Deinista, MB - rekvizitai ir įmonės duomenys
Įmonės amžius: 12 m. 4 mėn.
Įmonės apžvalga
Bazinė informacija
Įmonės pavadinimas
Deinista, MB
Įmonės kodas
303321530
PVM kodas
LT100008627118
Registracijos adresas
Šiauliai, Etten-Leuro g. 14, LT-77120
Registracijos data
2014-06-02
Įmonės amžius: 12 m. 4 mėn.
Kontaktinė informacija
Keisti duomenis
Telefonas
Pateikiamas kaip paveikslėlis – nukopijuoti negalima
El. paštas
Neviešinama
(asmeninis)
Svetainė
Neturime
Įmonės vadovas
Tik registruotiems nariams
Prisijunkite
Rodikliai
Rizikos veiksniai
Veikla
Juridinė forma
Mažoji bendrija
EVRK veikla
Variklinių transporto priemonių remontas ir techninė priežiūra
Nuosavybės forma
Privati be užsienio kapitalo
MB "Deinista"
Įmonės kodas: 303321530
Adresas: Šiauliai, Etten-Leuro g. 14, LT-77120
PVM mokėtojo kodas: LT100008627118
Aprašymas
Šis aprašymas sugeneruotas dirbtinio intelekto.
Deinista, MB (įmonės kodas 303321530) yra veikianti privati mažoji bendrija, registruota 2014 m. Tai mikro dydžio įmonė, veikianti privatinės nuosavybės pagrindu, kai daugiau kaip 50 % įstatinio kapitalo priklauso Lietuvos fiziniams ir juridiniams asmenims, o užsienio investuotojų kapitalo nėra. Įmonės valdymas organizuotas tik per vadovą, o veikla priskiriama nacionalinėms privačiosioms ne finansų bendrovėms. Pagrindinė veikla pagal EVRK T.95.31.00 – variklinių transporto priemonių remontas ir techninė priežiūra. Bendrovė įsikūrusi Šiauliuose, Šiaulių m. sav., Šiaulių apskrityje.
2025 m. Deinista gavo 229,0 tūkst. EUR pajamų, jos padidėjo 46,8 % per metus ir 49,1 % per dvejus metus. Grynasis pelnas siekė 27,3 tūkst. EUR, o pelningumo marža buvo 11,9 %. Nuosavas kapitalas sudarė 52,3 tūkst. EUR, turtas – 65,0 tūkst. EUR, o įsipareigojimai – 12,7 tūkst. EUR. Pastarieji finansiniai rodikliai rodo pelningą veiklą ir tvirtą nuosavo kapitalo bazę.
Darbuotojų skaičius išliko nedidelis: 2025 m. vidutiniškai dirbo 3 darbuotojai, o so far 2026 m. – 2. Vidutinis mėnesinis atlyginimas 2025 m. buvo 1 653,65 EUR.
2025 m. Deinista gavo 229,0 tūkst. EUR pajamų, jos padidėjo 46,8 % per metus ir 49,1 % per dvejus metus. Grynasis pelnas siekė 27,3 tūkst. EUR, o pelningumo marža buvo 11,9 %. Nuosavas kapitalas sudarė 52,3 tūkst. EUR, turtas – 65,0 tūkst. EUR, o įsipareigojimai – 12,7 tūkst. EUR. Pastarieji finansiniai rodikliai rodo pelningą veiklą ir tvirtą nuosavo kapitalo bazę.
Darbuotojų skaičius išliko nedidelis: 2025 m. vidutiniškai dirbo 3 darbuotojai, o so far 2026 m. – 2. Vidutinis mėnesinis atlyginimas 2025 m. buvo 1 653,65 EUR.
Įjunkite įmonės stebėseną
Laiku pastebėkite rizikas ir galimybes. Gaukite automatinius el. pašto pranešimus apie Deinista, MB VMI/Sodros skolas, reitingų ar darbuotojų skaičiaus pokyčius bei paminėjimus spaudoje.
Atsisiųskite išsamią įmonės ataskaitą
Priimkite užtikrintus sprendimus turėdami visą informaciją apie Deinista, MB. Viename dokumente rasite pilnus finansinius duomenis, rizikos bei potencialo vertinimą ir svarbiausias „Scoris" įžvalgas.