Refector - Įmonės finansai
- Įmonė vėluoja pateikti finansinius duomenis už praeitus finansinius metus.
- Paskutiniai finansiai duomenys iki 2024-12-31.
|
EUR
|
2018
Nuo: 2018-01-01
Iki: 2018-12-31
|
2019
Nuo: 2019-01-01
Iki: 2019-12-31
|
2020
Nuo: 2020-01-01
Iki: 2020-12-31
|
2021
Nuo: 2021-01-01
Iki: 2021-12-31
|
2022
Nuo: 2022-01-01
Iki: 2022-12-31
|
2023
Nuo: 2023-01-01
Iki: 2023-12-31
|
2024
Nuo: 2024-01-01
Iki: 2024-12-31
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Finansiniai duomenys
|
|||||||
| Pardavimo pajamos | 942,673 | 1,317,281 | 994,705 | 943,698 | 2,923,410 | 2,337,487 | 1,492,517 |
| Pelnas prieš apmokestinimą | 1,264 | 1,701 | - | - | - | - | - |
| Grynasis pelnas | 1,131 | 1,446 | 178 | 1,754 | 10,073 | 20,145 | -323,793 |
| Nuosavas kapitalas | 3,251 | 4,697 | 4,875 | 6,630 | 16,704 | 36,848 | -286,945 |
| Įsipareigojimai | 20,615 | 247,599 | 336,727 | 206,037 | 382,361 | 414,178 | 354,872 |
| Ilgalaikis turtas | 900 | 800 | 700 | 600 | 500 | 401 | 376 |
| Trumpalaikis turtas | 22,966 | 251,496 | 340,902 | 212,067 | 398,565 | 450,625 | 67,551 |
| Turtas viso | 23,866 | 252,296 | 341,602 | 212,667 | 399,065 | 451,026 | 67,927 |
|
Sumokėti mokesčiai
|
|||||||
| VMI mokesčiai | - | - | - | - | - | 4,488 | 7,228 |
|
Finansiniai rodikliai
|
|||||||
| Pajamų pokytis y/y | - | +39.7% | -24.5% | -5.1% | +209.8% | -20.0% | -36.1% |
| ROA Turto grąža. Grynojo pelno ir turto santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | 4.7% | 0.6% | 0.1% | 0.8% | 2.5% | 4.5% | -476.7% |
| ROE Kapitalo grąža. Grynojo pelno ir nuosavo kapitalo santykis. Parodo grąžą akcininkams. | 34.8% | 30.8% | 3.7% | 26.5% | 60.3% | 54.7% | - |
| Pelno marža Grynojo pelno ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | 0.1% | 0.1% | 0.0% | 0.2% | 0.3% | 0.9% | -21.7% |
| EBT% EBT (Earnings Before Taxes) ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | 0.1% | 0.1% | - | - | - | - | - |
| Įsipareigojimai/Nuosavybė Įsipareigojimų ir nuosavo kapitalo santykis parodo įmonės kapitalo struktūrą. | 6.3 | 52.7 | 69.1 | 31.1 | 22.9 | 11.2 | - |
| Pajamos vienam darbuotojui Pajamų ir vidutinio metinio darbuotojų skaičiaus santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | 942,673 | 1,317,281 | 994,705 | 943,698 | 2,923,410 | 2,337,487 | 1,641,752 |
Įsigyti pilnas finansines ataskaitas
Pelno/Nuostolių, Balanso, Pinigų srautų, Kapitalo
Pardavimo pajamos
Matykite Scoris duomenis Google paieškoje
Pažymėkite Scoris kaip mėgstamą šaltinį. Vienas paspaudimas, be registracijos.
Refector - Sodros skolos
Praeitos darbo dienos įmonės Refector pradelstos SODRA nepriemokos suma yra: 1 €
| Nuo | Iki | Skola, € |
|---|---|---|
| 2026-10-07 | 2026-10-09 | 0.88 |
| 2026-10-03 | 2026-10-05 | 0.88 |
| 2026-09-26 | 2026-09-28 | 0.88 |
| 2026-09-20 | 2026-09-21 | 0.88 |
| 2026-09-05 | 2026-09-17 | 0.88 |
| 2026-05-03 | 2026-09-02 | 0.88 |
| 2025-05-04 | 2026-04-30 | 0.88 |
| 2025-04-24 | 2025-04-30 | 0.88 |
| 2025-01-22 | 2025-02-28 | 173.02 |
| 2025-01-16 | 2025-01-21 | 167.85 |
| 2024-12-17 | 2024-12-31 | 645.87 |
| 2024-07-16 | 2024-07-17 | 320.93 |
| 2024-04-16 | 2024-04-17 | 320.93 |
| 2023-09-18 | 2023-09-18 | 291.02 |
| 2021-11-16 | 2021-12-08 | 0.35 |
| 2021-11-05 | 2021-11-14 | 0.35 |
Refector - VMI nepriemokos
2026-10-11 dienos įmonės Refector pradelstos VMI nepriemokos suma yra: 42 €
| Nuo | Iki | Pradelsta, € |
|---|---|---|
| 2026-09-11 | 2026-10-11 | 42.4 |
VMI skolų informacija kaupiama nuo 2024-10-07. Senesnių periodų skolos nebus rodomos.