Practica Seed Capital, KŪB - finansai ir skolos
Įmonės amžius: 14 m. 3 mėn.
Practica Seed Capital - Įmonės finansai
|
EUR
|
2018
Nuo: 2018-01-01
Iki: 2018-12-31
|
2019
Nuo: 2019-01-01
Iki: 2019-12-31
|
2020
Nuo: 2020-01-01
Iki: 2020-12-31
|
2021
Nuo: 2021-01-01
Iki: 2021-12-31
|
2022
Nuo: 2022-01-01
Iki: 2022-12-31
|
2023
Nuo: 2023-01-01
Iki: 2023-12-31
|
2024
Nuo: 2024-01-01
Iki: 2024-12-31
|
2025
Nuo: 2025-01-01
Iki: 2025-12-31
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Finansiniai duomenys
|
||||||||
| Pardavimo pajamos | 1,301,140 | 956,879 | 4,389,095 | 8,519,001 | -6,005,399 | 238,304 | 6,447 | - |
| Pelnas prieš apmokestinimą | 1,348,782 | 909,169 | 4,431,124 | 7,692,570 | -6,040,377 | 136,016 | -4,349,727 | -5,236,381 |
| Grynasis pelnas | 1,033,720 | 2,030,497 | 4,431,124 | 7,692,570 | -6,040,377 | 136,016 | -4,349,727 | -5,236,381 |
| Nuosavas kapitalas | 11,267,261 | 13,422,862 | 17,455,473 | 24,313,371 | 17,713,845 | 17,885,819 | 13,132,972 | 7,495,414 |
| Įsipareigojimai | - | - | - | 1,538 | 962 | 6,311 | 727 | 969 |
| Ilgalaikis turtas | 12,185,641 | 12,100,400 | 16,010,090 | 22,788,720 | 16,234,089 | 16,725,448 | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 212,710 | 1,324,318 | 1,446,380 | 1,526,189 | 1,480,718 | 1,166,682 | 13,133,699 | 7,496,383 |
| Turtas viso | 12,398,351 | 13,424,718 | 17,456,470 | 24,314,909 | 17,714,807 | 17,892,130 | 13,133,699 | 7,496,383 |
|
Sumokėti mokesčiai
|
||||||||
| VMI mokesčiai | - | - | - | - | - | 548 | - | - |
|
Finansiniai rodikliai
|
||||||||
| Pajamų pokytis y/y | -1.1% | -26.5% | +358.7% | +94.1% | - | - | -97.3% | - |
| ROA Turto grąža. Grynojo pelno ir turto santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | 8.3% | 15.1% | 25.4% | 31.6% | -34.1% | 0.8% | -33.1% | -69.9% |
| ROE Kapitalo grąža. Grynojo pelno ir nuosavo kapitalo santykis. Parodo grąžą akcininkams. | 9.2% | 15.1% | 25.4% | 31.6% | -34.1% | 0.8% | -33.1% | -69.9% |
| Pelno marža Grynojo pelno ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | 79.4% | 212.2% | 101.0% | 90.3% | - | 57.1% | -67469.0% | - |
| EBT% EBT (Earnings Before Taxes) ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | 103.7% | 95.0% | 101.0% | 90.3% | - | 57.1% | -67469.0% | - |
| Įsipareigojimai/Nuosavybė Įsipareigojimų ir nuosavo kapitalo santykis parodo įmonės kapitalo struktūrą. | - | - | - | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 |
| Pajamos vienam darbuotojui Pajamų ir vidutinio metinio darbuotojų skaičiaus santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | - | - | - | - | - | - | - | - |
Įsigyti pilnas finansines ataskaitas
Pelno/Nuostolių, Balanso, Pinigų srautų, Kapitalo
Pardavimo pajamos
Matykite Scoris duomenis Google paieškoje
Pažymėkite Scoris kaip mėgstamą šaltinį. Vienas paspaudimas, be registracijos.
Practica Seed Capital - Sodros skolos
Įmonė skolų Sodrai neturėjo
Practica Seed Capital - VMI nepriemokos
Įmonė nepriemokų (skolų) VMI neturėjo
VMI skolų informacija kaupiama nuo 2024-10-07. Senesnių periodų skolos nebus rodomos.