Banersa - Įmonės finansai
|
EUR
|
2018
Nuo: 2018-01-01
Iki: 2018-12-31
|
2019
Nuo: 2019-01-01
Iki: 2019-12-31
|
2020
Nuo: 2020-01-01
Iki: 2020-12-31
|
2021
Nuo: 2021-01-01
Iki: 2021-12-31
|
2022
Nuo: 2022-01-01
Iki: 2022-12-31
|
2023
Nuo: 2023-01-01
Iki: 2023-12-31
|
2024
Nuo: 2024-01-01
Iki: 2024-12-31
|
2025
Nuo: 2025-01-01
Iki: 2025-12-31
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Finansiniai duomenys
|
||||||||
| Pardavimo pajamos | 292,010 | 318,981 | 291,365 | 411,626 | 495,813 | 86,495 | 33,981 | 1,078,555 |
| Pelnas prieš apmokestinimą | - | 9,566 | - | - | - | - | - | - |
| Grynasis pelnas | -23,935 | 8,997 | 23,031 | 2,389 | 160 | -76,667 | -9,061 | 1,202 |
| Nuosavas kapitalas | -4,657 | 4,340 | 48,371 | 50,760 | 50,919 | -25,747 | -34,808 | 532 |
| Įsipareigojimai | 64,098 | 74,178 | 53,732 | 130,020 | 121,180 | 48,238 | 44,678 | 230,674 |
| Ilgalaikis turtas | 39,449 | 46,666 | 38,203 | 131,830 | 93,204 | 4,642 | 3,345 | 3,980 |
| Trumpalaikis turtas | 19,428 | 30,923 | 62,358 | 45,834 | 71,514 | 17,849 | 6,525 | 227,226 |
| Turtas viso | 58,877 | 77,589 | 100,561 | 177,664 | 164,718 | 22,491 | 9,870 | 231,206 |
|
Sumokėti mokesčiai
|
||||||||
| VMI mokesčiai | - | - | - | - | - | 22,819 | 3,828 | - |
| Soc. draudimo įmokos | - | - | - | - | - | 1,375 | - | - |
|
Finansiniai rodikliai
|
||||||||
| Pajamų pokytis y/y | +81.6% | +9.2% | -8.7% | +41.3% | +20.5% | -82.6% | -60.7% | +3074.0% |
| ROA Turto grąža. Grynojo pelno ir turto santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | -40.7% | 11.6% | 22.9% | 1.3% | 0.1% | -340.9% | -91.8% | 0.5% |
| ROE Kapitalo grąža. Grynojo pelno ir nuosavo kapitalo santykis. Parodo grąžą akcininkams. | - | 207.3% | 47.6% | 4.7% | 0.3% | - | - | 225.9% |
| Pelno marža Grynojo pelno ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | -8.2% | 2.8% | 7.9% | 0.6% | 0.0% | -88.6% | -26.7% | 0.1% |
| EBT% EBT (Earnings Before Taxes) ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | - | 3.0% | - | - | - | - | - | - |
| Įsipareigojimai/Nuosavybė Įsipareigojimų ir nuosavo kapitalo santykis parodo įmonės kapitalo struktūrą. | - | 17.1 | 1.1 | 2.6 | 2.4 | - | - | 433.6 |
| Pajamos vienam darbuotojui Pajamų ir vidutinio metinio darbuotojų skaičiaus santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | 40,277 | 47,256 | 34,964 | 37,996 | 51,737 | 37,070 | 33,981 | 1,078,555 |
Įsigyti pilnas finansines ataskaitas
Pelno/Nuostolių, Balanso, Pinigų srautų, Kapitalo
Pardavimo pajamos
Matykite Scoris duomenis Google paieškoje
Pažymėkite Scoris kaip mėgstamą šaltinį. Vienas paspaudimas, be registracijos.
