RB Legal - Įmonės finansai
|
EUR
|
2018
Nuo: 2018-01-01
Iki: 2018-12-31
|
2019
Nuo: 2019-01-01
Iki: 2019-12-31
|
2020
Nuo: 2020-01-01
Iki: 2020-12-31
|
2021
Nuo: 2021-01-01
Iki: 2021-12-31
|
2022
Nuo: 2022-01-01
Iki: 2022-12-31
|
2023
Nuo: 2023-01-01
Iki: 2023-12-31
|
2024
Nuo: 2024-01-01
Iki: 2024-12-31
|
2025
Nuo: 2025-01-01
Iki: 2025-12-31
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Finansiniai duomenys
|
||||||||
| Pardavimo pajamos | 80,084 | 68,599 | 68,443 | 103,322 | 95,389 | 124,216 | 167,853 | 152,101 |
| Pelnas prieš apmokestinimą | 52,782 | 35,151 | 34,319 | 65,538 | 31,034 | 50,895 | 50,247 | 62,773 |
| Grynasis pelnas | 50,080 | 33,379 | 32,583 | 62,193 | 29,473 | 48,313 | 47,551 | 58,970 |
| Nuosavas kapitalas | 86,703 | 90,082 | 112,665 | 164,858 | 184,331 | 222,644 | 265,195 | 317,165 |
| Įsipareigojimai | 29,383 | 23,783 | 80,973 | 114,447 | 144,773 | 181,344 | 199,165 | 196,975 |
| Ilgalaikis turtas | 19,957 | 15,556 | 78,830 | 108,564 | 202,377 | 188,899 | 198,831 | 199,885 |
| Trumpalaikis turtas | 96,129 | 98,309 | 114,808 | 170,741 | 126,727 | 215,089 | 265,529 | 314,255 |
| Turtas viso | 116,086 | 113,865 | 193,638 | 279,305 | 329,104 | 403,988 | 464,360 | 514,140 |
|
Sumokėti mokesčiai
|
||||||||
| VMI mokesčiai | - | - | - | - | - | 21,432 | 25,304 | 24,839 |
|
Finansiniai rodikliai
|
||||||||
| Pajamų pokytis y/y | +14.5% | -14.3% | -0.2% | +51.0% | -7.7% | +30.2% | +35.1% | -9.4% |
| ROA Turto grąža. Grynojo pelno ir turto santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | 43.1% | 29.3% | 16.8% | 22.3% | 9.0% | 12.0% | 10.2% | 11.5% |
| ROE Kapitalo grąža. Grynojo pelno ir nuosavo kapitalo santykis. Parodo grąžą akcininkams. | 57.8% | 37.1% | 28.9% | 37.7% | 16.0% | 21.7% | 17.9% | 18.6% |
| Pelno marža Grynojo pelno ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | 62.5% | 48.7% | 47.6% | 60.2% | 30.9% | 38.9% | 28.3% | 38.8% |
| EBT% EBT (Earnings Before Taxes) ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | 65.9% | 51.2% | 50.1% | 63.4% | 32.5% | 41.0% | 29.9% | 41.3% |
| Įsipareigojimai/Nuosavybė Įsipareigojimų ir nuosavo kapitalo santykis parodo įmonės kapitalo struktūrą. | 0.3 | 0.3 | 0.7 | 0.7 | 0.8 | 0.8 | 0.8 | 0.6 |
| Pajamos vienam darbuotojui Pajamų ir vidutinio metinio darbuotojų skaičiaus santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | 80,084 | 68,599 | 68,443 | 103,322 | 95,389 | 124,216 | 167,853 | 152,101 |
Įsigyti pilnas finansines ataskaitas
Pelno/Nuostolių, Balanso, Pinigų srautų, Kapitalo
Pardavimo pajamos
Matykite Scoris duomenis Google paieškoje
Pažymėkite Scoris kaip mėgstamą šaltinį. Vienas paspaudimas, be registracijos.
RB Legal - Sodros skolos
| Nuo | Iki | Skola, € |
|---|---|---|
| 2025-08-28 | 2025-08-29 | 0.21 |
| 2025-08-19 | 2025-08-21 | 0.21 |
| 2025-07-24 | 2025-08-13 | 0.21 |
| 2025-06-17 | 2025-06-19 | 194.16 |
| 2024-08-19 | 2024-08-22 | 0.25 |
| 2024-07-24 | 2024-08-15 | 0.25 |
| 2024-05-16 | 2024-05-19 | 172.32 |
RB Legal - VMI nepriemokos
| Nuo | Iki | Pradelsta, € |
|---|---|---|
| 2024-12-30 | 2025-01-24 | 13.36 |
| 2024-11-28 | 2024-12-23 | 13.36 |
VMI skolų informacija kaupiama nuo 2024-10-07. Senesnių periodų skolos nebus rodomos.
Įmonės finansinės padėties analizė
Šis aprašymas sugeneruotas dirbtinio intelekto.
Praneškite, jei netikslus.
RB Legal, UAB, kodas 302817452, yra uždaroji akcinė bendrovė, vykdanti teisinę veiklą. 2025 m. įmonė gavo €152.1K pajamų ir uždirbo €59.0K grynojo pelno, o grynojo pelningumo marža siekė 38.8%. Pajamos per metus sumažėjo 9.4%, tačiau 2023–2025 m. laikotarpiu jos vis tiek padidėjo nuo €124.2K iki €152.1K, nors 2024 m. buvo pasiekusios €167.9K. Grynas pelnas kito stabiliau: nuo €48.3K 2023 m. iki €47.6K 2024 m. ir €59.0K 2025 m. Balansas išliko tvirtas: 2025 m. pabaigoje turtas sudarė €514.1K, nuosavas kapitalas – €317.2K, o įsipareigojimai – €197.0K. Nuosavas kapitalas sudarė 61.7% turto, skolos ir nuosavo kapitalo santykis buvo 0.62. Nuosavo kapitalo grąža siekė 18.6%, turto grąža – 11.5%, o turto apyvartumas buvo 0.30 karto. Pajamos vienam darbuotojui siekė €152.1K, pelnas vienam darbuotojui – €59.0K.