MAMA architects - Įmonės finansai
|
EUR
|
2018
Nuo: 2018-01-01
Iki: 2018-12-31
|
2019
Nuo: 2019-01-01
Iki: 2019-12-31
|
2020
Nuo: 2020-01-01
Iki: 2020-12-31
|
2021
Nuo: 2021-01-01
Iki: 2021-12-31
|
2022
Nuo: 2022-01-01
Iki: 2022-12-31
|
2023
Nuo: 2023-01-01
Iki: 2023-12-31
|
2024
Nuo: 2024-01-01
Iki: 2024-12-31
|
2025
Nuo: 2025-01-01
Iki: 2025-12-31
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Finansiniai duomenys
|
||||||||
| Pardavimo pajamos | 13,200 | 24,850 | 51,650 | 61,330 | 51,753 | 113,232 | 65,783 | 151,890 |
| Pelnas prieš apmokestinimą | 11,418 | 16,364 | 24,116 | 37,023 | 18,586 | 83,334 | 14,104 | 20,445 |
| Grynasis pelnas | 10,844 | 15,546 | 22,910 | 35,171 | 17,623 | 79,073 | 13,338 | 18,954 |
| Nuosavas kapitalas | 8,387 | 1 | 2,775 | 14,782 | 15,017 | 80,756 | 51,469 | 423 |
| Įsipareigojimai | 5,571 | 13,780 | 15,345 | 18,931 | 14,422 | 31,731 | 70,216 | 140,478 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 17,266 | 18,187 | 15,330 | 12,472 | 11,861 |
| Trumpalaikis turtas | 13,958 | 13,781 | 17,850 | 17,068 | 11,018 | 94,489 | 108,606 | 123,935 |
| Turtas viso | 13,958 | 13,781 | 17,850 | 34,334 | 29,205 | 109,819 | 121,078 | 135,796 |
|
Sumokėti mokesčiai
|
||||||||
| VMI mokesčiai | - | - | - | - | - | 12,482 | 28,268 | 14,617 |
| Soc. draudimo įmokos | - | - | - | - | - | - | - | 3,179 |
|
Finansiniai rodikliai
|
||||||||
| Pajamų pokytis y/y | +72.1% | +88.3% | +107.8% | +18.7% | -15.6% | +118.8% | -41.9% | +130.9% |
| ROA Turto grąža. Grynojo pelno ir turto santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | 77.7% | 112.8% | 128.3% | 102.4% | 60.3% | 72.0% | 11.0% | 14.0% |
| ROE Kapitalo grąža. Grynojo pelno ir nuosavo kapitalo santykis. Parodo grąžą akcininkams. | 129.3% | 1554600.0% | 825.6% | 237.9% | 117.4% | 97.9% | 25.9% | 4480.9% |
| Pelno marža Grynojo pelno ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | 82.2% | 62.6% | 44.4% | 57.3% | 34.1% | 69.8% | 20.3% | 12.5% |
| EBT% EBT (Earnings Before Taxes) ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | 86.5% | 65.9% | 46.7% | 60.4% | 35.9% | 73.6% | 21.4% | 13.5% |
| Įsipareigojimai/Nuosavybė Įsipareigojimų ir nuosavo kapitalo santykis parodo įmonės kapitalo struktūrą. | 0.7 | 13780.0 | 5.5 | 1.3 | 1.0 | 0.4 | 1.4 | 332.1 |
| Pajamos vienam darbuotojui Pajamų ir vidutinio metinio darbuotojų skaičiaus santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | - | - | - | - | 51,753 | 113,232 | 65,783 | 44,301 |
Įsigyti pilnas finansines ataskaitas
Pelno/Nuostolių, Balanso, Pinigų srautų, Kapitalo
Pardavimo pajamos
Matykite Scoris duomenis Google paieškoje
Pažymėkite Scoris kaip mėgstamą šaltinį. Vienas paspaudimas, be registracijos.
