Auksaminas - Įmonės finansai
|
EUR
|
2018
Nuo: 2018-01-01
Iki: 2018-12-31
|
2019
Nuo: 2019-01-01
Iki: 2019-12-31
|
2020
Nuo: 2020-01-01
Iki: 2020-12-31
|
2021
Nuo: 2021-01-01
Iki: 2021-12-31
|
2022
Nuo: 2022-01-01
Iki: 2022-12-31
|
2023
Nuo: 2023-01-01
Iki: 2023-12-31
|
2024
Nuo: 2024-01-01
Iki: 2024-12-31
|
2025
Nuo: 2025-01-01
Iki: 2025-12-31
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Finansiniai duomenys
|
||||||||
| Pardavimo pajamos | 7,230 | 6,045 | 6,678 | 4,895 | 3,451 | 3,317 | 26,265 | 34,932 |
| Pelnas prieš apmokestinimą | 2,609 | 1,993 | 2,233 | 2,371 | 2,950 | -1,176 | 10,460 | 13,807 |
| Grynasis pelnas | 2,479 | 1,893 | 2,121 | 2,252 | 2,803 | -1,176 | 9,996 | 13,117 |
| Nuosavas kapitalas | 9,479 | 6,041 | 5,322 | 4,666 | 3,233 | 2,056 | 12,517 | 20,761 |
| Įsipareigojimai | - | - | - | - | 108 | -37 | 76 | 41 |
| Ilgalaikis turtas | 88 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3,855 |
| Trumpalaikis turtas | 8,455 | 5,338 | 5,529 | 4,766 | 3,341 | 2,019 | 12,593 | 16,947 |
| Turtas viso | 8,543 | 5,338 | 5,529 | 4,766 | 3,341 | 2,019 | 12,593 | 20,802 |
|
Sumokėti mokesčiai
|
||||||||
| VMI mokesčiai | - | - | - | - | - | 160 | 13 | 869 |
|
Finansiniai rodikliai
|
||||||||
| Pajamų pokytis y/y | -33.1% | -16.4% | +10.5% | -26.7% | -29.5% | -3.9% | +691.8% | +33.0% |
| ROA Turto grąža. Grynojo pelno ir turto santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | 29.0% | 35.5% | 38.4% | 47.3% | 83.9% | -58.2% | 79.4% | 63.1% |
| ROE Kapitalo grąža. Grynojo pelno ir nuosavo kapitalo santykis. Parodo grąžą akcininkams. | 26.2% | 31.3% | 39.9% | 48.3% | 86.7% | -57.2% | 79.9% | 63.2% |
| Pelno marža Grynojo pelno ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | 34.3% | 31.3% | 31.8% | 46.0% | 81.2% | -35.5% | 38.1% | 37.6% |
| EBT% EBT (Earnings Before Taxes) ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | 36.1% | 33.0% | 33.4% | 48.4% | 85.5% | -35.5% | 39.8% | 39.5% |
| Įsipareigojimai/Nuosavybė Įsipareigojimų ir nuosavo kapitalo santykis parodo įmonės kapitalo struktūrą. | - | - | - | - | 0.0 | - | 0.0 | 0.0 |
| Pajamos vienam darbuotojui Pajamų ir vidutinio metinio darbuotojų skaičiaus santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | 7,230 | 6,045 | 6,678 | 4,895 | - | - | 26,265 | 34,932 |
Įsigyti pilnas finansines ataskaitas
Pelno/Nuostolių, Balanso, Pinigų srautų, Kapitalo
Pardavimo pajamos
Matykite Scoris duomenis Google paieškoje
Pažymėkite Scoris kaip mėgstamą šaltinį. Vienas paspaudimas, be registracijos.
Auksaminas - Sodros skolos
| Nuo | Iki | Skola, € |
|---|---|---|
| 2026-05-17 | 2026-05-26 | 944.43 |
| 2026-05-05 | 2026-05-14 | 944.43 |
| 2026-05-03 | 2026-05-04 | 315.65 |
| 2025-05-04 | 2025-05-04 | 1185.27 |
| 2024-05-03 | 2024-05-27 | 364.29 |
| 2024-05-02 | 2024-05-02 | 121.05 |
Auksaminas - VMI nepriemokos
2026-10-07 dienos įmonės Auksaminas pradelstos VMI nepriemokos suma yra: 0 €
| Nuo | Iki | Pradelsta, € |
|---|---|---|
| 2026-10-01 | 2026-10-07 | 0.04 |
| 2025-04-23 | 2025-04-28 | 0.32 |
| 2025-04-17 | 2025-04-22 | 0.17 |
| 2025-04-02 | 2025-04-14 | 0.17 |
| 2025-01-03 | 2025-01-09 | 17.35 |
VMI skolų informacija kaupiama nuo 2024-10-07. Senesnių periodų skolos nebus rodomos.
Įmonės finansinės padėties analizė
Šis aprašymas sugeneruotas dirbtinio intelekto.
Praneškite, jei netikslus.
Auksaminas, MB (kodas 302897982) yra Lietuvos mažoji bendrija, vykdanti krovininį kelių transportą. 2025 m., t. y. naujausiais finansiniais metais, įmonė gavo 34,9 tūkst. EUR pajamų, kurios per metus padidėjo 33,0%, ir uždirbo 13,1 tūkst. EUR grynojo pelno. Pelningumas išliko aukštas – grynojo pelno marža siekė 37,6%. Bendrovė aiškiai pagerino rezultatą nuo 2023 m., kai pajamos sudarė 3,3 tūkst. EUR, o grynasis nuostolis – 1,2 tūkst. EUR; 2024 m. ji jau uždirbo 10,0 tūkst. EUR pelno, o 2025 m. augimą tęsė toliau. Per dvejus metus pajamos augo labai sparčiai nuo mažos bazės. Balansas išliko itin konservatyvus: visas turtas siekė 20,8 tūkst. EUR, nuosavas kapitalas – 20,8 tūkst. EUR, o įsipareigojimai tik 41 EUR, todėl nuosavo kapitalo dalis sudarė 99,8%. Ilgalaikis turtas buvo 3,9 tūkst. EUR, trumpalaikis – 16,9 tūkst. EUR. ROE siekė 63,2%, ROA – 63,1%, turto apyvartumas buvo 1,68 karto. Pajamos vienam darbuotojui sudarė 34,9 tūkst. EUR, o pelnas – 13,1 tūkst. EUR.