Radveža ir Ko - Įmonės finansai
|
EUR
|
2018
Nuo: 2018-01-01
Iki: 2018-12-31
|
2019
Nuo: 2019-01-01
Iki: 2019-12-31
|
2020
Nuo: 2020-01-01
Iki: 2020-12-31
|
2021
Nuo: 2021-01-01
Iki: 2021-12-31
|
2022
Nuo: 2022-01-01
Iki: 2022-12-31
|
2023
Nuo: 2023-01-01
Iki: 2023-12-31
|
2024
Nuo: 2024-01-01
Iki: 2024-12-31
|
2025
Nuo: 2025-01-01
Iki: 2025-12-31
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Finansiniai duomenys
|
||||||||
| Pardavimo pajamos | 30,837 | 25,878 | 1,855 | - | - | 2,165 | 8,375 | 3,877 |
| Pelnas prieš apmokestinimą | 1,798 | 6,314 | 843 | -3,694 | -572 | 1,334 | -2,360 | 143 |
| Grynasis pelnas | 1,798 | 6,314 | 843 | -3,694 | -572 | 1,334 | -2,360 | 143 |
| Nuosavas kapitalas | 10,792 | 15,213 | -730 | -870 | 2,344 | 17,090 | -6,625 | -2,183 |
| Įsipareigojimai | - | - | 4,965 | 3,731 | 6,009 | 5,032 | 18,811 | 10,569 |
| Ilgalaikis turtas | 32,084 | 19,866 | 9,092 | 3,615 | 2,825 | 2,825 | 2,824 | 2,824 |
| Trumpalaikis turtas | 8,761 | 20,740 | -4,857 | -754 | 5,528 | 19,297 | 9,362 | 5,562 |
| Turtas viso | 40,845 | 40,606 | 4,235 | 2,861 | 8,353 | 22,122 | 12,186 | 8,386 |
|
Finansiniai rodikliai
|
||||||||
| Pajamų pokytis y/y | +1341.0% | -16.1% | -92.8% | - | - | - | +286.8% | -53.7% |
| ROA Turto grąža. Grynojo pelno ir turto santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | 4.4% | 15.5% | 19.9% | -129.1% | -6.8% | 6.0% | -19.4% | 1.7% |
| ROE Kapitalo grąža. Grynojo pelno ir nuosavo kapitalo santykis. Parodo grąžą akcininkams. | 16.7% | 41.5% | - | - | -24.4% | 7.8% | - | - |
| Pelno marža Grynojo pelno ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | 5.8% | 24.4% | 45.4% | - | - | 61.6% | -28.2% | 3.7% |
| EBT% EBT (Earnings Before Taxes) ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | 5.8% | 24.4% | 45.4% | - | - | 61.6% | -28.2% | 3.7% |
| Įsipareigojimai/Nuosavybė Įsipareigojimų ir nuosavo kapitalo santykis parodo įmonės kapitalo struktūrą. | - | - | - | - | 2.6 | 0.3 | - | - |
| Pajamos vienam darbuotojui Pajamų ir vidutinio metinio darbuotojų skaičiaus santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | - | 25,878 | 1,855 | - | - | 2,165 | - | - |
Įsigyti pilnas finansines ataskaitas
Pelno/Nuostolių, Balanso, Pinigų srautų, Kapitalo
Pardavimo pajamos
Matykite Scoris duomenis Google paieškoje
Pažymėkite Scoris kaip mėgstamą šaltinį. Vienas paspaudimas, be registracijos.
