Iter munitum - Įmonės finansai
|
EUR
|
2018
Nuo: 2018-01-01
Iki: 2018-12-31
|
2019
Nuo: 2019-01-01
Iki: 2019-12-31
|
2020
Nuo: 2020-01-01
Iki: 2020-12-31
|
2021
Nuo: 2021-01-01
Iki: 2021-12-31
|
2022
Nuo: 2022-01-01
Iki: 2022-12-31
|
2023
Nuo: 2023-01-01
Iki: 2023-12-31
|
2024
Nuo: 2024-01-01
Iki: 2024-12-31
|
2025
Nuo: 2025-01-01
Iki: 2025-12-31
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Finansiniai duomenys
|
||||||||
| Pardavimo pajamos | 37,412 | 34,800 | 27,170 | 44,940 | 2,000 | 20,480 | 5,980 | 42,500 |
| Pelnas prieš apmokestinimą | 1,185 | 900 | 819 | 821 | -9,924 | 658 | -6,636 | 28 |
| Grynasis pelnas | 1,126 | 855 | 778 | 780 | -9,924 | 658 | -6,636 | 28 |
| Nuosavas kapitalas | 13,582 | 14,437 | 15,215 | 15,995 | 6,071 | 6,729 | 93 | 122 |
| Įsipareigojimai | - | - | - | - | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ilgalaikis turtas | 789 | 359 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 46,252 | 19,923 | 16,557 | 26,637 | 6,071 | 6,729 | 93 | 122 |
| Turtas viso | 47,041 | 20,282 | 16,557 | 26,637 | 6,071 | 6,729 | 93 | 122 |
|
Finansiniai rodikliai
|
||||||||
| Pajamų pokytis y/y | +655.8% | -7.0% | -21.9% | +65.4% | -95.5% | +924.0% | -70.8% | +610.7% |
| ROA Turto grąža. Grynojo pelno ir turto santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | 2.4% | 4.2% | 4.7% | 2.9% | -163.5% | 9.8% | -7135.5% | 23.0% |
| ROE Kapitalo grąža. Grynojo pelno ir nuosavo kapitalo santykis. Parodo grąžą akcininkams. | 8.3% | 5.9% | 5.1% | 4.9% | -163.5% | 9.8% | -7135.5% | 23.0% |
| Pelno marža Grynojo pelno ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | 3.0% | 2.5% | 2.9% | 1.7% | -496.2% | 3.2% | -111.0% | 0.1% |
| EBT% EBT (Earnings Before Taxes) ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | 3.2% | 2.6% | 3.0% | 1.8% | -496.2% | 3.2% | -111.0% | 0.1% |
| Įsipareigojimai/Nuosavybė Įsipareigojimų ir nuosavo kapitalo santykis parodo įmonės kapitalo struktūrą. | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Pajamos vienam darbuotojui Pajamų ir vidutinio metinio darbuotojų skaičiaus santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | - | - | - | - | - | - | - | - |
Įsigyti pilnas finansines ataskaitas
Pelno/Nuostolių, Balanso, Pinigų srautų, Kapitalo
Pardavimo pajamos
Matykite Scoris duomenis Google paieškoje
Pažymėkite Scoris kaip mėgstamą šaltinį. Vienas paspaudimas, be registracijos.
Iter munitum - Sodros skolos
Įmonė skolų Sodrai neturėjo
Iter munitum - VMI nepriemokos
Įmonė nepriemokų (skolų) VMI neturėjo
VMI skolų informacija kaupiama nuo 2024-10-07. Senesnių periodų skolos nebus rodomos.
Įmonės finansinės padėties analizė
Šis aprašymas sugeneruotas dirbtinio intelekto.
Praneškite, jei netikslus.
Iter munitum, MB (įmonės kodas 304002489) yra Mažoji bendrija, vykdanti konsultacinę verslo ir kito valdymo veiklą. 2025 m., t. y. naujausiais finansiniais metais, bendrovė gavo 42,5 tūkst. EUR pajamų ir uždirbo 28 EUR grynojo pelno, todėl pelningumo marža sudarė 0,1%. Rezultatas pastebimai pagerėjo, palyginti su 2024 m., kai pajamos siekė 6,0 tūkst. EUR, o grynasis nuostolis sudarė 6,6 tūkst. EUR. 2023 m. įmonė dar buvo pelninga: 20,5 tūkst. EUR pajamų ir 658 EUR grynojo pelno. Taigi per trejus metus matomas nepastovus, bet gerėjantis pajamų ir rezultatų trendas, o 2025 m. pajamos buvo gerokai didesnės nei ankstesniais metais. Balansas išliko labai mažas: 2025 m. pabaigoje turtas ir nuosavas kapitalas sudarė po 122 EUR, todėl įsipareigojimai buvo minimalūs. Nuosavo kapitalo dalis siekė 100,0%, o ROE ir ROA buvo po 22,9%. Turto apyvartumas buvo labai aukštas dėl itin mažos turto bazės.