Gintaro Dagi - Įmonės finansai
|
EUR
|
2019
Nuo: 2019-01-01
Iki: 2019-12-31
|
2020
Nuo: 2020-01-01
Iki: 2020-12-31
|
2021
Nuo: 2021-01-01
Iki: 2021-12-31
|
2022
Nuo: 2022-01-01
Iki: 2022-12-31
|
2023
Nuo: 2023-01-01
Iki: 2023-12-31
|
2024
Nuo: 2024-01-01
Iki: 2024-12-31
|
2025
Nuo: 2025-01-01
Iki: 2025-12-31
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Finansiniai duomenys
|
|||||||
| Pardavimo pajamos | 70,179 | 90,959 | 69,704 | 76,171 | 82,334 | 90,456 | 98,343 |
| Pelnas prieš apmokestinimą | 580 | 1,001 | -15,578 | -1,529 | 294 | 880 | 501 |
| Grynasis pelnas | 580 | 1,001 | -15,578 | -1,529 | 294 | 880 | 501 |
| Nuosavas kapitalas | -5,396 | -4,395 | -19,973 | -21,502 | -21,208 | -19,937 | -19,606 |
| Įsipareigojimai | - | - | - | 59,624 | 63,280 | 59,698 | 54,718 |
| Ilgalaikis turtas | 34,955 | 7,156 | 8,470 | 6,815 | 5,443 | 1,803 | 1,196 |
| Trumpalaikis turtas | 28,461 | 49,683 | 29,727 | 31,307 | 36,629 | 37,958 | 33,916 |
| Turtas viso | 63,416 | 56,839 | 38,197 | 38,122 | 42,072 | 39,761 | 35,112 |
|
Sumokėti mokesčiai
|
|||||||
| VMI mokesčiai | - | - | - | - | 7,780 | 9,358 | 12,744 |
| Soc. draudimo įmokos | - | - | - | - | 638 | 2,290 | - |
|
Finansiniai rodikliai
|
|||||||
| Pajamų pokytis y/y | - | +29.6% | -23.4% | +9.3% | +8.1% | +9.9% | +8.7% |
| ROA Turto grąža. Grynojo pelno ir turto santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | 0.9% | 1.8% | -40.8% | -4.0% | 0.7% | 2.2% | 1.4% |
| ROE Kapitalo grąža. Grynojo pelno ir nuosavo kapitalo santykis. Parodo grąžą akcininkams. | - | - | - | - | - | - | - |
| Pelno marža Grynojo pelno ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | 0.8% | 1.1% | -22.3% | -2.0% | 0.4% | 1.0% | 0.5% |
| EBT% EBT (Earnings Before Taxes) ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | 0.8% | 1.1% | -22.3% | -2.0% | 0.4% | 1.0% | 0.5% |
| Įsipareigojimai/Nuosavybė Įsipareigojimų ir nuosavo kapitalo santykis parodo įmonės kapitalo struktūrą. | - | - | - | - | - | - | - |
| Pajamos vienam darbuotojui Pajamų ir vidutinio metinio darbuotojų skaičiaus santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | 17,545 | 28,724 | 23,235 | 25,390 | 27,445 | 28,565 | 32,781 |
Įsigyti pilnas finansines ataskaitas
Pelno/Nuostolių, Balanso, Pinigų srautų, Kapitalo
Pardavimo pajamos
Matykite Scoris duomenis Google paieškoje
Pažymėkite Scoris kaip mėgstamą šaltinį. Vienas paspaudimas, be registracijos.
Gintaro Dagi - Sodros skolos
| Nuo | Iki | Skola, € |
|---|---|---|
| 2024-06-04 | 2024-06-11 | 279.36 |
| 2023-07-19 | 2023-07-20 | 2274.41 |
| 2021-12-01 | 2021-12-09 | 44.78 |
| 2021-11-04 | 2021-11-14 | 44.78 |
Gintaro Dagi - VMI nepriemokos
| Nuo | Iki | Pradelsta, € |
|---|---|---|
| 2025-05-13 | 2025-05-13 | 1291.96 |
VMI skolų informacija kaupiama nuo 2024-10-07. Senesnių periodų skolos nebus rodomos.
Įmonės finansinės padėties analizė
Šis aprašymas sugeneruotas dirbtinio intelekto.
Praneškite, jei netikslus.
Dagi, MB (kodas 302587503) yra mažoji bendrija, vykdanti variklinių transporto priemonių remontą ir techninę priežiūrą. 2025 m. įmonė sugeneravo 98,3 tūkst. EUR pajamas, kurios per metus augo 8,7 %, o per dvejus metus – 19,4 %. Grynasis pelnas siekė 501 EUR, todėl grynojo pelningumo marža sudarė 0,5 %. Per pastaruosius trejus metus pajamos nuosekliai didėjo: nuo 82,3 tūkst. EUR 2023 m. iki 90,5 tūkst. EUR 2024 m. ir 98,3 tūkst. EUR 2025 m., o pelningumas išliko teigiamas, bet nedidelis. Grynas pelnas padidėjo nuo 294 EUR 2023 m. iki 880 EUR 2024 m., o 2025 m. sumažėjo iki 501 EUR. 2025 m. pabaigoje turto vertė siekė 35,1 tūkst. EUR, kai 2023 m. ji buvo 42,1 tūkst. EUR, įsipareigojimai sudarė 54,7 tūkst. EUR, o nuosavas kapitalas išliko neigiamas ir siekė -19,6 tūkst. EUR. Pagrindiniai rodikliai rodo 2,80 karto turto apyvartumą, 1,4 % ROA ir -2,6 % ROE, kas atspindi efektyvų turto naudojimą, bet vis dar silpną kapitalo struktūrą. Pajamos vienam darbuotojui 2025 m. sudarė 32,8 tūkst. EUR.