Anturis, UAB - finansai ir skolos

Įmonės amžius: 15 m. 5 mėn.

Anturis - Įmonės finansai

EUR
2018
Nuo: 2018-01-01
Iki: 2018-12-31
2019
Nuo: 2019-01-01
Iki: 2019-12-31
2020
Nuo: 2020-01-01
Iki: 2020-12-31
2021
Nuo: 2021-01-01
Iki: 2021-12-31
2022
Nuo: 2022-01-01
Iki: 2022-12-31
2023
Nuo: 2023-01-01
Iki: 2023-12-31
2024
Nuo: 2024-01-01
Iki: 2024-12-31
2025
Nuo: 2025-01-01
Iki: 2025-12-31
Finansiniai duomenys
Pardavimo pajamos 200,101 216,064 200,377 159,704 153,533 157,991 232,393 155,596
Pelnas prieš apmokestinimą - - - - - - - -
Grynasis pelnas 31,553 18,211 1,317 5,891 1,425 936 23,332 10,422
Nuosavas kapitalas 167,209 185,420 184,907 190,798 192,152 193,186 156,517 166,939
Įsipareigojimai 68,432 120,816 79,765 72,213 103,557 113,586 66,271 49,673
Ilgalaikis turtas 88,717 130,339 99,077 77,233 55,405 65,389 25,004 29,874
Trumpalaikis turtas 146,907 174,183 163,338 183,973 238,499 241,383 197,784 186,738
Turtas viso 235,624 304,522 262,415 261,206 293,904 306,772 222,788 216,612
Sumokėti mokesčiai
VMI mokesčiai - - - - - 17,418 23,356 21,005
Soc. draudimo įmokos - - - - - 10,303 12,904 10,199
Finansiniai rodikliai
Pajamų pokytis y/y -21.3% +8.0% -7.3% -20.3% -3.9% +2.9% +47.1% -33.0%
ROA Turto grąža. Grynojo pelno ir turto santykis. Rodo įmonės efektyvumą. 13.4% 6.0% 0.5% 2.3% 0.5% 0.3% 10.5% 4.8%
ROE Kapitalo grąža. Grynojo pelno ir nuosavo kapitalo santykis. Parodo grąžą akcininkams. 18.9% 9.8% 0.7% 3.1% 0.7% 0.5% 14.9% 6.2%
Pelno marža Grynojo pelno ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. 15.8% 8.4% 0.7% 3.7% 0.9% 0.6% 10.0% 6.7%
EBT% EBT (Earnings Before Taxes) ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. - - - - - - - -
Įsipareigojimai/Nuosavybė Įsipareigojimų ir nuosavo kapitalo santykis parodo įmonės kapitalo struktūrą. 0.4 0.7 0.4 0.4 0.5 0.6 0.4 0.3
Pajamos vienam darbuotojui Pajamų ir vidutinio metinio darbuotojų skaičiaus santykis. Rodo įmonės efektyvumą. 47,083 54,016 50,094 40,775 38,383 36,460 46,479 35,229

Įsigyti pilnas finansines ataskaitas

Pelno/Nuostolių, Balanso, Pinigų srautų, Kapitalo

9.99 € + PVM Pirkti

Matykite Scoris duomenis Google paieškoje

Pažymėkite Scoris kaip mėgstamą šaltinį. Vienas paspaudimas, be registracijos.

