Garteris - Įmonės finansai
|
EUR
|
2018
Nuo: 2018-01-01
Iki: 2018-12-31
|
2019
Nuo: 2019-01-01
Iki: 2019-12-31
|
2020
Nuo: 2020-01-01
Iki: 2020-12-31
|
2021
Nuo: 2021-01-01
Iki: 2021-12-31
|
2022
Nuo: 2022-01-01
Iki: 2022-12-31
|
2023
Nuo: 2023-01-01
Iki: 2023-12-31
|
2024
Nuo: 2024-01-01
Iki: 2024-12-31
|
2025
Nuo: 2025-01-01
Iki: 2025-12-31
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Finansiniai duomenys
|
||||||||
| Pardavimo pajamos | 28,618 | 36,538 | 34,814 | 38,723 | 46,940 | 54,501 | 55,116 | 46,168 |
| Pelnas prieš apmokestinimą | 3,350 | 3,604 | 4,904 | 3,617 | 918 | 709 | 5,008 | 8,328 |
| Grynasis pelnas | 3,182 | 3,424 | 4,659 | 3,436 | 872 | 674 | 5,008 | 7,438 |
| Nuosavas kapitalas | 7,756 | 10,534 | 12,760 | 15,921 | 17,294 | 18,367 | 24,342 | 26,012 |
| Įsipareigojimai | 0 | - | - | - | 0 | 0 | 0 | 12,000 |
| Ilgalaikis turtas | 622 | 622 | 622 | 622 | 3,122 | 3,122 | 4,477 | 14,687 |
| Trumpalaikis turtas | 7,134 | 9,912 | 12,138 | 15,299 | 14,172 | 15,245 | 19,865 | 23,325 |
| Turtas viso | 7,756 | 10,534 | 12,760 | 15,921 | 17,294 | 18,367 | 24,342 | 38,012 |
|
Sumokėti mokesčiai
|
||||||||
| VMI mokesčiai | - | - | - | - | - | 8,907 | 8,140 | 7,188 |
|
Finansiniai rodikliai
|
||||||||
| Pajamų pokytis y/y | -28.7% | +27.7% | -4.7% | +11.2% | +21.2% | +16.1% | +1.1% | -16.2% |
| ROA Turto grąža. Grynojo pelno ir turto santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | 41.0% | 32.5% | 36.5% | 21.6% | 5.0% | 3.7% | 20.6% | 19.6% |
| ROE Kapitalo grąža. Grynojo pelno ir nuosavo kapitalo santykis. Parodo grąžą akcininkams. | 41.0% | 32.5% | 36.5% | 21.6% | 5.0% | 3.7% | 20.6% | 28.6% |
| Pelno marža Grynojo pelno ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | 11.1% | 9.4% | 13.4% | 8.9% | 1.9% | 1.2% | 9.1% | 16.1% |
| EBT% EBT (Earnings Before Taxes) ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | 11.7% | 9.9% | 14.1% | 9.3% | 2.0% | 1.3% | 9.1% | 18.0% |
| Įsipareigojimai/Nuosavybė Įsipareigojimų ir nuosavo kapitalo santykis parodo įmonės kapitalo struktūrą. | - | - | - | - | - | - | - | 0.5 |
| Pajamos vienam darbuotojui Pajamų ir vidutinio metinio darbuotojų skaičiaus santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | - | - | - | 38,723 | 46,940 | 54,501 | 55,116 | - |
Įsigyti pilnas finansines ataskaitas
Pelno/Nuostolių, Balanso, Pinigų srautų, Kapitalo
Pardavimo pajamos
Matykite Scoris duomenis Google paieškoje
Pažymėkite Scoris kaip mėgstamą šaltinį. Vienas paspaudimas, be registracijos.
Garteris - Sodros skolos
| Nuo | Iki | Skola, € |
|---|---|---|
| 2023-07-19 | 2023-07-20 | 1273.17 |
Garteris - VMI nepriemokos
Įmonė nepriemokų (skolų) VMI neturėjo
VMI skolų informacija kaupiama nuo 2024-10-07. Senesnių periodų skolos nebus rodomos.
Įmonės finansinės padėties analizė
Šis aprašymas sugeneruotas dirbtinio intelekto.
Praneškite, jei netikslus.
Garteris, MB (įmonės kodas 303296632) yra mažoji bendrija, vykdanti variklinių transporto priemonių remonto ir techninės priežiūros veiklą. 2025 m. įmonė gavo 46,2 tūkst. EUR pajamų ir uždirbo 7,4 tūkst. EUR grynojo pelno, o pelno marža siekė 16,1%. Pajamos per metus sumažėjo 16,2%, o palyginti su prieš dvejus metus buvusiu lygiu buvo 15,3% mažesnės, todėl pardavimų dinamika išliko silpnesnė. Tuo pat metu pelningumas reikšmingai pagerėjo: grynasis pelnas pakilo nuo 674 EUR 2023 m. iki 5,0 tūkst. EUR 2024 m. ir 7,4 tūkst. EUR 2025 m. Balansas taip pat augo – 2025 m. bendras turtas pasiekė 38,0 tūkst. EUR, palyginti su 24,3 tūkst. EUR 2024 m. ir 18,4 tūkst. EUR 2023 m. Nuosavas kapitalas siekė 26,0 tūkst. EUR, įsipareigojimai – 12,0 tūkst. EUR, nuosavo kapitalo dalis buvo 68,4%, o skolos ir nuosavo kapitalo santykis – 0,46. Nuosavo kapitalo grąža sudarė 28,6%, turto grąža – 19,6%, o turto apyvartumas buvo 1,21 karto.