Concurro - Įmonės finansai
|
EUR
|
2018
Nuo: 2018-01-01
Iki: 2018-12-31
|
2019
Nuo: 2019-01-01
Iki: 2019-12-31
|
2020
Nuo: 2020-01-01
Iki: 2020-12-31
|
2021
Nuo: 2021-01-01
Iki: 2021-12-31
|
2022
Nuo: 2022-01-01
Iki: 2022-12-31
|
2023
Nuo: 2023-01-01
Iki: 2023-12-31
|
2024
Nuo: 2024-01-01
Iki: 2024-12-31
|
2025
Nuo: 2025-01-01
Iki: 2025-12-31
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Finansiniai duomenys
|
||||||||
| Pardavimo pajamos | 126,947 | 134,643 | 62,010 | 11,081 | 28,711 | 33,266 | 27,749 | 22,447 |
| Pelnas prieš apmokestinimą | 42 | 146 | 19 | 969 | 1,274 | -1,390 | -2,731 | -6,909 |
| Grynasis pelnas | 35 | 144 | 18 | 969 | 1,274 | -1,390 | -2,731 | -6,909 |
| Nuosavas kapitalas | -184 | -41 | -23 | 946 | 2,224 | 835 | -1,896 | -9,929 |
| Įsipareigojimai | 1,328 | 10,515 | 717 | 332 | 2,150 | 1,689 | 3,441 | 10,282 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 1,144 | 10,474 | 694 | 1,278 | 4,374 | 2,524 | 1,545 | 353 |
| Turtas viso | 1,144 | 10,474 | 694 | 1,278 | 4,374 | 2,524 | 1,545 | 353 |
|
Sumokėti mokesčiai
|
||||||||
| VMI mokesčiai | - | - | - | - | - | 6,515 | 5,356 | 4,689 |
|
Finansiniai rodikliai
|
||||||||
| Pajamų pokytis y/y | +53.4% | +6.1% | -53.9% | -82.1% | +159.1% | +15.9% | -16.6% | -19.1% |
| ROA Turto grąža. Grynojo pelno ir turto santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | 3.1% | 1.4% | 2.6% | 75.8% | 29.1% | -55.1% | -176.8% | -1957.2% |
| ROE Kapitalo grąža. Grynojo pelno ir nuosavo kapitalo santykis. Parodo grąžą akcininkams. | - | - | - | 102.4% | 57.3% | -166.5% | - | - |
| Pelno marža Grynojo pelno ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | 0.0% | 0.1% | 0.0% | 8.7% | 4.4% | -4.2% | -9.8% | -30.8% |
| EBT% EBT (Earnings Before Taxes) ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | 0.0% | 0.1% | 0.0% | 8.7% | 4.4% | -4.2% | -9.8% | -30.8% |
| Įsipareigojimai/Nuosavybė Įsipareigojimų ir nuosavo kapitalo santykis parodo įmonės kapitalo struktūrą. | - | - | - | 0.4 | 1.0 | 2.0 | - | - |
| Pajamos vienam darbuotojui Pajamų ir vidutinio metinio darbuotojų skaičiaus santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | 17,922 | 19,704 | 16,536 | 5,114 | 9,570 | 11,089 | 11,893 | 11,224 |
Įsigyti pilnas finansines ataskaitas
Pelno/Nuostolių, Balanso, Pinigų srautų, Kapitalo
Pardavimo pajamos
Matykite Scoris duomenis Google paieškoje
Pažymėkite Scoris kaip mėgstamą šaltinį. Vienas paspaudimas, be registracijos.
