Sarlukas, MB - rekvizitai ir įmonės duomenys
Įmonės amžius: 12 m. 0 mėn.
Įmonės apžvalga
Bazinė informacija
Įmonės pavadinimas
Sarlukas, MB
Įmonės kodas
303423453
Registracijos adresas
Plungės r. sav., Šateikių sen., Šateikių k., Reketės g. 1, LT-90401
Registracijos data
2014-10-14
Įmonės amžius: 12 m.
Kontaktinė informacija
Keisti duomenis
Telefonas
Pateikiamas kaip paveikslėlis – nukopijuoti negalima
El. paštas
Pateikiamas kaip paveikslėlis – nukopijuoti negalima
Svetainė
Neturime
Įmonės vadovas
Tik registruotiems nariams
Prisijunkite
Rodikliai
Rizikos veiksniai
Veikla
Juridinė forma
Mažoji bendrija
EVRK veikla
Variklinių transporto priemonių mažmeninė prekyba
Nuosavybės forma
Privati be užsienio kapitalo
MB "Sarlukas"
Įmonės kodas: 303423453
Adresas: Plungės r. sav., Šateikių sen., Šateikių k., Reketės g. 1, LT-90401
Aprašymas
Šis aprašymas sugeneruotas dirbtinio intelekto.
Sarlukas, MB (įmonės kodas 303423453) yra veikianti privati mažoji bendrija, įregistruota 2014 m. spalio 14 d. Ji priskiriama nacionalinėms privačiosioms ne finansų bendrovėms ir yra privataus kapitalo įmonė, kurioje Lietuvos fiziniams bei juridiniams asmenims priklauso daugiau kaip 50 % įstatinio kapitalo, o užsienio investuotojų kapitalo nėra. Bendrovę valdo tik vadovas, o pagal dydį ji yra mikro įmonė. Registruotas adresas: Reketės g. 1, Šateikių k., Šateikių sen., Plungės r. sav., Telšių apskr., Lietuva. Įmonės EVRK kodas yra G.47.81.00, veikla apibūdinta kaip variklinių transporto priemonių mažmeninė prekyba.
Finansiškai įmonė pastaraisiais metais augo. Pajamos padidėjo nuo 2,7 tūkst. Eur 2023 m. iki 5,9 tūkst. Eur 2024 m. ir 11,3 tūkst. Eur 2025 m. Grynasis pelnas buvo 588 Eur 2023 m., 3,9 tūkst. Eur 2024 m. ir 3,8 tūkst. Eur 2025 m. 2025 m. pelningumo marža siekė 33,5 %. 2025 m. nuosavas kapitalas sudarė 9,8 tūkst. Eur, turtas – 10,6 tūkst. Eur, o įsipareigojimai – 842 Eur. Nuosavo kapitalo dalis siekė 92,1 %, o turto apyvartumas buvo 1,06 karto. Darbuotojų rodikliai pateikiami už 2026 m. iki šiol.
Finansiškai įmonė pastaraisiais metais augo. Pajamos padidėjo nuo 2,7 tūkst. Eur 2023 m. iki 5,9 tūkst. Eur 2024 m. ir 11,3 tūkst. Eur 2025 m. Grynasis pelnas buvo 588 Eur 2023 m., 3,9 tūkst. Eur 2024 m. ir 3,8 tūkst. Eur 2025 m. 2025 m. pelningumo marža siekė 33,5 %. 2025 m. nuosavas kapitalas sudarė 9,8 tūkst. Eur, turtas – 10,6 tūkst. Eur, o įsipareigojimai – 842 Eur. Nuosavo kapitalo dalis siekė 92,1 %, o turto apyvartumas buvo 1,06 karto. Darbuotojų rodikliai pateikiami už 2026 m. iki šiol.
Įjunkite įmonės stebėseną
Laiku pastebėkite rizikas ir galimybes. Gaukite automatinius el. pašto pranešimus apie Sarlukas, MB VMI/Sodros skolas, reitingų ar darbuotojų skaičiaus pokyčius bei paminėjimus spaudoje.
Atsisiųskite išsamią įmonės ataskaitą
Priimkite užtikrintus sprendimus turėdami visą informaciją apie Sarlukas, MB. Viename dokumente rasite pilnus finansinius duomenis, rizikos bei potencialo vertinimą ir svarbiausias „Scoris" įžvalgas.