Banersa - Sodros skolos
| Nuo | Iki | Skola, € |
|---|---|---|
| 2026-09-16 | 2026-09-17 | 622.15 |
| 2026-08-27 | 2026-08-30 | 30.61 |
| 2026-08-23 | 2026-08-26 | 622.15 |
| 2026-08-18 | 2026-08-19 | 618.09 |
| 2026-07-26 | 2026-07-26 | 622.15 |
| 2026-07-23 | 2026-07-25 | 626.21 |
| 2026-07-19 | 2026-07-22 | 622.15 |
| 2026-07-16 | 2026-07-17 | 622.15 |
| 2026-06-26 | 2026-07-01 | 129.35 |
| 2026-06-16 | 2026-06-25 | 622.15 |
| 2026-05-17 | 2026-05-26 | 624.26 |
| 2026-05-03 | 2026-05-14 | 2.11 |
| 2026-04-24 | 2026-04-29 | 2.11 |
| 2026-03-27 | 2026-03-27 | 404.68 |
| 2026-03-17 | 2026-03-25 | 404.68 |
| 2026-02-18 | 2026-02-19 | 406.48 |
| 2026-01-22 | 2026-02-17 | 1.29 |
| 2026-01-16 | 2026-01-19 | 4.79 |
| 2025-12-16 | 2025-12-30 | 357.52 |
| 2025-11-18 | 2025-11-18 | 222.73 |
| 2025-10-23 | 2025-11-17 | 1.52 |
| 2025-09-22 | 2025-09-28 | 187.86 |
| 2025-09-16 | 2025-09-21 | 443.93 |
| 2025-09-07 | 2025-09-15 | 222.72 |
| 2025-08-31 | 2025-09-03 | 222.72 |
| 2025-08-19 | 2025-08-29 | 222.72 |
| 2025-07-24 | 2025-08-18 | 1.51 |
| 2025-07-16 | 2025-07-21 | 221.21 |
| 2025-05-16 | 2025-06-03 | 221.67 |
| 2025-05-04 | 2025-05-15 | 0.46 |
| 2025-04-24 | 2025-04-29 | 0.46 |
| 2025-04-16 | 2025-04-21 | 163.22 |
| 2025-01-22 | 2025-01-22 | 212.97 |
| 2025-01-16 | 2025-01-21 | 212.70 |
| 2024-12-22 | 2024-12-31 | 21.27 |
| 2024-12-17 | 2024-12-20 | 21.27 |
| 2024-11-18 | 2024-11-28 | 9.25 |
| 2024-10-24 | 2024-11-10 | 21.90 |
| 2024-10-16 | 2024-10-23 | 20.26 |
| 2024-09-17 | 2024-09-29 | 10.13 |
| 2024-08-19 | 2024-09-10 | 211.59 |
| 2024-07-24 | 2024-08-12 | 0.62 |
| 2024-06-18 | 2024-07-14 | 212.70 |
| 2024-04-23 | 2024-05-14 | 0.06 |
| 2024-01-23 | 2024-02-18 | 0.12 |
| 2024-01-16 | 2024-01-17 | 17.91 |
| 2023-12-18 | 2023-12-18 | 17.02 |
| 2023-11-16 | 2023-11-28 | 15.47 |
| 2023-10-25 | 2023-10-25 | 0.10 |
| 2023-10-17 | 2023-10-23 | 16.21 |
| 2023-09-18 | 2023-09-27 | 15.47 |
| 2023-07-28 | 2023-08-15 | 0.23 |
| 2023-07-24 | 2023-07-25 | 0.24 |
| 2023-07-18 | 2023-07-20 | 30.93 |
| 2023-06-16 | 2023-07-02 | 30.93 |
| 2023-05-16 | 2023-05-18 | 17.91 |
| 2023-05-02 | 2023-05-11 | 8.03 |
| 2023-04-26 | 2023-04-28 | 8.03 |
| 2023-04-19 | 2023-04-25 | 1.40 |
| 2023-04-18 | 2023-04-18 | 90.18 |
| 2023-03-16 | 2023-03-23 | 776.48 |
| 2023-02-17 | 2023-02-20 | 598.48 |
| 2023-01-24 | 2023-01-25 | 8.48 |
| 2023-01-17 | 2023-01-23 | 1510.84 |
| 2022-12-16 | 2022-12-27 | 1266.00 |
| 2022-11-17 | 2022-11-18 | 1892.56 |
| 2022-09-16 | 2022-09-18 | 1765.00 |
| 2022-08-23 | 2022-08-24 | 2231.64 |
| 2022-07-18 | 2022-07-24 | 1865.13 |
| 2022-06-16 | 2022-06-16 | 98.46 |
| 2022-05-17 | 2022-05-30 | 2018.07 |
| 2022-04-28 | 2022-05-16 | 5.16 |
| 2022-04-19 | 2022-04-24 | 1435.85 |
| 2022-03-16 | 2022-03-22 | 1944.89 |
| 2021-12-16 | 2021-12-22 | 2323.14 |
| 2021-11-16 | 2021-11-17 | 2063.50 |
| 2021-11-05 | 2021-11-15 | 1.95 |
Banersa - VMI nepriemokos
| Nuo | Iki | Pradelsta, € |
|---|---|---|
| 2026-09-23 | 2026-09-25 | 68.09 |
| 2026-09-20 | 2026-09-22 | 68.01 |
| 2026-09-19 | 2026-09-19 | 67.95 |
| 2026-09-02 | 2026-09-02 | 4201.83 |
| 2026-08-31 | 2026-09-01 | 473.61 |
| 2026-08-28 | 2026-08-30 | 473.22 |
| 2026-08-26 | 2026-08-27 | 584.68 |
| 2026-08-25 | 2026-08-25 | 584.87 |
