NT draudimo grupės valda, UAB - finansai ir skolos
Įmonės amžius: 12 m. 2 mėn.
NT draudimo grupės valda - Įmonės finansai
|
EUR
|
2018
Nuo: 2018-01-01
Iki: 2018-12-31
|
2019
Nuo: 2019-01-01
Iki: 2019-12-31
|
2020
Nuo: 2020-01-01
Iki: 2020-12-31
|
2021
Nuo: 2021-01-01
Iki: 2021-12-31
|
2022
Nuo: 2022-01-01
Iki: 2022-12-31
|
2023
Nuo: 2023-01-01
Iki: 2023-12-31
|
2024
Nuo: 2024-01-01
Iki: 2024-12-31
|
2025
Nuo: 2025-01-01
Iki: 2025-12-31
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Finansiniai duomenys
|
||||||||
| Pardavimo pajamos | - | - | - | - | - | - | 369,219 | 147,786 |
| Pelnas prieš apmokestinimą | -2,384 | -1,080 | -142 | -154 | -161 | -169 | 86,976 | -98,696 |
| Grynasis pelnas | -2,384 | -1,080 | -142 | -154 | -161 | -169 | 75,032 | -98,696 |
| Nuosavas kapitalas | -5,953 | -7,033 | -7,175 | -7,329 | -7,490 | -7,659 | 67,373 | -31,323 |
| Įsipareigojimai | 127,715 | 130,067 | 132,788 | 135,465 | 138,162 | 167,813 | 142,599 | 256,321 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 121,762 | 123,034 | 125,613 | 128,136 | 130,672 | 160,154 | 209,972 | 224,998 |
| Turtas viso | 121,762 | 123,034 | 125,613 | 128,136 | 130,672 | 160,154 | 209,972 | 224,998 |
|
Sumokėti mokesčiai
|
||||||||
| VMI mokesčiai | - | - | - | - | - | 46 | - | 21,551 |
|
Finansiniai rodikliai
|
||||||||
| Pajamų pokytis y/y | - | - | - | - | - | - | - | -60.0% |
| ROA Turto grąža. Grynojo pelno ir turto santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | -2.0% | -0.9% | -0.1% | -0.1% | -0.1% | -0.1% | 35.7% | -43.9% |
| ROE Kapitalo grąža. Grynojo pelno ir nuosavo kapitalo santykis. Parodo grąžą akcininkams. | - | - | - | - | - | - | 111.4% | - |
| Pelno marža Grynojo pelno ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | - | - | - | - | - | - | 20.3% | -66.8% |
| EBT% EBT (Earnings Before Taxes) ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | - | - | - | - | - | - | 23.6% | -66.8% |
| Įsipareigojimai/Nuosavybė Įsipareigojimų ir nuosavo kapitalo santykis parodo įmonės kapitalo struktūrą. | - | - | - | - | - | - | 2.1 | - |
| Pajamos vienam darbuotojui Pajamų ir vidutinio metinio darbuotojų skaičiaus santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | - | - | - | - | - | - | 184,610 | 49,262 |
Įsigyti pilnas finansines ataskaitas
Pelno/Nuostolių, Balanso, Pinigų srautų, Kapitalo
Pardavimo pajamos
Matykite Scoris duomenis Google paieškoje
Pažymėkite Scoris kaip mėgstamą šaltinį. Vienas paspaudimas, be registracijos.
NT draudimo grupės valda - Sodros skolos
| Nuo | Iki | Skola, € |
|---|---|---|
| 2025-09-16 | 2025-09-23 | 550.31 |
| 2025-08-31 | 2025-09-01 | 557.04 |
| 2025-08-19 | 2025-08-29 | 557.04 |
| 2024-12-22 | 2024-12-29 | 593.27 |
| 2024-12-17 | 2024-12-20 | 593.27 |
| 2024-11-18 | 2024-11-25 | 589.91 |
| 2024-09-17 | 2024-09-24 | 593.27 |
| 2024-08-19 | 2024-08-27 | 522.28 |
NT draudimo grupės valda - VMI nepriemokos
| Nuo | Iki | Pradelsta, € |
|---|---|---|
| 2026-03-12 | 2026-03-12 | 2966.69 |
| 2025-12-18 | 2025-12-31 | 1.77 |
| 2025-12-17 | 2025-12-17 | 49.65 |
| 2025-11-28 | 2025-11-30 | 62.33 |
| 2025-11-24 | 2025-11-25 | 62.29 |
| 2025-11-22 | 2025-11-23 | 58.78 |
| 2025-11-20 | 2025-11-21 | 56.54 |
| 2025-11-09 | 2025-11-19 | 6.34 |
| 2025-11-08 | 2025-11-08 | 11.34 |
| 2025-11-06 | 2025-11-07 | 1856.34 |
| 2025-11-02 | 2025-11-05 | 1853.94 |
| 2025-10-30 | 2025-11-01 | 1851.04 |
| 2025-10-17 | 2025-10-29 | 6.04 |
| 2025-09-19 | 2025-09-23 | 16.22 |
| 2025-09-17 | 2025-09-18 | 14.02 |
| 2025-09-03 | 2025-09-16 | 1.17 |
| 2025-09-01 | 2025-09-02 | 179.36 |
| 2025-08-29 | 2025-08-31 | 177.64 |
| 2025-08-28 | 2025-08-28 | 1695.64 |
| 2025-08-21 | 2025-08-27 | 177.64 |
| 2025-08-19 | 2025-08-20 | 175.54 |
| 2025-04-28 | 2025-04-28 | 1775.64 |
VMI skolų informacija kaupiama nuo 2024-10-07. Senesnių periodų skolos nebus rodomos.
Įmonės finansinės padėties analizė
Šis aprašymas sugeneruotas dirbtinio intelekto.
Praneškite, jei netikslus.
NT draudimo grupės valda, UAB (įmonės kodas 303372539) yra uždaroji akcinė bendrovė, kurios veikla – nuosavo arba nuomojamo nekilnojamojo turto nuoma ir eksploatavimas. 2025 m. įmonė gavo €147.8K pajamų, arba 60.0% mažiau nei 2024 m. (€369.2K). Grynasis rezultatas pablogėjo iki €98.7K nuostolio, palyginti su €75.0K pelnu 2024 m. ir €169 nuostoliu 2023 m., todėl matomas ryškus veiklos rezultatų suprastėjimas. 2025 m. pelno marža siekė -66.8%. Turtas padidėjo iki €225.0K, įsipareigojimai išaugo iki €256.3K, o nuosavas kapitalas tapo neigiamas ir sudarė -€31.3K. Dėl neigiamo nuosavo kapitalo ROE ir skolos bei nuosavo kapitalo santykį vertinti reikia atsargiai; turto apyvartumas siekė 0.66x. Pajamos vienam darbuotojui sudarė €49.3K, o pelnas vienam darbuotojui buvo -€32.9K. Apskritai 2025 m. rodo sumažėjusį veiklos mastą, grįžimą į nuostolingą veiklą ir silpnesnę balansinę padėtį nei ankstesniais metais.