AUTOŽARA - Įmonės finansai
- Įmonė vėluoja pateikti finansinius duomenis už praeitus finansinius metus.
- Paskutiniai finansiai duomenys iki 2024-12-31.
|
EUR
|
2018
Nuo: 2018-01-01
Iki: 2018-12-31
|
2019
Nuo: 2019-01-01
Iki: 2019-12-31
|
2020
Nuo: 2020-01-01
Iki: 2020-12-31
|
2021
Nuo: 2021-01-01
Iki: 2021-12-31
|
2022
Nuo: 2022-01-01
Iki: 2022-12-31
|
2023
Nuo: 2023-01-01
Iki: 2023-12-31
|
2024
Nuo: 2024-01-01
Iki: 2024-12-31
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Finansiniai duomenys
|
|||||||
| Pardavimo pajamos | 60,634 | 68,129 | 57,737 | 35,686 | 29,942 | 41,597 | 32,944 |
| Pelnas prieš apmokestinimą | - | - | - | - | - | - | - |
| Grynasis pelnas | 4,479 | 2,549 | 250 | 143 | -3,231 | 36 | -6,425 |
| Nuosavas kapitalas | 15,110 | 11,912 | 12,162 | 12,305 | 9,074 | 9,110 | 2,685 |
| Įsipareigojimai | 554 | 5,596 | 4,211 | 4,849 | 3,338 | 4,142 | 2,388 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 15,664 | 17,508 | 16,373 | 17,154 | 12,412 | 13,252 | 5,073 |
| Turtas viso | 15,664 | 17,508 | 16,373 | 17,154 | 12,412 | 13,252 | 5,073 |
|
Sumokėti mokesčiai
|
|||||||
| VMI mokesčiai | - | - | - | - | - | 2,739 | 1,120 |
|
Finansiniai rodikliai
|
|||||||
| Pajamų pokytis y/y | +4.2% | +12.4% | -15.3% | -38.2% | -16.1% | +38.9% | -20.8% |
| ROA Turto grąža. Grynojo pelno ir turto santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | 28.6% | 14.6% | 1.5% | 0.8% | -26.0% | 0.3% | -126.7% |
| ROE Kapitalo grąža. Grynojo pelno ir nuosavo kapitalo santykis. Parodo grąžą akcininkams. | 29.6% | 21.4% | 2.1% | 1.2% | -35.6% | 0.4% | -239.3% |
| Pelno marža Grynojo pelno ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | 7.4% | 3.7% | 0.4% | 0.4% | -10.8% | 0.1% | -19.5% |
| EBT% EBT (Earnings Before Taxes) ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | - | - | - | - | - | - | - |
| Įsipareigojimai/Nuosavybė Įsipareigojimų ir nuosavo kapitalo santykis parodo įmonės kapitalo struktūrą. | 0.0 | 0.5 | 0.3 | 0.4 | 0.4 | 0.5 | 0.9 |
| Pajamos vienam darbuotojui Pajamų ir vidutinio metinio darbuotojų skaičiaus santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | 20,211 | 27,252 | 31,493 | 35,686 | 29,942 | 41,597 | 32,944 |
Įsigyti pilnas finansines ataskaitas
Pelno/Nuostolių, Balanso, Pinigų srautų, Kapitalo
Pardavimo pajamos
Matykite Scoris duomenis Google paieškoje
Pažymėkite Scoris kaip mėgstamą šaltinį. Vienas paspaudimas, be registracijos.
AUTOŽARA - Sodros skolos
| Nuo | Iki | Skola, € |
|---|---|---|
| 2024-07-16 | 2024-07-16 | 166.41 |
| 2024-03-18 | 2024-03-20 | 166.07 |
| 2023-09-18 | 2023-09-19 | 51.08 |
| 2022-12-16 | 2022-12-18 | 98.20 |
| 2022-10-18 | 2022-10-20 | 98.20 |
| 2022-06-16 | 2022-06-20 | 97.84 |
| 2022-04-19 | 2022-04-20 | 97.86 |
| 2021-11-16 | 2021-11-17 | 72.58 |
AUTOŽARA - VMI nepriemokos
| Nuo | Iki | Pradelsta, € |
|---|---|---|
| 2025-01-16 | 2025-01-24 | 11.72 |
| 2025-01-15 | 2025-01-15 | 11.67 |
VMI skolų informacija kaupiama nuo 2024-10-07. Senesnių periodų skolos nebus rodomos.