Megtransa - Įmonės finansai
|
EUR
|
2018
Nuo: 2018-01-01
Iki: 2018-12-31
|
2019
Nuo: 2019-01-01
Iki: 2019-12-31
|
2020
Nuo: 2020-01-01
Iki: 2020-12-31
|
2021
Nuo: 2021-01-01
Iki: 2021-12-31
|
2022
Nuo: 2022-01-01
Iki: 2022-12-31
|
2023
Nuo: 2023-01-01
Iki: 2023-12-31
|
2024
Nuo: 2024-01-01
Iki: 2024-12-31
|
2025
Nuo: 2025-01-01
Iki: 2025-12-31
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Finansiniai duomenys
|
||||||||
| Pardavimo pajamos | 411,902 | 101,179 | 355,026 | 824,064 | 1,309,496 | 1,058,204 | 1,256,095 | 1,695,485 |
| Pelnas prieš apmokestinimą | 360 | 2,663 | -17,578 | 25,473 | 254,709 | 265,004 | 77,666 | 218,721 |
| Grynasis pelnas | 360 | 2,462 | -17,578 | 24,023 | 216,115 | 224,526 | 65,044 | 182,309 |
| Nuosavas kapitalas | 90,000 | 91,743 | 74,165 | 98,667 | 314,781 | 539,307 | 536,351 | 628,646 |
| Įsipareigojimai | 135,964 | 89,472 | 211,465 | 476,947 | 516,341 | 504,000 | 547,213 | 555,320 |
| Ilgalaikis turtas | 168,022 | 150,818 | 185,246 | 244,817 | 566,113 | 828,010 | 843,033 | 910,717 |
| Trumpalaikis turtas | 57,942 | 30,397 | 99,307 | 330,797 | 263,520 | 215,216 | 239,636 | 272,776 |
| Turtas viso | 225,964 | 181,215 | 284,553 | 575,614 | 829,633 | 1,043,226 | 1,082,669 | 1,183,493 |
|
Sumokėti mokesčiai
|
||||||||
| VMI mokesčiai | - | - | - | - | - | 63,101 | 121,279 | 156,033 |
| Soc. draudimo įmokos | - | - | - | - | - | 29,369 | 31,483 | 48,289 |
|
Finansiniai rodikliai
|
||||||||
| Pajamų pokytis y/y | -26.2% | -75.4% | +250.9% | +132.1% | +58.9% | -19.2% | +18.7% | +35.0% |
| ROA Turto grąža. Grynojo pelno ir turto santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | 0.2% | 1.4% | -6.2% | 4.2% | 26.0% | 21.5% | 6.0% | 15.4% |
| ROE Kapitalo grąža. Grynojo pelno ir nuosavo kapitalo santykis. Parodo grąžą akcininkams. | 0.4% | 2.7% | -23.7% | 24.3% | 68.7% | 41.6% | 12.1% | 29.0% |
| Pelno marža Grynojo pelno ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | 0.1% | 2.4% | -5.0% | 2.9% | 16.5% | 21.2% | 5.2% | 10.8% |
| EBT% EBT (Earnings Before Taxes) ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | 0.1% | 2.6% | -5.0% | 3.1% | 19.5% | 25.0% | 6.2% | 12.9% |
| Įsipareigojimai/Nuosavybė Įsipareigojimų ir nuosavo kapitalo santykis parodo įmonės kapitalo struktūrą. | 1.5 | 1.0 | 2.9 | 4.8 | 1.6 | 0.9 | 1.0 | 0.9 |
| Pajamos vienam darbuotojui Pajamų ir vidutinio metinio darbuotojų skaičiaus santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | 56,169 | 30,354 | 62,651 | 100,905 | 141,567 | 108,534 | 137,028 | 158,951 |
Įsigyti pilnas finansines ataskaitas
Pelno/Nuostolių, Balanso, Pinigų srautų, Kapitalo
Pardavimo pajamos
Matykite Scoris duomenis Google paieškoje
Pažymėkite Scoris kaip mėgstamą šaltinį. Vienas paspaudimas, be registracijos.