MAMA architects - Sodros skolos
| Nuo | Iki | Skola, € |
|---|---|---|
| 2026-05-17 | 2026-05-25 | 154.14 |
| 2026-05-03 | 2026-05-03 | 153.32 |
| 2026-04-20 | 2026-04-29 | 72.84 |
| 2026-04-01 | 2026-04-02 | 196.02 |
| 2026-03-29 | 2026-03-31 | 115.54 |
| 2026-03-17 | 2026-03-27 | 115.54 |
| 2026-02-18 | 2026-03-01 | 51.95 |
| 2025-07-01 | 2025-07-02 | 64.50 |
| 2025-06-11 | 2025-06-18 | 64.50 |
| 2025-06-08 | 2025-06-09 | 64.50 |
| 2025-06-03 | 2025-06-04 | 64.50 |
| 2025-05-04 | 2025-05-31 | 64.50 |
| 2025-04-01 | 2025-04-30 | 64.50 |
| 2025-03-19 | 2025-03-31 | 4.02 |
| 2025-03-04 | 2025-03-18 | 76.47 |
| 2025-03-03 | 2025-03-03 | 4.02 |
| 2025-03-01 | 2025-03-02 | 76.47 |
| 2025-02-19 | 2025-02-28 | 4.02 |
| 2025-02-11 | 2025-02-18 | 76.47 |
| 2025-02-10 | 2025-02-10 | 4.02 |
| 2025-02-01 | 2025-02-09 | 76.47 |
| 2025-01-22 | 2025-01-31 | 4.02 |
| 2025-01-02 | 2025-01-21 | 64.50 |
| 2024-10-24 | 2024-10-24 | 71.86 |
| 2024-10-16 | 2024-10-23 | 64.50 |
| 2024-08-01 | 2024-08-05 | 64.50 |
| 2023-12-18 | 2024-01-01 | 0.11 |
| 2023-11-16 | 2023-11-30 | 0.11 |
| 2023-10-17 | 2023-11-08 | 0.11 |
| 2023-09-18 | 2023-10-03 | 0.11 |
| 2023-08-17 | 2023-09-04 | 0.11 |
MAMA architects - VMI nepriemokos
| Nuo | Iki | Pradelsta, € |
|---|---|---|
| 2026-01-17 | 2026-01-17 | 0.39 |
| 2026-01-16 | 2026-01-16 | 513.9 |
| 2026-01-08 | 2026-01-15 | 1068.85 |
| 2026-01-01 | 2026-01-07 | 1569.85 |
VMI skolų informacija kaupiama nuo 2024-10-07. Senesnių periodų skolos nebus rodomos.
Įmonės finansinės padėties analizė
Šis aprašymas sugeneruotas dirbtinio intelekto.
Praneškite, jei netikslus.
MAMA architects, MB (įmonės kodas 302893628) yra Lietuvos mažoji bendrija, vykdanti architektūros veiklą. 2025 m. įmonė sugeneravo 151,9 tūkst. Eur pajamų ir uždirbo 19,0 tūkst. Eur grynojo pelno, o pelno marža siekė 12,5%. Pajamos per metus reikšmingai išaugo po 2024 m. kritimo, kai jos sudarė 65,8 tūkst. Eur, palyginti su 113,2 tūkst. Eur 2023 m. Pelningumas taip pat kito nevienodai: 2023 m. grynasis pelnas buvo 79,1 tūkst. Eur, 2024 m. – 13,3 tūkst. Eur, o 2025 m. – 19,0 tūkst. Eur. Tai rodo stiprų apyvartos atsigavimą 2025 m., nors pelnas vis dar buvo mažesnis nei 2023 m. Metų pabaigoje turtas siekė 135,8 tūkst. Eur, iš jų trumpalaikis turtas sudarė 123,9 tūkst. Eur. Nuosavas kapitalas buvo tik 423 Eur, o įsipareigojimai – 140,5 tūkst. Eur, todėl kapitalo bazė buvo labai menka, o finansinis svertas – didelis. Turto apyvartumas siekė 1,12 karto, ROA – 14,0%, o pajamos vienam darbuotojui sudarė 50,6 tūkst. Eur.