392,221 | 111,087 | 40,697 | 14,134 | 170,688 |
| Pelnas prieš apmokestinimą | -22,417 | 187 | 112,653 | 44,761 | -32,153 | -6,676 | 21,577 | 45,066 |
| Grynasis pelnas | -22,417 | 187 | 112,653 | 44,761 | -32,153 | -6,676 | 21,577 | 45,066 |
| Nuosavas kapitalas | 378 | 565 | 113,218 | 99,079 | 66,926 | 44,070 | 65,647 | 40,112 |
| Įsipareigojimai | 23,604 | 23,051 | 42,816 | 17,848 | 2,338 | 5,246 | 6,309 | 1,795 |
| Ilgalaikis turtas | 10,332 | 3,590 | 54,767 | 42,722 | 31,199 | 20,333 | 43,576 | 20,352 |
| Trumpalaikis turtas | 13,650 | 20,026 | 101,267 | 74,205 | 37,965 | 28,886 | 28,380 | 21,407 |
| Turtas viso | 23,982 | 23,616 | 156,034 | 116,927 | 69,164 | 49,219 | 71,956 | 41,759 |
|
Sumokėti mokesčiai
|
||||||||
| VMI mokesčiai | - | - | - | - | - | 3,126 | - | 37,056 |
|
Finansiniai rodikliai
|
||||||||
| Pajamų pokytis y/y | -30.4% | -41.0% | +260.5% | +5.3% | -71.7% | -63.4% | -65.3% | +1107.6% |
| ROA Turto grąža. Grynojo pelno ir turto santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | -93.5% | 0.8% | 72.2% | 38.3% | -46.5% | -13.6% | 30.0% | 107.9% |
| ROE Kapitalo grąža. Grynojo pelno ir nuosavo kapitalo santykis. Parodo grąžą akcininkams. | -5930.4% | 33.1% | 99.5% | 45.2% | -48.0% | -15.1% | 32.9% | 112.4% |
| Pelno marža Grynojo pelno ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | -12.8% | 0.2% | 30.2% | 11.4% | -28.9% | -16.4% | 152.7% | 26.4% |
| EBT% EBT (Earnings Before Taxes) ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | -12.8% | 0.2% | 30.2% | 11.4% | -28.9% | -16.4% | 152.7% | 26.4% |
| Įsipareigojimai/Nuosavybė Įsipareigojimų ir nuosavo kapitalo santykis parodo įmonės kapitalo struktūrą. | 62.4 | 40.8 | 0.4 | 0.2 | 0.0 | 0.1 | 0.1 | 0.0 |
| Pajamos vienam darbuotojui Pajamų ir vidutinio metinio darbuotojų skaičiaus santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | 24,142 | 22,960 | 49,117 | 204,633 | 111,087 | 22,199 | 7,067 | 85,344 |
Įsigyti pilnas finansines ataskaitas
Pelno/Nuostolių, Balanso, Pinigų srautų, Kapitalo
Pardavimo pajamos
Matykite Scoris duomenis Google paieškoje
Pažymėkite Scoris kaip mėgstamą šaltinį. Vienas paspaudimas, be registracijos.
Staiga - Sodros skolos
| Nuo | Iki | Skola, € |
|---|---|---|
| 2026-05-17 | 2026-05-24 | 0.03 |
| 2026-05-03 | 2026-05-06 | 0.03 |
| 2026-04-24 | 2026-04-29 | 0.03 |
| 2026-04-20 | 2026-04-22 | 42.11 |
| 2026-01-16 | 2026-01-20 | 18.93 |
| 2025-08-31 | 2025-09-02 | 0.07 |
| 2025-08-19 | 2025-08-29 | 0.07 |
| 2025-07-24 | 2025-08-06 | 0.07 |
| 2025-04-16 | 2025-04-21 | 37.86 |
| 2024-05-16 | 2024-05-20 | 0.05 |
| 2024-04-23 | 2024-05-12 | 0.05 |
| 2024-02-19 | 2024-02-21 | 23.35 |
| 2023-09-18 | 2023-10-10 | 0.09 |
| 2023-06-16 | 2023-06-19 | 15.89 |
| 2023-05-25 | 2023-06-06 | 15.89 |
| 2023-04-18 | 2023-04-24 | 30.84 |
| 2022-08-23 | 2022-08-24 | 0.01 |
| 2022-07-25 | 2022-08-11 | 0.01 |
| 2022-04-19 | 2022-04-19 | 9.71 |
Staiga - VMI nepriemokos
| Nuo | Iki | Pradelsta, € |
|---|---|---|
| 2025-01-08 | 2025-01-13 | 62.71 |
| 2024-12-13 | 2024-12-17 | 3.0 |
| 2024-12-12 | 2024-12-12 | 2.0 |
| 2024-11-21 | 2024-11-25 | 0.05 |
| 2024-11-20 | 2024-11-20 | 183.28 |
| 2024-11-18 | 2024-11-19 | 182.6 |
| 2024-11-09 | 2024-11-17 | 162.6 |
VMI skolų informacija kaupiama nuo 2024-10-07. Senesnių periodų skolos nebus rodomos.
Įmonės finansinės padėties analizė
Šis aprašymas sugeneruotas dirbtinio intelekto.
Praneškite, jei netikslus.
Staiga, UAB (kodas 302447387) yra uždaroji akcinė bendrovė, vykdanti naujų pastatų statybos veiklą. Naujausiais 2025 finansiniais metais bendrovė gavo 170,7 tūkst. Eur pajamų ir uždirbo 45,1 tūkst. Eur grynojo pelno, o pelningumo marža siekė 26,4%. Tai yra ryškus pagerėjimas, palyginti su 2023 metais, kai pajamos sudarė 40,7 tūkst. Eur, o grynasis nuostolis siekė 6,7 tūkst. Eur, bei su 2024 metais, kai pajamos buvo 14,1 tūkst. Eur, o grynasis pelnas sudarė 21,6 tūkst. Eur. 2025 metais pajamos smarkiai išaugo, kartu išlaikant pelningą veiklos rezultatą.
2025 metų pabaigoje turto suma siekė 41,8 tūkst. Eur, nuosavas kapitalas – 40,1 tūkst. Eur, o įsipareigojimai – 1,8 tūkst. Eur. Bendrovės balansas išliko beveik be skolos: skolos ir nuosavo kapitalo santykis sudarė 0,04, o nuosavo kapitalo dalis turte – 96,1%. Turto apyvartumas siekė 4,09 karto, rodydamas gana efektyvų turto panaudojimą pajamoms uždirbti. Nurodytas produktyvumas sudarė 85,3 tūkst. Eur pajamų vienam darbuotojui ir 22,5 tūkst. Eur pelno vienam darbuotojui.
2025 metų pabaigoje turto suma siekė 41,8 tūkst. Eur, nuosavas kapitalas – 40,1 tūkst. Eur, o įsipareigojimai – 1,8 tūkst. Eur. Bendrovės balansas išliko beveik be skolos: skolos ir nuosavo kapitalo santykis sudarė 0,04, o nuosavo kapitalo dalis turte – 96,1%. Turto apyvartumas siekė 4,09 karto, rodydamas gana efektyvų turto panaudojimą pajamoms uždirbti. Nurodytas produktyvumas sudarė 85,3 tūkst. Eur pajamų vienam darbuotojui ir 22,5 tūkst. Eur pelno vienam darbuotojui.