Car Servis - Įmonės finansai
|
EUR
|
2018
Nuo: 2018-01-01
Iki: 2018-12-31
|
2019
Nuo: 2019-01-01
Iki: 2019-12-31
|
2020
Nuo: 2020-01-01
Iki: 2020-12-31
|
2021
Nuo: 2021-01-01
Iki: 2021-12-31
|
2022
Nuo: 2022-01-01
Iki: 2022-12-31
|
2023
Nuo: 2023-01-01
Iki: 2023-12-31
|
2024
Nuo: 2024-01-01
Iki: 2024-12-31
|
2025
Nuo: 2025-01-01
Iki: 2025-12-31
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Finansiniai duomenys
|
||||||||
| Pardavimo pajamos | 59,873 | 73,166 | 65,525 | 73,932 | 105,466 | 81,378 | 94,744 | 93,612 |
| Pelnas prieš apmokestinimą | -10,811 | 2,372 | -18,151 | -19,341 | 5,006 | -24,666 | -14,013 | -10,052 |
| Grynasis pelnas | -10,811 | 2,372 | -18,151 | -19,341 | 5,006 | -24,666 | -14,013 | -10,052 |
| Nuosavas kapitalas | 909 | 3,281 | -14,870 | -34,211 | -29,205 | -11,966 | -25,980 | -6,203 |
| Įsipareigojimai | 3,608 | 4,186 | 23,282 | 43,253 | 41,929 | 15,599 | 35,121 | 20,493 |
| Ilgalaikis turtas | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 587 | 514 | 294 |
| Trumpalaikis turtas | 4,516 | 7,467 | 8,412 | 9,042 | 12,724 | 3,046 | 8,627 | 13,996 |
| Turtas viso | 4,517 | 7,467 | 8,412 | 9,042 | 12,724 | 3,633 | 9,141 | 14,290 |
|
Sumokėti mokesčiai
|
||||||||
| VMI mokesčiai | - | - | - | - | - | 15,617 | 15,940 | 17,128 |
| Soc. draudimo įmokos | - | - | - | - | - | 9,895 | 8,527 | - |
|
Finansiniai rodikliai
|
||||||||
| Pajamų pokytis y/y | -28.0% | +22.2% | -10.4% | +12.8% | +42.7% | -22.8% | +16.4% | -1.2% |
| ROA Turto grąža. Grynojo pelno ir turto santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | -239.3% | 31.8% | -215.8% | -213.9% | 39.3% | -678.9% | -153.3% | -70.3% |
| ROE Kapitalo grąža. Grynojo pelno ir nuosavo kapitalo santykis. Parodo grąžą akcininkams. | -1189.3% | 72.3% | - | - | - | - | - | - |
| Pelno marža Grynojo pelno ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | -18.1% | 3.2% | -27.7% | -26.2% | 4.7% | -30.3% | -14.8% | -10.7% |
| EBT% EBT (Earnings Before Taxes) ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | -18.1% | 3.2% | -27.7% | -26.2% | 4.7% | -30.3% | -14.8% | -10.7% |
| Įsipareigojimai/Nuosavybė Įsipareigojimų ir nuosavo kapitalo santykis parodo įmonės kapitalo struktūrą. | 4.0 | 1.3 | - | - | - | - | - | - |
| Pajamos vienam darbuotojui Pajamų ir vidutinio metinio darbuotojų skaičiaus santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | 19,958 | 24,389 | 13,105 | 15,296 | 26,367 | 20,345 | 25,839 | 31,204 |
Įsigyti pilnas finansines ataskaitas
Pelno/Nuostolių, Balanso, Pinigų srautų, Kapitalo
Pardavimo pajamos
Matykite Scoris duomenis Google paieškoje
Pažymėkite Scoris kaip mėgstamą šaltinį. Vienas paspaudimas, be registracijos.
