Pastatų ūkio valdymas, UAB - rekvizitai ir įmonės duomenys
Įmonės amžius: 13 m. 3 mėn.
Įmonės apžvalga
Bazinė informacija
Įmonės pavadinimas
Pastatų ūkio valdymas, UAB
Įmonės kodas
303110693
PVM kodas
LT100009027613
Registracijos adresas
Vilnius, Dariaus ir Girėno g. 20, LT-02188
Registracijos data
2013-07-30
Įmonės amžius: 13 m. 3 mėn.
Kontaktinė informacija
Keisti duomenis
Telefonas
Pateikiamas kaip paveikslėlis – nukopijuoti negalima
El. paštas
Pateikiamas kaip paveikslėlis – nukopijuoti negalima
Svetainė
https://www.puv.lt
Įmonės vadovas
Tik registruotiems nariams
Prisijunkite
Rodikliai
Rizikos veiksniai
Veikla
Juridinė forma
Uždaroji akcinė bendrovė
EVRK veikla
Kombinuota patalpų funkcionavimo užtikrinimo veikla
Nuosavybės forma
Privati be užsienio kapitalo
UAB "Pastatų ūkio valdymas"
Įmonės kodas: 303110693
Adresas: Vilnius, Dariaus ir Girėno g. 20, LT-02188
PVM mokėtojo kodas: LT100009027613
Aprašymas
Šis aprašymas sugeneruotas dirbtinio intelekto.
Pastatų ūkio valdymas, UAB (įmonės kodas 303110693) yra privati uždaroji akcinė bendrovė, registruota 2013 m. ir šiuo metu veikianti. Tai privati Lietuvos įmonė, priskiriama nacionalinėms privačiosioms ne finansų bendrovėms, o jos valdymas apibūdinamas kaip tik vadovas. Bendrovės buveinė yra Vilniuje, Dariaus ir Girėno g. 20, Vilniaus m. sav., Vilniaus apskr. Pagrindinė veikla pagal EVRK kodą O.81.10.00 yra Kombinuota patalpų funkcionavimo užtikrinimo veikla. Įstatinis kapitalas siekia €2.9K.
2025 finansiniais metais bendrovė gavo €2.67M pajamų, kurios per metus padidėjo 2.3 %, o per dvejus metus – 5.9 %. Grynasis pelnas sudarė €75.4K, o pelningumo marža buvo 2.8 %. Nuosavas kapitalas siekė €253.9K, įsipareigojimai – €531.1K, o visas turtas – €776.5K. Pelningumas išliko teigiamas, tačiau balanso dydis, palyginti su ankstesniais metais, sumažėjo.
Darbuotojų skaičius so far in 2026 vidutiniškai siekė 42, palyginti su 39 2024 ir 2025 metais. Vidutinis mėnesinis darbo užmokestis so far in 2026 pasiekė €1,977.57, o ankstesniais metais jis nuosekliai augo.
2025 finansiniais metais bendrovė gavo €2.67M pajamų, kurios per metus padidėjo 2.3 %, o per dvejus metus – 5.9 %. Grynasis pelnas sudarė €75.4K, o pelningumo marža buvo 2.8 %. Nuosavas kapitalas siekė €253.9K, įsipareigojimai – €531.1K, o visas turtas – €776.5K. Pelningumas išliko teigiamas, tačiau balanso dydis, palyginti su ankstesniais metais, sumažėjo.
Darbuotojų skaičius so far in 2026 vidutiniškai siekė 42, palyginti su 39 2024 ir 2025 metais. Vidutinis mėnesinis darbo užmokestis so far in 2026 pasiekė €1,977.57, o ankstesniais metais jis nuosekliai augo.
Įjunkite įmonės stebėseną
Laiku pastebėkite rizikas ir galimybes. Gaukite automatinius el. pašto pranešimus apie Pastatų ūkio valdymas, UAB VMI/Sodros skolas, reitingų ar darbuotojų skaičiaus pokyčius bei paminėjimus spaudoje.
Atsisiųskite išsamią įmonės ataskaitą
Priimkite užtikrintus sprendimus turėdami visą informaciją apie Pastatų ūkio valdymas, UAB. Viename dokumente rasite pilnus finansinius duomenis, rizikos bei potencialo vertinimą ir svarbiausias „Scoris" įžvalgas.