Megtransa - Sodros skolos
| Nuo | Iki | Skola, € |
|---|---|---|
| 2026-09-20 | 2026-09-21 | 4866.05 |
| 2026-09-16 | 2026-09-17 | 4866.05 |
| 2026-08-18 | 2026-08-18 | 5106.69 |
| 2026-07-19 | 2026-07-19 | 5540.47 |
| 2026-07-16 | 2026-07-17 | 5540.47 |
| 2026-06-11 | 2026-06-15 | 0.01 |
| 2026-05-20 | 2026-06-08 | 0.01 |
| 2026-05-17 | 2026-05-19 | 4562.09 |
| 2026-03-27 | 2026-03-27 | 4193.48 |
| 2026-03-17 | 2026-03-25 | 4193.48 |
| 2026-01-21 | 2026-02-08 | 9.19 |
| 2025-12-16 | 2025-12-21 | 4462.85 |
| 2025-10-23 | 2025-11-17 | 2.22 |
| 2025-09-16 | 2025-09-16 | 4261.98 |
| 2025-07-24 | 2025-08-13 | 8.04 |
| 2025-06-17 | 2025-06-22 | 4253.01 |
| 2025-05-04 | 2025-05-14 | 2.74 |
| 2025-04-24 | 2025-04-29 | 2.74 |
| 2025-03-18 | 2025-03-18 | 40.00 |
| 2025-02-19 | 2025-02-20 | 30.00 |
| 2025-02-18 | 2025-02-18 | 4678.91 |
| 2025-01-22 | 2025-02-17 | 30.65 |
| 2025-01-16 | 2025-01-21 | 20.67 |
| 2024-12-22 | 2024-12-22 | 2741.34 |
| 2024-12-17 | 2024-12-20 | 2741.34 |
| 2024-10-24 | 2024-11-14 | 16.62 |
| 2024-10-16 | 2024-10-20 | 2775.45 |
| 2024-09-17 | 2024-09-24 | 2571.13 |
| 2024-07-24 | 2024-08-18 | 10.38 |
| 2024-07-16 | 2024-07-23 | 2995.64 |
| 2024-06-18 | 2024-06-25 | 2555.22 |
| 2024-04-23 | 2024-04-24 | 5.93 |
| 2024-04-16 | 2024-04-21 | 2470.46 |
| 2024-02-19 | 2024-02-21 | 2171.58 |
| 2024-01-23 | 2024-02-18 | 3.27 |
| 2024-01-16 | 2024-01-16 | 2306.96 |
| 2023-10-17 | 2023-10-19 | 2822.38 |
| 2023-07-26 | 2023-08-13 | 0.65 |
| 2023-07-24 | 2023-07-25 | 0.68 |
| 2023-02-06 | 2023-02-12 | 1.50 |
| 2023-01-20 | 2023-02-03 | 1.50 |
| 2022-10-31 | 2022-11-16 | 3.28 |
| 2022-09-16 | 2022-09-20 | 1820.52 |
| 2022-07-25 | 2022-08-15 | 5.96 |
| 2022-05-18 | 2022-05-22 | 200.00 |
| 2022-05-17 | 2022-05-17 | 1399.59 |
| 2022-04-25 | 2022-05-16 | 0.47 |
| 2022-04-20 | 2022-04-24 | 1607.15 |
| 2022-04-19 | 2022-04-19 | 1618.76 |
| 2022-01-21 | 2022-02-01 | 5.37 |
Megtransa - VMI nepriemokos
| Nuo | Iki | Pradelsta, € |
|---|---|---|
| 2025-09-28 | 2025-10-15 | 1.76 |
| 2025-09-19 | 2025-09-22 | 1.76 |
| 2025-09-12 | 2025-09-18 | 2935.41 |
| 2025-09-11 | 2025-09-11 | 2823.43 |
| 2025-08-15 | 2025-08-19 | 57.99 |
| 2025-08-12 | 2025-08-14 | 3042.52 |
| 2025-02-20 | 2025-02-20 | 1869.81 |
| 2025-02-18 | 2025-02-19 | 1564.81 |
| 2025-02-14 | 2025-02-17 | 4.67 |
| 2025-02-12 | 2025-02-13 | 3.59 |
| 2025-02-04 | 2025-02-11 | 495.64 |
| 2025-02-02 | 2025-02-03 | 506.64 |
| 2025-01-30 | 2025-02-01 | 503.05 |
VMI skolų informacija kaupiama nuo 2024-10-07. Senesnių periodų skolos nebus rodomos.
Įmonės finansinės padėties analizė
Šis aprašymas sugeneruotas dirbtinio intelekto.
Praneškite, jei netikslus.
Megtransa, UAB (kodas 303372507) yra uždaroji akcinė bendrovė, vykdanti naujų pastatų statybos veiklą. 2025 m. bendrovės pajamos siekė 1,70 mln. Eur ir, palyginti su 2024 m., augo 35,0%, o per dvejus metus padidėjo 60,2%. Grynasis pelnas 2025 m. sudarė 182,3 tūkst. Eur, o grynojo pelningumo marža buvo 10,8%. 2025 m. rezultatas rodo atsigavimą po 2024 m., kai pajamos padidėjo iki 1,26 mln. Eur, tačiau grynasis pelnas sumažėjo iki 65,0 tūkst. Eur nuo 224,5 tūkst. Eur 2023 m. Per trejų metų laikotarpį pajamos nuosekliai augo, o pelningumas po silpnesnių 2024 m. vėl pagerėjo 2025 m. 2025 m. pabaigoje turtas sudarė 1,18 mln. Eur, nuosavas kapitalas – 628,6 tūkst. Eur, įsipareigojimai – 555,3 tūkst. Eur. Nuosavo kapitalo rodiklis siekė 53,1%, skolos ir nuosavo kapitalo santykis – 0,88, turto apyvartumas – 1,43 karto. ROE buvo 29,0%, ROA – 15,4%, o pajamos vienam darbuotojui siekė 169,5 tūkst. Eur.