Car Servis - Sodros skolos
| Nuo | Iki | Skola, € |
|---|---|---|
| 2025-07-24 | 2025-08-12 | 2.06 |
| 2025-05-16 | 2025-05-25 | 764.52 |
| 2024-10-24 | 2024-11-10 | 4.44 |
| 2024-09-20 | 2024-09-22 | 0.28 |
| 2024-09-17 | 2024-09-19 | 922.28 |
| 2024-09-03 | 2024-09-05 | 724.83 |
| 2024-08-19 | 2024-09-02 | 922.56 |
| 2024-07-24 | 2024-08-18 | 0.28 |
| 2024-07-16 | 2024-07-18 | 922.28 |
| 2024-01-23 | 2024-02-11 | 1.79 |
| 2023-12-18 | 2024-01-09 | 0.15 |
| 2023-11-22 | 2023-11-22 | 200.95 |
| 2023-11-16 | 2023-11-21 | 823.95 |
| 2022-05-17 | 2022-06-09 | 1.12 |
| 2022-04-19 | 2022-05-08 | 1.12 |
| 2022-03-16 | 2022-04-10 | 1.12 |
| 2022-02-17 | 2022-03-13 | 1.12 |
| 2022-01-31 | 2022-02-14 | 1.12 |
| 2021-12-16 | 2022-01-06 | 0.37 |
| 2021-11-22 | 2021-12-05 | 0.37 |
| 2021-11-16 | 2021-11-21 | 623.61 |
| 2021-11-05 | 2021-11-15 | 0.37 |
Car Servis - VMI nepriemokos
| Nuo | Iki | Pradelsta, € |
|---|---|---|
| 2026-07-02 | 2026-07-07 | 0.8 |
| 2026-06-28 | 2026-07-01 | 608.32 |
| 2026-04-30 | 2026-05-10 | 0.34 |
| 2026-01-05 | 2026-01-05 | 971.66 |
| 2025-12-05 | 2025-12-06 | 6.86 |
| 2025-11-06 | 2025-11-08 | 6.86 |
| 2025-09-03 | 2025-09-08 | 6.86 |
| 2025-05-05 | 2025-05-08 | 283.01 |
| 2025-05-03 | 2025-05-04 | 282.23 |
| 2025-01-11 | 2025-01-29 | 0.17 |
| 2025-01-08 | 2025-01-10 | 283.42 |
| 2025-01-11 | 2025-01-10 | 0.56 |
| 2024-12-11 | 2024-12-18 | 0.8 |
| 2024-12-10 | 2024-12-10 | 279.89 |
| 2024-12-08 | 2024-12-09 | 279.17 |
| 2024-12-03 | 2024-12-07 | 278.87 |
| 2024-10-16 | 2024-10-16 | 1.7 |
| 2024-10-12 | 2024-10-15 | 195.58 |
| 2024-10-06 | 2024-10-11 | 367.05 |
VMI skolų informacija kaupiama nuo 2024-10-07. Senesnių periodų skolos nebus rodomos.
Įmonės finansinės padėties analizė
Šis aprašymas sugeneruotas dirbtinio intelekto.
Praneškite, jei netikslus.
Car Servis, UAB (kodas 302645839) yra uždaroji akcinė bendrovė, vykdanti variklinių transporto priemonių remonto ir techninės priežiūros veiklą. 2025 m. bendrovė gavo €93.6K pajamų, t. y. panašiai kaip 2024 m. (€94.7K) ir daugiau nei 2023 m. (€81.4K). Grynasis rezultatas išliko neigiamas: 2025 m. grynasis nuostolis siekė -€10.1K, palyginti su -€14.0K 2024 m. ir -€24.7K 2023 m., todėl matomas palaipsnis veiklos rezultatų gerėjimas. Grynojo pelno marža pagerėjo nuo -30.3% 2023 m. iki -14.8% 2024 m. ir -10.7% 2025 m. Balansas išliko įtemptas: turtas 2025 m. sudarė €14.3K, kai 2024 m. buvo €9.1K, o 2023 m. – €3.6K, tačiau nuosavas kapitalas liko neigiamas ir siekė -€6.2K. Įsipareigojimai 2025 m. sudarė €20.5K. Turto apyvartumas siekė 6.55x, rodydamas didelę pajamų generaciją iš nedidelės turto bazės. Pajamos vienam darbuotojui buvo €31.2K, o pelnas vienam darbuotojui išliko neigiamas.