| 2026-08-20 | 2026-08-24 | 583.35 |
| 2026-08-19 | 2026-08-19 | 261.24 |
| 2026-08-18 | 2026-08-18 | 584.43 |
| 2026-08-07 | 2026-08-17 | 582.67 |
| 2026-08-02 | 2026-08-06 | 581.71 |
| 2026-03-20 | 2026-03-22 | 7.43 |
| 2026-03-18 | 2026-03-18 | 7.43 |
| 2025-07-17 | 2025-07-26 | 0.6 |
| 2025-07-16 | 2025-07-16 | 59.72 |
| 2025-06-30 | 2025-07-15 | 1.02 |
| 2025-06-27 | 2025-06-29 | 112.0 |
| 2025-06-04 | 2025-06-11 | 8.16 |
| 2025-06-02 | 2025-06-03 | 645.56 |
| 2025-05-31 | 2025-06-01 | 645.39 |
| 2025-05-30 | 2025-05-30 | 645.04 |
| 2025-05-29 | 2025-05-29 | 677.2 |
| 2025-05-28 | 2025-05-28 | 676.71 |
| 2025-05-24 | 2025-05-27 | 704.14 |
| 2025-05-19 | 2025-05-23 | 702.93 |
| 2025-05-17 | 2025-05-18 | 951.03 |
| 2025-05-12 | 2025-05-16 | 950.16 |
| 2025-05-05 | 2025-05-11 | 947.82 |
| 2025-05-01 | 2025-05-04 | 947.3 |
| 2025-04-28 | 2025-04-30 | 946.0 |
| 2025-04-16 | 2025-04-16 | 33.21 |
| 2024-12-29 | 2024-12-29 | 291.1 |
| 2024-12-22 | 2024-12-28 | 317.4 |
| 2024-12-21 | 2024-12-21 | 317.85 |
| 2024-12-20 | 2024-12-20 | 317.85 |
| 2024-12-19 | 2024-12-19 | 317.85 |
| 2024-12-18 | 2024-12-18 | 317.85 |
| 2024-12-17 | 2024-12-17 | 317.85 |
| 2024-12-16 | 2024-12-16 | 317.85 |
| 2024-12-15 | 2024-12-15 | 317.85 |
| 2024-12-13 | 2024-12-14 | 317.85 |
| 2024-12-12 | 2024-12-12 | 317.85 |
| 2024-12-11 | 2024-12-11 | 317.85 |
| 2024-12-10 | 2024-12-10 | 317.85 |
| 2024-12-08 | 2024-12-09 | 317.85 |
| 2024-12-06 | 2024-12-07 | 317.85 |
| 2024-12-05 | 2024-12-05 | 317.85 |
| 2024-12-04 | 2024-12-04 | 317.85 |
| 2024-12-03 | 2024-12-03 | 489.04 |
| 2024-11-29 | 2024-12-02 | 488.39 |
| 2024-11-28 | 2024-11-28 | 488.39 |
| 2024-11-27 | 2024-11-27 | 0.14 |
| 2024-11-26 | 2024-11-26 | 0.14 |
| 2024-11-25 | 2024-11-25 | 0.15 |
| 2024-11-24 | 2024-11-24 | 0.15 |
| 2024-11-22 | 2024-11-23 | 0.15 |
| 2024-11-20 | 2024-11-21 | 0.15 |
| 2024-11-18 | 2024-11-19 | 0.15 |
| 2024-11-17 | 2024-11-17 | 0.15 |
| 2024-10-16 | 2024-11-16 | 0.0 |
| 2024-10-14 | 2024-10-15 | 447.5 |
| 2024-10-10 | 2024-10-13 | 447.5 |
| 2024-10-09 | 2024-10-09 | 447.5 |
| 2024-10-07 | 2024-10-08 | 447.5 |
VMI skolų informacija kaupiama nuo 2024-10-07. Senesnių periodų skolos nebus rodomos.
Įmonės finansinės padėties analizė
Šis aprašymas sugeneruotas dirbtinio intelekto.
Praneškite, jei netikslus.
Banersa, UAB (kodas 304353812) yra uždaroji akcinė bendrovė, veikianti krovininio kelių transporto srityje. 2025 m., t. y. paskutiniais finansiniais metais, bendrovė gavo 1,08 mln. Eur pajamų ir uždirbo 1,2 tūkst. Eur grynojo pelno, todėl grynojo pelno marža siekė 0,1%. Tai yra ryškus pagerėjimas, palyginti su 2024 m., kai pajamos sudarė 34,0 tūkst. Eur, o grynasis nuostolis siekė 9,1 tūkst. Eur, ir su 2023 m., kai pajamos buvo 86,5 tūkst. Eur, o nuostolis – 76,7 tūkst. Eur. Trejų metų dinamika rodo perėjimą nuo nuostolingo ir nedidelės apimties verslo prie gerokai didesnio masto veiklos 2025 m. 2025 m. pabaigoje balanse nurodyta 231,2 tūkst. Eur turto, 532 Eur nuosavo kapitalo ir 230,7 tūkst. Eur įsipareigojimų, todėl turtą beveik visiškai finansavo įsipareigojimai. Nuosavas kapitalas yra labai mažas, tad grąžos ir sverto rodiklius vertinti reikia atsargiai. Turto apyvartumas siekė 4,66 karto, o pajamos vienam darbuotojui sudarė 1,08 mln. Eur.