Concurro - Sodros skolos
| Nuo | Iki | Skola, € |
|---|---|---|
| 2026-10-03 | 2026-10-05 | 34.21 |
| 2026-09-28 | 2026-09-28 | 120.72 |
| 2026-09-26 | 2026-09-27 | 186.62 |
| 2026-09-20 | 2026-09-21 | 261.81 |
| 2026-09-16 | 2026-09-17 | 261.81 |
| 2026-09-02 | 2026-09-02 | 250.86 |
| 2026-08-23 | 2026-09-01 | 261.84 |
| 2026-08-18 | 2026-08-19 | 261.84 |
| 2026-05-17 | 2026-05-20 | 0.10 |
| 2026-05-03 | 2026-05-11 | 0.10 |
| 2026-04-28 | 2026-04-29 | 0.10 |
| 2026-04-23 | 2026-04-26 | 0.10 |
| 2026-03-27 | 2026-03-27 | 197.19 |
| 2026-03-17 | 2026-03-18 | 197.19 |
| 2025-07-24 | 2025-08-17 | 0.06 |
| 2022-05-17 | 2022-06-01 | 0.01 |
| 2022-04-25 | 2022-05-04 | 0.01 |
| 2022-03-16 | 2022-03-17 | 12.60 |
| 2021-11-16 | 2021-11-17 | 0.02 |
| 2021-11-09 | 2021-11-14 | 0.02 |
Concurro - VMI nepriemokos
2026-10-07 dienos įmonės Concurro pradelstos VMI nepriemokos suma yra: 183 €
| Nuo | Iki | Pradelsta, € |
|---|---|---|
| 2026-10-01 | 2026-10-07 | 183.38 |
| 2026-09-28 | 2026-09-30 | 289.62 |
| 2026-09-16 | 2026-09-27 | 246.62 |
| 2026-09-08 | 2026-09-15 | 90.81 |
| 2026-09-01 | 2026-09-07 | 157.51 |
| 2026-08-28 | 2026-08-31 | 157.01 |
| 2026-08-23 | 2026-08-27 | 140.01 |
| 2026-08-20 | 2026-08-22 | 175.01 |
| 2026-08-19 | 2026-08-19 | 173.7 |
| 2026-05-08 | 2026-05-12 | 243.2 |
| 2026-04-15 | 2026-04-15 | 0.35 |
| 2026-03-19 | 2026-03-21 | 0.96 |
| 2026-03-18 | 2026-03-18 | 213.2 |
| 2025-04-16 | 2025-04-17 | 0.47 |
| 2025-02-19 | 2025-02-19 | 1.13 |
VMI skolų informacija kaupiama nuo 2024-10-07. Senesnių periodų skolos nebus rodomos.
Įmonės finansinės padėties analizė
Šis aprašymas sugeneruotas dirbtinio intelekto.
Praneškite, jei netikslus.
Concurro, UAB (kodas 302449559) yra uždaroji akcinė bendrovė, vykdanti kitus statybos baigiamuosius ir apdailos darbus. 2025 m. bendrovė uždirbo 22,4 tūkst. EUR pajamų, t. y. 19,1% mažiau nei 2024 m. ir 32,5% mažiau nei 2023 m. Grynieji nuostoliai 2025 m. padidėjo iki 6,9 tūkst. EUR, palyginti su 2,7 tūkst. EUR nuostoliu 2024 m. ir 1,4 tūkst. EUR nuostoliu 2023 m., todėl matomas nuosekliai blogėjantis pelningumas. 2025 m. pelno marža siekė -30,8%, o tai rodo, kad mažėjant apyvartai nuostoliai santykinai didėjo. Balansas taip pat susilpnėjo: 2025 m. turto buvo tik 353 EUR, nuosavas kapitalas sudarė -9,9 tūkst. EUR, o įsipareigojimai išaugo iki 10,3 tūkst. EUR. Dėl labai mažos ir neigiamos nuosavo kapitalo bei turto bazės pelningumo ir skolų rodikliai yra iškraipyti, todėl juos tikslingiau vertinti tik kokybiškai. Pajamos vienam darbuotojui siekė 11,2 tūkst. EUR, o nuostolis vienam darbuotojui buvo 3,5 tūkst. EUR.