Radveža ir Ko - Sodros skolos
Praeitos darbo dienos įmonės Radveža ir Ko pradelstos SODRA nepriemokos suma yra: 21 €
| Nuo | Iki | Skola, € |
|---|---|---|
| 2026-10-09 | 2026-10-10 | 21.47 |
| 2026-10-08 | 2026-10-08 | 263.47 |
| 2026-10-07 | 2026-10-07 | 285.02 |
| 2026-10-03 | 2026-10-05 | 285.02 |
| 2026-09-26 | 2026-09-28 | 197.36 |
| 2026-09-20 | 2026-09-21 | 214.38 |
| 2026-09-16 | 2026-09-17 | 214.38 |
| 2026-09-15 | 2026-09-15 | 208.00 |
| 2026-09-05 | 2026-09-14 | 197.36 |
| 2026-09-01 | 2026-09-02 | 197.36 |
| 2026-08-23 | 2026-08-31 | 109.45 |
| 2026-08-01 | 2026-08-19 | 109.45 |
| 2026-07-19 | 2026-07-31 | 21.55 |
| 2026-07-15 | 2026-07-17 | 21.55 |
| 2026-07-01 | 2026-07-09 | 263.23 |
| 2026-06-25 | 2026-06-30 | 175.57 |
| 2026-06-02 | 2026-06-24 | 160.96 |
| 2026-05-03 | 2026-06-01 | 80.48 |
| 2026-04-01 | 2026-04-30 | 233.89 |
| 2026-03-03 | 2026-03-31 | 153.41 |
| 2026-02-03 | 2026-03-02 | 72.93 |
| 2026-01-01 | 2026-01-31 | 72.45 |
| 2025-12-02 | 2025-12-22 | 144.90 |
| 2025-11-01 | 2025-12-01 | 72.45 |
| 2025-10-01 | 2025-10-06 | 72.45 |
| 2025-09-02 | 2025-09-30 | 54.39 |
| 2025-08-01 | 2025-08-31 | 72.45 |
| 2025-07-08 | 2025-07-31 | 66.47 |
| 2025-07-01 | 2025-07-07 | 217.35 |
| 2025-06-03 | 2025-06-30 | 144.90 |
| 2025-05-04 | 2025-06-02 | 72.45 |
| 2025-04-30 | 2025-04-30 | 144.90 |
| 2025-04-12 | 2025-04-24 | 144.90 |
| 2025-04-01 | 2025-04-11 | 217.35 |
| 2025-03-04 | 2025-03-31 | 144.90 |
| 2025-03-03 | 2025-03-03 | 72.45 |
| 2025-03-01 | 2025-03-02 | 144.90 |
| 2025-02-01 | 2025-02-28 | 72.45 |
| 2025-01-02 | 2025-01-31 | 129.43 |
| 2024-12-03 | 2024-12-31 | 64.93 |
| 2024-09-16 | 2024-12-02 | 0.43 |
| 2024-09-03 | 2024-09-15 | 129.43 |
| 2024-08-01 | 2024-09-02 | 64.93 |
| 2024-07-26 | 2024-07-31 | 0.43 |
| 2024-05-23 | 2024-07-25 | 592.61 |
| 2024-05-15 | 2024-05-22 | 757.49 |
| 2024-04-23 | 2024-05-14 | 64.93 |
| 2024-04-03 | 2024-04-22 | 64.50 |
| 2024-03-01 | 2024-03-31 | 242.34 |
| 2024-02-01 | 2024-02-29 | 177.84 |
| 2024-01-23 | 2024-01-31 | 113.34 |
| 2024-01-03 | 2024-01-22 | 112.52 |
| 2023-12-01 | 2024-01-02 | 53.89 |
| 2023-11-03 | 2023-11-30 | 85.26 |
| 2023-10-27 | 2023-11-02 | 26.63 |
| 2023-10-25 | 2023-10-26 | 74.63 |
| 2023-10-03 | 2023-10-24 | 72.81 |
| 2023-09-25 | 2023-10-02 | 14.18 |
| 2023-09-18 | 2023-09-24 | 131.44 |
| 2023-09-01 | 2023-09-17 | 58.63 |
| 2023-08-17 | 2023-08-24 | 131.44 |
| 2023-08-04 | 2023-08-16 | 58.63 |
| 2023-08-01 | 2023-08-03 | 308.02 |
| 2023-07-28 | 2023-07-31 | 249.39 |
| 2023-07-26 | 2023-07-27 | 245.15 |
| 2023-07-24 | 2023-07-25 | 249.49 |
| 2023-07-20 | 2023-07-23 | 245.15 |
| 2023-07-03 | 2023-07-19 | 57.48 |
| 2023-06-16 | 2023-06-27 | 263.08 |
| 2023-06-01 | 2023-06-15 | 190.27 |
| 2023-05-26 | 2023-05-31 | 131.64 |
| 2023-05-22 | 2023-05-25 | 88.85 |
| 2023-05-16 | 2023-05-21 | 131.64 |
