Strateginiai verslo sprendimai, MB - finansai ir skolos
Įmonės amžius: 11 m. 5 mėn.
Strateginiai verslo sprendimai - Įmonės finansai
|
EUR
|
2018
Nuo: 2018-01-01
Iki: 2018-12-31
|
2019
Nuo: 2019-01-01
Iki: 2019-12-31
|
2020
Nuo: 2020-01-01
Iki: 2020-12-31
|
2021
Nuo: 2021-01-01
Iki: 2021-12-31
|
2022
Nuo: 2022-01-01
Iki: 2022-12-31
|
2023
Nuo: 2023-01-01
Iki: 2023-12-31
|
2024
Nuo: 2024-01-01
Iki: 2024-12-31
|
2025
Nuo: 2025-01-01
Iki: 2025-12-31
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Finansiniai duomenys
|
||||||||
| Pardavimo pajamos | 31,864 | 38,840 | 36,911 | 42,724 | 38,596 | 12,633 | 16,621 | 5,408 |
| Pelnas prieš apmokestinimą | -2,360 | -802 | 97 | -1,778 | 2,279 | -995 | -945 | -95 |
| Grynasis pelnas | -2,753 | -972 | -88 | -1,899 | 1,949 | -1,053 | -945 | -95 |
| Nuosavas kapitalas | 3,110 | 2,138 | 2,049 | 150 | 2,099 | 1,046 | 102 | 7 |
| Įsipareigojimai | - | - | - | - | 330 | 58 | 0 | 0 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 5,681 | 3,067 | 2,944 | 1,989 | 2,429 | 1,104 | 102 | 7 |
| Turtas viso | 5,681 | 3,067 | 2,944 | 1,989 | 2,429 | 1,104 | 102 | 7 |
|
Sumokėti mokesčiai
|
||||||||
| VMI mokesčiai | - | - | - | - | - | 2,307 | 58 | - |
|
Finansiniai rodikliai
|
||||||||
| Pajamų pokytis y/y | -24.4% | +21.9% | -5.0% | +15.7% | -9.7% | -67.3% | +31.6% | -67.5% |
| ROA Turto grąža. Grynojo pelno ir turto santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | -48.5% | -31.7% | -3.0% | -95.5% | 80.2% | -95.4% | -926.5% | -1357.1% |
| ROE Kapitalo grąža. Grynojo pelno ir nuosavo kapitalo santykis. Parodo grąžą akcininkams. | -88.5% | -45.5% | -4.3% | -1266.0% | 92.9% | -100.7% | -926.5% | -1357.1% |
| Pelno marža Grynojo pelno ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | -8.6% | -2.5% | -0.2% | -4.4% | 5.0% | -8.3% | -5.7% | -1.8% |
| EBT% EBT (Earnings Before Taxes) ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | -7.4% | -2.1% | 0.3% | -4.2% | 5.9% | -7.9% | -5.7% | -1.8% |
| Įsipareigojimai/Nuosavybė Įsipareigojimų ir nuosavo kapitalo santykis parodo įmonės kapitalo struktūrą. | - | - | - | - | 0.2 | 0.1 | - | - |
| Pajamos vienam darbuotojui Pajamų ir vidutinio metinio darbuotojų skaičiaus santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | 11,949 | 38,840 | 36,911 | 42,724 | 38,596 | - | - | - |
Įsigyti pilnas finansines ataskaitas
Pelno/Nuostolių, Balanso, Pinigų srautų, Kapitalo
Pardavimo pajamos
Matykite Scoris duomenis Google paieškoje
Pažymėkite Scoris kaip mėgstamą šaltinį. Vienas paspaudimas, be registracijos.
Strateginiai verslo sprendimai - Sodros skolos
| Nuo | Iki | Skola, € |
|---|---|---|
| 2022-07-25 | 2022-08-31 | 1.78 |
| 2022-04-19 | 2022-04-30 | 424.32 |
Strateginiai verslo sprendimai - VMI nepriemokos
Įmonė nepriemokų (skolų) VMI neturėjo
VMI skolų informacija kaupiama nuo 2024-10-07. Senesnių periodų skolos nebus rodomos.
Įmonės finansinės padėties analizė
Šis aprašymas sugeneruotas dirbtinio intelekto.
Praneškite, jei netikslus.
Strateginiai verslo sprendimai, MB (kodas 304038364) yra mažoji bendrija, vykdanti konsultacinę verslo ir kito valdymo veiklą. 2025 finansiniais metais bendrovė gavo 5,4 tūkst. Eur pajamų ir patyrė 95 Eur grynąjį nuostolį, o pelningumo marža siekė -1,8%. Tai tęsia nuostolingą veiklos tendenciją: 2023 m. grynasis nuostolis sudarė 1,1 tūkst. Eur, o 2024 m. - 945 Eur. Pajamos 2023 m. siekė 12,6 tūkst. Eur, 2024 m. išaugo iki 16,6 tūkst. Eur, tačiau 2025 m. sumažėjo 67,5% per metus ir 57,2% palyginti su 2023 m. Balansas buvo labai mažas: 2025 m. turto vertė ir nuosavas kapitalas sudarė tik 7 Eur. Dėl itin mažos turto ir nuosavo kapitalo bazės grąžos bei turto apyvartumo rodiklius reikėtų vertinti atsargiai. Apskritai įmonė visą nagrinėjamą laikotarpį dirbo nuostolingai, nors 2025 m. absoliutus nuostolis sumažėjo.