Lubų menas, MB - rekvizitai ir įmonės duomenys
Įmonės amžius: 10 m. 6 mėn.
Įmonės apžvalga
Bazinė informacija
Įmonės pavadinimas
Lubų menas, MB
Įmonės kodas
304228171
PVM kodas
LT100010105610
Registracijos adresas
Vilnius, Tyzenhauzų g. 7-18, LT-02108
Registracijos data
2016-04-18
Įmonės amžius: 10 m. 6 mėn.
Kontaktinė informacija
Keisti duomenis
Telefonas
Pateikiamas kaip paveikslėlis – nukopijuoti negalima
El. paštas
Pateikiamas kaip paveikslėlis – nukopijuoti negalima
Svetainė
https://lubumenas.lt
Įmonės vadovas
Tik registruotiems nariams
Prisijunkite
Rodikliai
Rizikos veiksniai
Veikla
Juridinė forma
Mažoji bendrija
EVRK veikla
Plastikinių durų ir langų gamyba
Nuosavybės forma
Privati be užsienio kapitalo
MB "Lubų menas"
Įmonės kodas: 304228171
Adresas: Vilnius, Tyzenhauzų g. 7-18, LT-02108
PVM mokėtojo kodas: LT100010105610
Aprašymas
Šis aprašymas sugeneruotas dirbtinio intelekto.
Lubų menas, MB (įmonės kodas 304228171) yra veikianti privati mažoji bendrija, įregistruota 2016 m. Tai mikro dydžio įmonė nacionalinių privačių ne finansų bendrovių sektoriuje, kurioje veikia privati Lietuvos nuosavybė, o valdymas apsiriboja vadovu. Įmonė registruota Vilniuje, Vilniaus m. sav., Vilniaus apskr., adresu Tyzenhauzų g. 7-18. Pagal EVRK kodą C.22.23.00 vykdoma veikla yra plastikinių durų ir langų gamyba.
2025 m. įmonės pajamos sudarė 493,5 tūkst. EUR, jos per metus padidėjo 27,5%, o per dvejus metus – 52,7%. Grynas pelnas siekė 16,1 tūkst. EUR, o pelningumo rodiklis buvo 3,3%; palyginti su 2024 m., kai grynasis pelnas siekė 90,0 tūkst. EUR, rezultatas sumažėjo. Nuosavas kapitalas sudarė 159,0 tūkst. EUR, įsipareigojimai – 24,4 tūkst. EUR. Naujausi darbuotojų duomenys, skaičiuojant vidurkį so far in 2026, rodo 10 darbuotojų, palyginti su 6 2025 m. ir 4 2023 m. Vidutinis mėnesio darbo užmokestis so far in 2026 buvo 1 109,59 EUR, per metus augęs 6,1%, o per dvejus metus – 17,0%. Apskaičiuotas metinis darbo užmokesčio fondas siekė 133,2 tūkst. EUR.
2025 m. įmonės pajamos sudarė 493,5 tūkst. EUR, jos per metus padidėjo 27,5%, o per dvejus metus – 52,7%. Grynas pelnas siekė 16,1 tūkst. EUR, o pelningumo rodiklis buvo 3,3%; palyginti su 2024 m., kai grynasis pelnas siekė 90,0 tūkst. EUR, rezultatas sumažėjo. Nuosavas kapitalas sudarė 159,0 tūkst. EUR, įsipareigojimai – 24,4 tūkst. EUR. Naujausi darbuotojų duomenys, skaičiuojant vidurkį so far in 2026, rodo 10 darbuotojų, palyginti su 6 2025 m. ir 4 2023 m. Vidutinis mėnesio darbo užmokestis so far in 2026 buvo 1 109,59 EUR, per metus augęs 6,1%, o per dvejus metus – 17,0%. Apskaičiuotas metinis darbo užmokesčio fondas siekė 133,2 tūkst. EUR.
Įjunkite įmonės stebėseną
Laiku pastebėkite rizikas ir galimybes. Gaukite automatinius el. pašto pranešimus apie Lubų menas, MB VMI/Sodros skolas, reitingų ar darbuotojų skaičiaus pokyčius bei paminėjimus spaudoje.
Atsisiųskite išsamią įmonės ataskaitą
Priimkite užtikrintus sprendimus turėdami visą informaciją apie Lubų menas, MB. Viename dokumente rasite pilnus finansinius duomenis, rizikos bei potencialo vertinimą ir svarbiausias „Scoris" įžvalgas.