| 2023-05-04 | 2023-05-14 | 46.55 |
| 2023-05-02 | 2023-05-03 | 237.72 |
| 2023-04-26 | 2023-04-28 | 237.72 |
| 2023-04-18 | 2023-04-25 | 233.97 |
| 2023-04-03 | 2023-04-17 | 46.30 |
| 2023-03-01 | 2023-03-15 | 210.63 |
| 2023-02-17 | 2023-02-28 | 152.00 |
| 2023-01-24 | 2023-01-26 | 77.73 |
| 2023-01-17 | 2023-01-23 | 69.07 |
| 2022-12-16 | 2023-01-01 | 418.56 |
| 2022-12-01 | 2022-12-15 | 255.19 |
| 2022-11-21 | 2022-11-30 | 204.24 |
| 2022-11-17 | 2022-11-18 | 204.24 |
| 2022-11-03 | 2022-11-16 | 40.87 |
| 2022-09-16 | 2022-09-18 | 45.72 |
| 2022-08-02 | 2022-08-15 | 50.95 |
| 2022-07-25 | 2022-08-01 | 77.99 |
| 2022-07-18 | 2022-07-24 | 74.76 |
| 2022-07-01 | 2022-07-17 | 2.85 |
| 2022-06-16 | 2022-06-30 | 214.32 |
| 2022-06-01 | 2022-06-15 | 50.95 |
| 2022-05-17 | 2022-05-18 | 66.91 |
| 2022-05-03 | 2022-05-11 | 53.54 |
| 2022-04-28 | 2022-05-02 | 2.59 |
| 2022-04-19 | 2022-04-25 | 324.04 |
| 2022-04-01 | 2022-04-18 | 212.97 |
| 2022-03-21 | 2022-03-31 | 162.02 |
| 2022-03-16 | 2022-03-20 | 212.97 |
| 2022-03-03 | 2022-03-15 | 50.95 |
| 2022-03-01 | 2022-03-02 | 212.97 |
| 2022-02-17 | 2022-02-28 | 162.02 |
| 2022-02-01 | 2022-02-10 | 51.97 |
| 2022-01-31 | 2022-01-31 | 1.02 |
| 2022-01-18 | 2022-01-23 | 142.55 |
| 2021-12-17 | 2021-12-29 | 88.95 |
| 2021-12-16 | 2021-12-16 | 131.79 |
| 2021-12-01 | 2021-12-14 | 42.84 |
| 2021-11-16 | 2021-11-24 | 83.05 |
| 2021-10-18 | 2021-10-18 | 92.17 |
Radveža ir Ko - VMI nepriemokos
| Nuo | Iki | Pradelsta, € |
|---|---|---|
| 2026-09-01 | 2026-09-14 | 38.96 |
| 2026-08-30 | 2026-08-31 | 38.93 |
| 2026-08-28 | 2026-08-29 | 38.9 |
| 2024-10-16 | 2024-10-16 | 0.14 |
| 2024-10-10 | 2024-10-15 | 48.05 |
| 2024-10-08 | 2024-10-09 | 47.91 |
VMI skolų informacija kaupiama nuo 2024-10-07. Senesnių periodų skolos nebus rodomos.
Įmonės finansinės padėties analizė
Šis aprašymas sugeneruotas dirbtinio intelekto.
Praneškite, jei netikslus.
MB "Radveža ir Ko" (kodas 303337075) yra mažoji bendrija, vykdanti krovininį kelių transportą. 2025 m. įmonė uždirbo 3,9 tūkst. EUR pajamų ir gavo 143 EUR grynojo pelno, o pelningumo marža siekė 3,7%. Tai buvo pagerėjimas po 2024 m., kai pajamos padidėjo iki 8,4 tūkst. EUR, tačiau veikla patyrė 2,4 tūkst. EUR grynąjį nuostolį. 2023 m. pajamos sudarė 2,2 tūkst. EUR, o grynasis pelnas – 1,3 tūkst. EUR, todėl pastarųjų trejų metų pelningumas buvo nepastovus. Per 2023–2025 m. laikotarpį pajamos išaugo, tačiau 2025 m. jos buvo 53,7% mažesnės nei 2024 m. Balansas 2025 m. buvo silpnesnis: turtas siekė 8,4 tūkst. EUR, nuosavas kapitalas išliko neigiamas – 2,2 tūkst. EUR, o įsipareigojimai sudarė 10,6 tūkst. EUR. Turto apyvartumas buvo 0,46 karto, ROA – 1,7%, o ROE – -6,5%; šiuos rodiklius reikia vertinti atsižvelgiant į neigiamą nuosavą kapitalą. Ilgalaikis turtas išliko 2,8 tūkst. EUR, o trumpalaikis turtas sumažėjo iki 5,6 tūkst. EUR.