Auto-reta - Įmonės finansai
|
EUR
|
2018
Nuo: 2018-01-01
Iki: 2018-12-31
|
2019
Nuo: 2019-01-01
Iki: 2019-12-31
|
2020
Nuo: 2020-01-01
Iki: 2020-12-31
|
2021
Nuo: 2021-01-01
Iki: 2021-12-31
|
2022
Nuo: 2022-01-01
Iki: 2022-12-31
|
2023
Nuo: 2023-01-01
Iki: 2023-12-31
|
2024
Nuo: 2024-01-01
Iki: 2024-12-31
|
2025
Nuo: 2025-01-01
Iki: 2025-12-31
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Finansiniai duomenys
|
||||||||
| Pardavimo pajamos | 6,056 | 7,216 | 3,646 | 5,885 | 3,992 | 10,365 | 8,476 | 7,332 |
| Pelnas prieš apmokestinimą | 370 | -549 | -1,239 | 58 | 32 | 2,213 | -1,400 | -1,625 |
| Grynasis pelnas | 351 | -522 | -1,239 | 55 | 30 | 2,102 | -1,400 | -1,625 |
| Nuosavas kapitalas | 8,276 | 7,709 | 6,497 | 6,555 | 6,587 | 8,795 | 7,285 | 5,660 |
| Įsipareigojimai | - | - | - | - | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 8,276 | 7,709 | 6,497 | 6,555 | 6,587 | 8,795 | 7,285 | 5,660 |
| Turtas viso | 8,276 | 7,709 | 6,497 | 6,555 | 6,587 | 8,795 | 7,285 | 5,660 |
|
Sumokėti mokesčiai
|
||||||||
| VMI mokesčiai | - | - | - | - | - | 70 | 109 | 21 |
|
Finansiniai rodikliai
|
||||||||
| Pajamų pokytis y/y | -20.3% | +19.2% | -49.5% | +61.4% | -32.2% | +159.6% | -18.2% | -13.5% |
| ROA Turto grąža. Grynojo pelno ir turto santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | 4.2% | -6.8% | -19.1% | 0.8% | 0.5% | 23.9% | -19.2% | -28.7% |
| ROE Kapitalo grąža. Grynojo pelno ir nuosavo kapitalo santykis. Parodo grąžą akcininkams. | 4.2% | -6.8% | -19.1% | 0.8% | 0.5% | 23.9% | -19.2% | -28.7% |
| Pelno marža Grynojo pelno ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | 5.8% | -7.2% | -34.0% | 0.9% | 0.8% | 20.3% | -16.5% | -22.2% |
| EBT% EBT (Earnings Before Taxes) ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | 6.1% | -7.6% | -34.0% | 1.0% | 0.8% | 21.4% | -16.5% | -22.2% |
| Įsipareigojimai/Nuosavybė Įsipareigojimų ir nuosavo kapitalo santykis parodo įmonės kapitalo struktūrą. | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Pajamos vienam darbuotojui Pajamų ir vidutinio metinio darbuotojų skaičiaus santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | - | - | - | - | - | - | - | - |
Įsigyti pilnas finansines ataskaitas
Pelno/Nuostolių, Balanso, Pinigų srautų, Kapitalo
Pardavimo pajamos
Matykite Scoris duomenis Google paieškoje
Pažymėkite Scoris kaip mėgstamą šaltinį. Vienas paspaudimas, be registracijos.
Auto-reta - Sodros skolos
Įmonė skolų Sodrai neturėjo
Auto-reta - VMI nepriemokos
| Nuo | Iki | Pradelsta, € |
|---|---|---|
| 2025-05-01 | 2025-06-02 | 0.04 |
VMI skolų informacija kaupiama nuo 2024-10-07. Senesnių periodų skolos nebus rodomos.
Įmonės finansinės padėties analizė
Šis aprašymas sugeneruotas dirbtinio intelekto.
Praneškite, jei netikslus.
Auto-reta, MB (įmonės kodas 302991531) yra mažoji bendrija, vykdanti variklinių transporto priemonių remonto ir techninės priežiūros veiklą. 2025 m. įmonė gavo 7,3 tūkst. EUR pajamų – tai 13,5% mažiau nei 2024 m. ir 29,3% mažiau nei 2023 m. Veikla išliko nuostolinga: 2025 m. grynasis nuostolis sudarė 1,6 tūkst. EUR, palyginti su 1,4 tūkst. EUR nuostoliu 2024 m., kai 2023 m. buvo uždirbta 2,1 tūkst. EUR grynojo pelno. Pelningumo marža sumažėjo nuo 20,3% 2023 m. iki -16,5% 2024 m. ir -22,2% 2025 m., rodydama aiškų rezultatų blogėjimą. Tuo pačiu mažėjo ir balansinė apimtis: turtas bei nuosavas kapitalas sumažėjo nuo 8,8 tūkst. EUR 2023 m. iki 7,3 tūkst. EUR 2024 m. ir 5,7 tūkst. EUR 2025 m. 2025 m. nuosavo kapitalo dalis sudarė 100,0%, o turto apyvartumas buvo 1,30 karto. ROE ir ROA siekė -28,7%.