Sporto klubas "Trakai" - finansai ir skolos
Įmonės amžius: 9 m. 10 mėn.
Įmonės finansai
|
EUR
|
2018
Nuo: 2018-01-01
Iki: 2018-12-31
|
2019
Nuo: 2019-01-01
Iki: 2019-12-31
|
2020
Nuo: 2020-01-01
Iki: 2020-12-31
|
2021
Nuo: 2021-01-01
Iki: 2021-12-31
|
2022
Nuo: 2022-01-01
Iki: 2022-12-31
|
2023
Nuo: 2023-01-01
Iki: 2023-12-31
|
2024
Nuo: 2024-01-01
Iki: 2024-12-31
|
2025
Nuo: 2025-01-01
Iki: 2025-12-31
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Finansiniai duomenys
|
||||||||
| Pardavimo pajamos | - | - | - | 4,020 | 5,005 | 4,830 | 11,926 | 30,712 |
| Pelnas prieš apmokestinimą | - | - | - | - | 0 | 1,294 | 0 | 50 |
| Grynasis pelnas | - | - | - | - | 0 | 1,294 | 0 | 50 |
| Nuosavas kapitalas | 0 | 0 | 12,756 | 9,029 | 6,048 | 7,331 | 3,037 | 19,516 |
| Įsipareigojimai | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 12,756 | 9,029 | 6,048 | 6,037 | 3,037 | 19,516 |
| Trumpalaikis turtas | 11,690 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1,294 | 0 | 0 |
| Turtas viso | 11,690 | 0 | 12,756 | 9,029 | 6,048 | 7,331 | 3,037 | 19,516 |
|
Finansiniai rodikliai
|
||||||||
| Pajamų pokytis y/y | - | - | - | - | +24.5% | -3.5% | +146.9% | +157.5% |
| ROA Turto grąža. Grynojo pelno ir turto santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | - | - | - | - | 0.0% | 17.7% | 0.0% | 0.3% |
| ROE Kapitalo grąža. Grynojo pelno ir nuosavo kapitalo santykis. Parodo grąžą akcininkams. | - | - | - | - | 0.0% | 17.7% | 0.0% | 0.3% |
| Pelno marža Grynojo pelno ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | - | - | - | - | 0.0% | 26.8% | 0.0% | 0.2% |
| EBT% EBT (Earnings Before Taxes) ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | - | - | - | - | 0.0% | 26.8% | 0.0% | 0.2% |
| Įsipareigojimai/Nuosavybė Įsipareigojimų ir nuosavo kapitalo santykis parodo įmonės kapitalo struktūrą. | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Pajamos vienam darbuotojui Pajamų ir vidutinio metinio darbuotojų skaičiaus santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | - | - | - | - | - | - | - | - |
Įsigyti pilnas finansines ataskaitas
Pelno/Nuostolių, Balanso, Pinigų srautų, Kapitalo
Pardavimo pajamos
Matykite Scoris duomenis Google paieškoje
Pažymėkite Scoris kaip mėgstamą šaltinį. Vienas paspaudimas, be registracijos.
Sodros skolos
Įmonė skolų Sodrai neturėjo
VMI nepriemokos
Įmonė nepriemokų (skolų) VMI neturėjo
VMI skolų informacija kaupiama nuo 2024-10-07. Senesnių periodų skolos nebus rodomos.
Įmonės finansinės padėties analizė
Šis aprašymas sugeneruotas dirbtinio intelekto.
Praneškite, jei netikslus.
Sporto klubas "Trakai" (kodas 304429683) yra asociacija, vykdanti sporto klubų veiklą. 2025 m., naujausiais finansiniais metais, pajamos padidėjo iki 30,7 tūkst. Eur, palyginti su 11,9 tūkst. Eur 2024 m. ir 4,8 tūkst. Eur 2023 m., todėl matomas aiškus augimo trendas per trejus metus. 2025 m. veikla baigta su 50 Eur grynojo pelno, todėl, nors apyvarta augo sparčiai, pelningumas išliko labai kuklus. 2023 m. bendrovė uždirbo 1,3 tūkst. Eur grynojo pelno iš 4,8 tūkst. Eur pajamų, o 2024 m. pajamos didėjo, tačiau pelno rodiklis pateiktuose duomenyse nenurodytas. 2025 m. balansas taip pat sustiprėjo: turtas ir nuosavas kapitalas siekė po 19,5 tūkst. Eur, kai 2024 m. buvo po 3,0 tūkst. Eur, o 2023 m. – 7,3 tūkst. Eur. Ilgalaikis turtas 2025 m. sudarė 19,5 tūkst. Eur. Pajamos per metus augo 157,5%, o per dvejus metus – 535,9%; turto apyvartumas siekė 1,57 karto, tačiau grąžos rodikliai buvo labai žemi dėl menko pelno.