Inturas, UAB - rekvizitai ir įmonės duomenys
Įmonės amžius: 15 m. 9 mėn.
Įmonės apžvalga
Bazinė informacija
Įmonės pavadinimas
Inturas, UAB
Įmonės kodas
302584119
PVM kodas
LT100007176512
Registracijos adresas
Kaunas, Smėlio g. 22-1, LT-45303
Registracijos data
2011-01-19
Įmonės amžius: 15 m. 9 mėn.
Kontaktinė informacija
Keisti duomenis
Telefonas
Pateikiamas kaip paveikslėlis – nukopijuoti negalima
El. paštas
Neviešinama
(asmeninis)
Svetainė
Neturime
Įmonės vadovas
Tik registruotiems nariams
Prisijunkite
Rodikliai
Rizikos veiksniai
Veikla
Juridinė forma
Uždaroji akcinė bendrovė
EVRK veikla
Variklinių transporto priemonių remontas ir techninė priežiūra
Nuosavybės forma
Privati be užsienio kapitalo
UAB "Inturas"
Įmonės kodas: 302584119
Adresas: Kaunas, Smėlio g. 22-1, LT-45303
PVM mokėtojo kodas: LT100007176512
Aprašymas
Šis aprašymas sugeneruotas dirbtinio intelekto.
Inturas, UAB (įmonės kodas 302584119) yra veikianti privati uždaroji akcinė bendrovė, įregistruota 2011 m. Įmonė priskiriama nacionalinių privačių ne finansų bendrovių sektoriui, jai taikoma privati nuosavybė, o pagal nuosavybės formą daugiau kaip 50 % įstatinio kapitalo priklauso Lietuvos fiziniams bei juridiniams asmenims ir nėra užsienio investuotojų kapitalo. Valdymas – tik vadovas, įmonė priskiriama mikro įmonių grupei. Buveinės adresas: Smėlio g. 22-1, Kaunas, Kauno m. sav., Kauno apskr. Pagrindinė veikla pagal EVRK yra T.95.31.00 – variklinių transporto priemonių remontas ir techninė priežiūra. Įstatinis kapitalas sudaro 2,9 tūkst. EUR.
Finansiškai 2025 m. įmonė gavo 6,0 tūkst. EUR pajamų, kai 2024 m. jos siekė 8,3 tūkst. EUR, o 2023 m. – 22,7 tūkst. EUR. 2025 m. grynasis nuostolis sudarė 755 EUR, po 1,0 tūkst. EUR nuostolio 2024 m., o 2023 m. įmonė buvo uždirbusi 6,7 tūkst. EUR grynojo pelno. 2025 m. pelningumo marža buvo -12,7 %. 2025 m. pabaigoje nuosavas kapitalas ir turtas sudarė po 12,0 tūkst. EUR, o nuosavo kapitalo dalis buvo 100 %. Vidutinis darbuotojų skaičius 2023–2025 m. buvo po 2, o 2026 m. kol kas taip pat vidutiniškai dirba 2 darbuotojai.
Finansiškai 2025 m. įmonė gavo 6,0 tūkst. EUR pajamų, kai 2024 m. jos siekė 8,3 tūkst. EUR, o 2023 m. – 22,7 tūkst. EUR. 2025 m. grynasis nuostolis sudarė 755 EUR, po 1,0 tūkst. EUR nuostolio 2024 m., o 2023 m. įmonė buvo uždirbusi 6,7 tūkst. EUR grynojo pelno. 2025 m. pelningumo marža buvo -12,7 %. 2025 m. pabaigoje nuosavas kapitalas ir turtas sudarė po 12,0 tūkst. EUR, o nuosavo kapitalo dalis buvo 100 %. Vidutinis darbuotojų skaičius 2023–2025 m. buvo po 2, o 2026 m. kol kas taip pat vidutiniškai dirba 2 darbuotojai.
Įjunkite įmonės stebėseną
Laiku pastebėkite rizikas ir galimybes. Gaukite automatinius el. pašto pranešimus apie Inturas, UAB VMI/Sodros skolas, reitingų ar darbuotojų skaičiaus pokyčius bei paminėjimus spaudoje.
Atsisiųskite išsamią įmonės ataskaitą
Priimkite užtikrintus sprendimus turėdami visą informaciją apie Inturas, UAB. Viename dokumente rasite pilnus finansinius duomenis, rizikos bei potencialo vertinimą ir svarbiausias „Scoris" įžvalgas.