Eliandra - Įmonės finansai
|
EUR
|
2018
Nuo: 2018-01-01
Iki: 2018-12-31
|
2019
Nuo: 2019-01-01
Iki: 2019-12-31
|
2020
Nuo: 2020-01-01
Iki: 2020-12-31
|
2021
Nuo: 2021-01-01
Iki: 2021-12-31
|
2022
Nuo: 2022-01-01
Iki: 2022-12-31
|
2023
Nuo: 2023-01-01
Iki: 2023-12-31
|
2024
Nuo: 2024-01-01
Iki: 2024-12-31
|
2025
Nuo: 2025-01-01
Iki: 2025-12-31
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Finansiniai duomenys
|
||||||||
| Pardavimo pajamos | 26,718 | 22,539 | 20,173 | 14,516 | 21,446 | 10,310 | 14,710 | 14,234 |
| Pelnas prieš apmokestinimą | 12,017 | 8,381 | 10,384 | 2,785 | 8,020 | 44 | 1,516 | 1,053 |
| Grynasis pelnas | 12,017 | 7,977 | 9,865 | 2,646 | 7,619 | 42 | 1,440 | 990 |
| Nuosavas kapitalas | -259 | 7,718 | 17,583 | 20,229 | 27,848 | 17,890 | 14,530 | 5,520 |
| Įsipareigojimai | - | - | - | - | 7,859 | 6,349 | 5,930 | 6,345 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 404 |
| Trumpalaikis turtas | 7,289 | 17,592 | 29,328 | 33,360 | 35,707 | 24,239 | 20,460 | 11,461 |
| Turtas viso | 7,289 | 17,592 | 29,328 | 33,360 | 35,707 | 24,239 | 20,460 | 11,865 |
|
Sumokėti mokesčiai
|
||||||||
| VMI mokesčiai | - | - | - | - | - | 493 | 390 | 501 |
|
Finansiniai rodikliai
|
||||||||
| Pajamų pokytis y/y | +205.7% | -15.6% | -10.5% | -28.0% | +47.7% | -51.9% | +42.7% | -3.2% |
| ROA Turto grąža. Grynojo pelno ir turto santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | 164.9% | 45.3% | 33.6% | 7.9% | 21.3% | 0.2% | 7.0% | 8.3% |
| ROE Kapitalo grąža. Grynojo pelno ir nuosavo kapitalo santykis. Parodo grąžą akcininkams. | - | 103.4% | 56.1% | 13.1% | 27.4% | 0.2% | 9.9% | 17.9% |
| Pelno marža Grynojo pelno ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | 45.0% | 35.4% | 48.9% | 18.2% | 35.5% | 0.4% | 9.8% | 7.0% |
| EBT% EBT (Earnings Before Taxes) ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | 45.0% | 37.2% | 51.5% | 19.2% | 37.4% | 0.4% | 10.3% | 7.4% |
| Įsipareigojimai/Nuosavybė Įsipareigojimų ir nuosavo kapitalo santykis parodo įmonės kapitalo struktūrą. | - | - | - | - | 0.3 | 0.4 | 0.4 | 1.1 |
| Pajamos vienam darbuotojui Pajamų ir vidutinio metinio darbuotojų skaičiaus santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | 16,030 | 18,783 | 9,170 | 10,050 | 21,446 | 10,310 | 13,579 | 14,234 |
Įsigyti pilnas finansines ataskaitas
Pelno/Nuostolių, Balanso, Pinigų srautų, Kapitalo
Pardavimo pajamos
Matykite Scoris duomenis Google paieškoje
Pažymėkite Scoris kaip mėgstamą šaltinį. Vienas paspaudimas, be registracijos.
Eliandra - Sodros skolos
Įmonė skolų Sodrai neturėjo
Eliandra - VMI nepriemokos
Įmonė nepriemokų (skolų) VMI neturėjo
VMI skolų informacija kaupiama nuo 2024-10-07. Senesnių periodų skolos nebus rodomos.
Įmonės finansinės padėties analizė
Šis aprašymas sugeneruotas dirbtinio intelekto.
Praneškite, jei netikslus.
Eliandra, MB (įmonės kodas 303233361) yra mažoji bendrija, vykdanti variklinių transporto priemonių remontą ir techninę priežiūrą. 2025 m., t. y. paskutiniais finansiniais metais, įmonė gavo €14.2K pajamas ir uždirbo €990 grynojo pelno, o pelno marža siekė 7.0%. Pajamos, palyginti su 2024 m., sumažėjo 3.2%, tačiau išliko didesnės nei 2023 m. lygis – €10.3K. Per dvejus metus pajamos padidėjo 38.1%. Pelningumas, palyginti su 2023 m., akivaizdžiai pagerėjo, kai grynasis pelnas sudarė tik €42, nors 2024 m. jis buvo pasiekęs €1.4K.
Balanso duomenys rodo, kad įmonės mastas mažėjo. Turtas sumažėjo nuo €24.2K 2023 m. iki €20.5K 2024 m. ir €11.9K 2025 m. Nuosavas kapitalas 2025 m. siekė €5.5K, palyginti su €17.9K 2023 m., o įsipareigojimai buvo €6.3K, panašiai kaip ir ankstesniais metais. 2025 m. turto apyvartumas siekė 1.20 karto, nuosavo kapitalo grąža buvo 17.9%, turto grąža – 8.3%, o skolos ir nuosavo kapitalo santykis – 1.15. Pajamos vienam darbuotojui sudarė €14.2K, o pelnas vienam darbuotojui – €990.
Balanso duomenys rodo, kad įmonės mastas mažėjo. Turtas sumažėjo nuo €24.2K 2023 m. iki €20.5K 2024 m. ir €11.9K 2025 m. Nuosavas kapitalas 2025 m. siekė €5.5K, palyginti su €17.9K 2023 m., o įsipareigojimai buvo €6.3K, panašiai kaip ir ankstesniais metais. 2025 m. turto apyvartumas siekė 1.20 karto, nuosavo kapitalo grąža buvo 17.9%, turto grąža – 8.3%, o skolos ir nuosavo kapitalo santykis – 1.15. Pajamos vienam darbuotojui sudarė €14.2K, o pelnas vienam darbuotojui – €990.