Anturis - Sodros skolos

Nuo Iki Skola, €
2025-06-17 2025-07-14 15.07
2025-06-11 2025-06-12 15.07
2025-06-08 2025-06-09 15.07
2025-05-16 2025-06-04 15.07
2025-05-04 2025-05-14 15.07
2025-04-30 2025-04-30 14.99
2025-04-24 2025-04-29 15.07
2025-04-16 2025-04-23 14.99
2025-03-20 2025-04-13 14.99
2025-02-18 2025-03-16 4.42
2025-01-16 2025-02-16 4.42
2025-01-02 2025-01-14 4.42
2024-12-22 2024-12-31 4.42
2024-12-17 2024-12-20 4.42
2024-11-18 2024-12-15 4.42
2024-10-16 2024-11-14 4.42
2024-09-17 2024-10-14 4.42
2024-08-19 2024-09-15 4.42
2024-07-24 2024-08-15 4.42
2024-06-18 2024-06-30 1095.26
2024-05-16 2024-06-17 7.17
2024-04-16 2024-05-14 7.17
2024-03-18 2024-04-11 7.17
2024-02-19 2024-03-14 7.17
2024-01-16 2024-02-14 7.17
2023-12-18 2024-01-11 7.17
2023-11-16 2023-12-14 7.17
2023-10-25 2023-11-14 7.17
2023-10-17 2023-10-24 0.01
2023-08-17 2023-08-30 553.83
2023-07-28 2023-08-15 553.83
2023-07-26 2023-07-27 548.74
2023-07-24 2023-07-25 554.01
2023-07-18 2023-07-23 548.74
2023-06-16 2023-07-16 548.74

Anturis - VMI nepriemokos

Nuo Iki Pradelsta, €
2026-08-18 2026-08-25 14.6
2026-07-31 2026-08-17 15.4
2026-07-17 2026-07-26 14.6
2026-03-02 2026-03-16 0.09
2026-02-03 2026-02-03 155.58
2026-01-31 2026-02-02 152.38
2026-01-16 2026-01-30 151.72
2025-09-28 2025-11-25 0.67
2025-08-28 2025-09-25 0.67
2025-07-28 2025-08-25 0.67
2025-07-09 2025-07-25 0.67
2025-06-19 2025-07-08 0.04
2025-06-12 2025-06-12 200.41
2025-06-11 2025-06-11 167.87
2025-02-02 2025-02-17 3.36
2025-01-31 2025-02-01 1.65
2025-01-01 2025-01-15 6.21
2024-12-31 2024-12-31 2.85
2024-12-17 2024-12-20 311.34
2024-11-28 2024-12-16 0.3
2024-10-28 2024-11-25 0.3
2024-09-29 2024-10-16 0.3

VMI skolų informacija kaupiama nuo 2024-10-07. Senesnių periodų skolos nebus rodomos.

Įmonės finansinės padėties analizė

Šis aprašymas sugeneruotas dirbtinio intelekto. Praneškite, jei netikslus.
Anturis, UAB (kodas 302626326) yra uždaroji akcinė bendrovė, vykdanti krovininį kelių transportą. Naujausiais 2025 finansiniais metais bendrovė gavo 155,6 tūkst. EUR pajamų ir uždirbo 10,4 tūkst. EUR grynojo pelno, o pelningumo marža siekė 6,7%. 2025 m. pajamos sumažėjo 33,0% palyginti su ankstesniais metais, kai 2024 m. jos siekė 232,4 tūkst. EUR, tačiau vis dar buvo didesnės nei 2023 m. – 158,0 tūkst. EUR. Pelnas taip pat kito panašiai: nuo 936 EUR 2023 m. iki 23,3 tūkst. EUR 2024 m., o 2025 m. sumažėjo iki 10,4 tūkst. EUR. Balansas išliko tvirtas: 2025 m. pabaigoje turto suma sudarė 216,6 tūkst. EUR, nuosavas kapitalas – 166,9 tūkst. EUR, įsipareigojimai – 49,7 tūkst. EUR. Nuosavo kapitalo dalis siekė 77,1%, o skolos ir nuosavo kapitalo santykis buvo 0,30. 2025 m. nuosavo kapitalo grąža buvo 6,2%, turto grąža – 4,8%, o turto apyvartumas – 0,72 karto. Pajamos vienam darbuotojui sudarė 38,9 tūkst. EUR, pelnas vienam darbuotojui – 2,6 tūkst. EUR.