Railas, MB - rekvizitai ir įmonės duomenys
Įmonės amžius: 12 m. 11 mėn.
Įmonės apžvalga
Bazinė informacija
Įmonės pavadinimas
Railas, MB
Įmonės kodas
303195409
PVM kodas
LT100009015212
Registracijos adresas
Panevėžio r. sav., Velžio sen., Dembavos k., Melioratorių g. 3-22, LT-38187
Registracijos data
2013-11-26
Įmonės amžius: 12 m. 11 mėn.
Kontaktinė informacija
Keisti duomenis
Telefonas
Pateikiamas kaip paveikslėlis – nukopijuoti negalima
El. paštas
Pateikiamas kaip paveikslėlis – nukopijuoti negalima
Svetainė
Neturime
Įmonės vadovas
Tik registruotiems nariams
Prisijunkite
Rodikliai
Rizikos veiksniai
Veikla
Juridinė forma
Mažoji bendrija
EVRK veikla
Variklinių transporto priemonių remontas ir techninė priežiūra
Nuosavybės forma
Privati be užsienio kapitalo
MB "Railas"
Įmonės kodas: 303195409
Adresas: Panevėžio r. sav., Velžio sen., Dembavos k., Melioratorių g. 3-22, LT-38187
PVM mokėtojo kodas: LT100009015212
Aprašymas
Šis aprašymas sugeneruotas dirbtinio intelekto.
Railas, MB (įmonės kodas 303195409) yra 2013 m. registruota veikianti privati mažoji bendrija. Įmonė priskiriama mikro dydžio bendrovėms, veikia nacionalinių privačiųjų ne finansų bendrovių sektoriuje, yra privati nuosavybė ir jai taikomas valdymo modelis „tik vadovas“. Įmonės buveinė yra Dembavos k., Velžio sen., Panevėžio r. sav., Panevėžio apskr. Nurodyta veikla pagal EVRK T.95.31.00 – variklinių transporto priemonių remontas ir techninė priežiūra.
Turimi finansiniai duomenys už 2023 ir 2024 m. rodo, kad pajamos padidėjo nuo 250,6 tūkst. EUR iki 273,9 tūkst. EUR, o grynasis pelnas sumažėjo nuo 33,4 tūkst. EUR iki 1,5 tūkst. EUR. შესაბამისად grynojo pelno marža sumažėjo nuo 13,3 % iki 0,5 %. Nuosavas kapitalas padidėjo nuo 56,4 tūkst. EUR iki 58,4 tūkst. EUR, o turtas išaugo nuo 72,0 tūkst. EUR iki 80,1 tūkst. EUR. Darbuotojų skaičius 2023 ir 2024 m. vidutiniškai siekė po 5, 2025 m. padidėjo iki 6, o 2026 m. kol kas taip pat sudaro 6. Vidutinis mėnesinis atlygis 2025 m. buvo 1 228,14 EUR, o 2026 m. kol kas – 1 168,18 EUR.
Turimi finansiniai duomenys už 2023 ir 2024 m. rodo, kad pajamos padidėjo nuo 250,6 tūkst. EUR iki 273,9 tūkst. EUR, o grynasis pelnas sumažėjo nuo 33,4 tūkst. EUR iki 1,5 tūkst. EUR. შესაბამისად grynojo pelno marža sumažėjo nuo 13,3 % iki 0,5 %. Nuosavas kapitalas padidėjo nuo 56,4 tūkst. EUR iki 58,4 tūkst. EUR, o turtas išaugo nuo 72,0 tūkst. EUR iki 80,1 tūkst. EUR. Darbuotojų skaičius 2023 ir 2024 m. vidutiniškai siekė po 5, 2025 m. padidėjo iki 6, o 2026 m. kol kas taip pat sudaro 6. Vidutinis mėnesinis atlygis 2025 m. buvo 1 228,14 EUR, o 2026 m. kol kas – 1 168,18 EUR.
Įjunkite įmonės stebėseną
Laiku pastebėkite rizikas ir galimybes. Gaukite automatinius el. pašto pranešimus apie Railas, MB VMI/Sodros skolas, reitingų ar darbuotojų skaičiaus pokyčius bei paminėjimus spaudoje.
Atsisiųskite išsamią įmonės ataskaitą
Priimkite užtikrintus sprendimus turėdami visą informaciją apie Railas, MB. Viename dokumente rasite pilnus finansinius duomenis, rizikos bei potencialo vertinimą ir svarbiausias „Scoris" įžvalgas.