Kėdainių plaukimo klubas - finansai ir skolos
Įmonės amžius: 11 m. 9 mėn.
Įmonės finansai
|
EUR
|
2018
Nuo: 2018-01-01
Iki: 2018-12-31
|
2019
Nuo: 2019-01-01
Iki: 2019-12-31
|
2020
Nuo: 2020-01-01
Iki: 2020-12-31
|
2021
Nuo: 2021-01-01
Iki: 2021-12-31
|
2022
Nuo: 2022-01-01
Iki: 2022-12-31
|
2023
Nuo: 2023-01-01
Iki: 2023-12-31
|
2024
Nuo: 2024-01-01
Iki: 2024-12-31
|
2025
Nuo: 2025-01-01
Iki: 2025-12-31
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Finansiniai duomenys
|
||||||||
| Pardavimo pajamos | - | 42,339 | 26,499 | 26,210 | 48,792 | 29,419 | 34,956 | 63,200 |
| Pelnas prieš apmokestinimą | - | - | - | - | 109 | 300 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | - | - | - | - | 109 | 300 | 0 | 0 |
| Nuosavas kapitalas | 615 | 2,977 | 1,310 | 138 | 109 | 300 | 3,613 | 234 |
| Įsipareigojimai | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 2,977 | 1,310 | 138 | 109 | 300 | 3,613 | 234 |
| Trumpalaikis turtas | 615 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Turtas viso | 615 | 2,977 | 1,310 | 138 | 109 | 300 | 3,613 | 234 |
|
Finansiniai rodikliai
|
||||||||
| Pajamų pokytis y/y | - | - | -37.4% | -1.1% | +86.2% | -39.7% | +18.8% | +80.8% |
| ROA Turto grąža. Grynojo pelno ir turto santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | - | - | - | - | 100.0% | 100.0% | 0.0% | 0.0% |
| ROE Kapitalo grąža. Grynojo pelno ir nuosavo kapitalo santykis. Parodo grąžą akcininkams. | - | - | - | - | 100.0% | 100.0% | 0.0% | 0.0% |
| Pelno marža Grynojo pelno ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | - | - | - | - | 0.2% | 1.0% | 0.0% | 0.0% |
| EBT% EBT (Earnings Before Taxes) ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | - | - | - | - | 0.2% | 1.0% | 0.0% | 0.0% |
| Įsipareigojimai/Nuosavybė Įsipareigojimų ir nuosavo kapitalo santykis parodo įmonės kapitalo struktūrą. | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Pajamos vienam darbuotojui Pajamų ir vidutinio metinio darbuotojų skaičiaus santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | - | - | - | - | - | - | - | - |
Įsigyti pilnas finansines ataskaitas
Pelno/Nuostolių, Balanso, Pinigų srautų, Kapitalo
Pardavimo pajamos
Matykite Scoris duomenis Google paieškoje
Pažymėkite Scoris kaip mėgstamą šaltinį. Vienas paspaudimas, be registracijos.
Sodros skolos
Įmonė skolų Sodrai neturėjo
VMI nepriemokos
Įmonė nepriemokų (skolų) VMI neturėjo
VMI skolų informacija kaupiama nuo 2024-10-07. Senesnių periodų skolos nebus rodomos.
Įmonės finansinės padėties analizė
Šis aprašymas sugeneruotas dirbtinio intelekto.
Praneškite, jei netikslus.
Kėdainių plaukimo klubas (kodas 303543641) yra Asociacija, vykdanti sporto klubų veiklą. 2025 m., t. y. naujausiais finansiniais metais, pajamos siekė 63,2 tūkst. EUR ir buvo 80,8% didesnės nei prieš metus bei 114,8% didesnės nei 2023 m. Pajamų augimas buvo nuoseklus: nuo 29,4 tūkst. EUR 2023 m. iki 35,0 tūkst. EUR 2024 m., o vėliau iki 63,2 tūkst. EUR 2025 m. Pelningumo duomenys pateikti tik iš dalies: 2023 m. grynasis pelnas sudarė 300 EUR, o pelno marža buvo 1,0%, tačiau 2024 ir 2025 m. pelno rodikliai nenurodyti. 2025 m. pabaigoje balansas buvo labai mažas: tiek turtas, tiek nuosavas kapitalas siekė 234 EUR, todėl veikla buvo finansuojama vien nuosavu kapitalu. Dėl itin mažos turto bazės apyvarta turto atžvilgiu buvo ypač stipri. Duomenų apie darbuotojus nėra, todėl našumo vienam darbuotojui įvertinti neįmanoma.