Meno taškas, MB - rekvizitai ir įmonės duomenys
Įmonės amžius: 10 m. 0 mėn.
Įmonės apžvalga
Bazinė informacija
Įmonės pavadinimas
Meno taškas, MB
Įmonės kodas
304410811
PVM kodas
LT100016925911
Registracijos adresas
Vilnius, Justiniškių g. 144C-35, LT-05268
Registracijos data
2016-10-12
Įmonės amžius: 10 m.
Kontaktinė informacija
Keisti duomenis
Telefonas
Pateikiamas kaip paveikslėlis – nukopijuoti negalima
El. paštas
Neviešinama
(asmeninis)
Svetainė
Neturime
Įmonės vadovas
Tik registruotiems nariams
Prisijunkite
Rodikliai
Rizikos veiksniai
Veikla
Juridinė forma
Mažoji bendrija
EVRK veikla
Reklamos agentūrų veikla
Nuosavybės forma
Privati be užsienio kapitalo
MB "Meno taškas"
Įmonės kodas: 304410811
Adresas: Vilnius, Justiniškių g. 144C-35, LT-05268
PVM mokėtojo kodas: LT100016925911
Aprašymas
Šis aprašymas sugeneruotas dirbtinio intelekto.
Meno taškas, MB (įmonės kodas 304410811) yra veikianti privati mažoji bendrija, įregistruota 2016 m. Įmonė priskiriama mikro dydžio subjektams nacionalinių privačiųjų ne finansų bendrovių sektoriuje, o jos valdymo struktūra yra „tik vadovas“. Tai privati nuosavybė, kurioje daugiau kaip 50 % įstatinio kapitalo priklauso Lietuvos fiziniams ir juridiniams asmenims, be užsienio investuotojų kapitalo. Bendrovės adresas: Vilnius, Justiniškių g. 144C-35, LT-05268, Vilniaus m. sav., Vilniaus apskr. Pagrindinė veikla pagal EVRK yra N.73.11.00 – reklamos agentūrų veikla.
Finansiniai rodikliai rodo nuoseklų augimą per pastaruosius trejus finansinius metus. Pajamos padidėjo nuo 50,5 tūkst. EUR 2023 m. iki 57,6 tūkst. EUR 2024 m. ir 63,1 tūkst. EUR 2025 m.; tai sudaro 24,9 % augimą per dvejus metus ir 9,5 % augimą palyginti su 2024 m. Grynasis pelnas pakilo nuo 7,0 tūkst. EUR 2023 m. iki 6,1 tūkst. EUR 2024 m. ir 12,5 tūkst. EUR 2025 m. Pelno marža 2025 m. siekė 19,8 %, palyginti su 10,6 % 2024 m. ir 13,8 % 2023 m. 2025 m. pabaigoje nuosavas kapitalas sudarė 35,2 tūkst. EUR, turtas – 68,2 tūkst. EUR, o įsipareigojimai – 32,9 tūkst. EUR.
Finansiniai rodikliai rodo nuoseklų augimą per pastaruosius trejus finansinius metus. Pajamos padidėjo nuo 50,5 tūkst. EUR 2023 m. iki 57,6 tūkst. EUR 2024 m. ir 63,1 tūkst. EUR 2025 m.; tai sudaro 24,9 % augimą per dvejus metus ir 9,5 % augimą palyginti su 2024 m. Grynasis pelnas pakilo nuo 7,0 tūkst. EUR 2023 m. iki 6,1 tūkst. EUR 2024 m. ir 12,5 tūkst. EUR 2025 m. Pelno marža 2025 m. siekė 19,8 %, palyginti su 10,6 % 2024 m. ir 13,8 % 2023 m. 2025 m. pabaigoje nuosavas kapitalas sudarė 35,2 tūkst. EUR, turtas – 68,2 tūkst. EUR, o įsipareigojimai – 32,9 tūkst. EUR.
Įjunkite įmonės stebėseną
Laiku pastebėkite rizikas ir galimybes. Gaukite automatinius el. pašto pranešimus apie Meno taškas, MB VMI/Sodros skolas, reitingų ar darbuotojų skaičiaus pokyčius bei paminėjimus spaudoje.
Atsisiųskite išsamią įmonės ataskaitą
Priimkite užtikrintus sprendimus turėdami visą informaciją apie Meno taškas, MB. Viename dokumente rasite pilnus finansinius duomenis, rizikos bei potencialo vertinimą ir svarbiausias „Scoris" įžvalgas.