Kavos virėjai - Įmonės finansai
|
EUR
|
2018
Nuo: 2018-01-01
Iki: 2018-12-31
|
2019
Nuo: 2019-01-01
Iki: 2019-12-31
|
2020
Nuo: 2020-01-01
Iki: 2020-12-31
|
2021
Nuo: 2021-01-01
Iki: 2021-12-31
|
2022
Nuo: 2022-01-01
Iki: 2022-12-31
|
2023
Nuo: 2023-01-01
Iki: 2023-12-31
|
2024
Nuo: 2024-01-01
Iki: 2024-12-31
|
2025
Nuo: 2025-01-01
Iki: 2025-12-31
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Finansiniai duomenys
|
||||||||
| Pardavimo pajamos | 159,727 | 212,387 | 48,479 | 45,024 | 35,607 | 45,648 | 43,350 | - |
| Pelnas prieš apmokestinimą | 688 | 7,632 | 262 | 7,290 | -12,852 | -29,584 | 25,670 | -260 |
| Grynasis pelnas | 573 | 7,181 | 168 | 6,844 | -12,852 | -29,584 | 25,670 | -260 |
| Nuosavas kapitalas | -5,932 | 50 | 217 | -4,343 | -13,081 | -42,666 | -16,995 | -17,255 |
| Įsipareigojimai | - | - | - | 34,809 | 59,877 | 49,957 | 18,359 | 18,370 |
| Ilgalaikis turtas | 3,986 | 3,656 | 35,026 | 24,402 | 14,168 | 5,131 | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 7,664 | 17,930 | 6,580 | 5,552 | 32,628 | 2,160 | 1,364 | 1,115 |
| Turtas viso | 11,650 | 21,586 | 41,606 | 29,954 | 46,796 | 7,291 | 1,364 | 1,115 |
|
Sumokėti mokesčiai
|
||||||||
| VMI mokesčiai | - | - | - | - | - | 14,189 | 4,550 | 3 |
|
Finansiniai rodikliai
|
||||||||
| Pajamų pokytis y/y | +25.3% | +33.0% | -77.2% | -7.1% | -20.9% | +28.2% | -5.0% | - |
| ROA Turto grąža. Grynojo pelno ir turto santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | 4.9% | 33.3% | 0.4% | 22.8% | -27.5% | -405.8% | 1882.0% | -23.3% |
| ROE Kapitalo grąža. Grynojo pelno ir nuosavo kapitalo santykis. Parodo grąžą akcininkams. | - | 14362.0% | 77.4% | - | - | - | - | - |
| Pelno marža Grynojo pelno ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | 0.4% | 3.4% | 0.3% | 15.2% | -36.1% | -64.8% | 59.2% | - |
| EBT% EBT (Earnings Before Taxes) ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | 0.4% | 3.6% | 0.5% | 16.2% | -36.1% | -64.8% | 59.2% | - |
| Įsipareigojimai/Nuosavybė Įsipareigojimų ir nuosavo kapitalo santykis parodo įmonės kapitalo struktūrą. | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Pajamos vienam darbuotojui Pajamų ir vidutinio metinio darbuotojų skaičiaus santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | 23,959 | 25,234 | 48,479 | 45,024 | 35,607 | 45,648 | - | - |
Įsigyti pilnas finansines ataskaitas
Pelno/Nuostolių, Balanso, Pinigų srautų, Kapitalo
Pardavimo pajamos
Matykite Scoris duomenis Google paieškoje
Pažymėkite Scoris kaip mėgstamą šaltinį. Vienas paspaudimas, be registracijos.
Kavos virėjai - Sodros skolos
| Nuo | Iki | Skola, € |
|---|---|---|
| 2023-07-19 | 2023-07-20 | 1776.50 |
Kavos virėjai - VMI nepriemokos
| Nuo | Iki | Pradelsta, € |
|---|---|---|
| 2025-02-20 | 2026-04-24 | 1.52 |
| 2025-02-18 | 2025-02-19 | 0.45 |
| 2024-09-02 | 2025-02-17 | 1.52 |
VMI skolų informacija kaupiama nuo 2024-10-07. Senesnių periodų skolos nebus rodomos.